#76 Vladimír Schreiner, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
13 S, 92,3%Kariéra
20Sezón
23Čistých kont
3,79PR
500Zápasy
- Vítěz ROSTER ROSTER CUP 2019 - MODERN HOCKEY
- Vítěz BALLH 2016/2017 - Kopaliště Dražovice
- Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
3
- Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BALLH 2019/2020 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2018/2019 - HC C&K Toyota Brno
- Druhé místo BALLH 2015/2016 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2011/2012 - HC C&K Toyota Brno
- Druhé místo BALLH 2013/2014 - HC Luleč
7
- Třetí místo BALLH 2025/2026 - Crocodiles Brno
- Třetí místo BALLH 2023/2024 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo RBC2023 6. ročník - ROSTER TEAM
- Třetí místo BALLH 2022/2023 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2016/2017 - HC Kačeři Brno
- Třetí místo BALLH 2014/2015 - Kopaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2007/08 - HC Luleč
9
Nejlepší brankář BALLH 2024/2025
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC LulečLLC |
1 | 60 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | HC LulečLLC |
10 | 450 | 25 | - | - | 2,5 | 0 |
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 24 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC LulečLLC |
13 | 584 | 45 | - | - | 3,46 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
9 | 363 | 31 | - | - | 3,44 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
18 | 810 | 62 | - | - | 3,44 | 1 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
16 | 679 | 63 | - | - | 3,94 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 12 | - | - | 12 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC REMAX Atraktiv LulečLLC |
18 | 810 | 78 | - | - | 4,33 | 1 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 13 | - | - | 3,25 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC LulečLLC |
22 | 938 | 85 | - | - | 3,86 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
2 | 90 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC ZFP PantersZFP |
12 | 540 | 36 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
8 | 360 | 26 | - | - | 3,25 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Kačeři BrnoKCI |
10 | 450 | 49 | - | - | 4,9 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
17 | 765 | 66 | - | - | 3,88 | 1 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
3 | 135 | 7 | - | - | 2,33 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Kačeři BrnoKCI |
19 | 855 | 89 | - | - | 4,68 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ZFP PANTHERSZFP |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
13 | 585 | 67 | - | - | 5,15 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
3 | 135 | 5 | - | - | 1,67 | 1 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
21 | 945 | 79 | - | - | 3,76 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| MCRA, Liberec "A" 2017 | HC LulečLLC |
5 | 200 | 13 | - | - | 2,6 | 1 |
| ZAMHL, 17/18 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 50 | 3 | 25 | 89,29 | 3 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
17 | 816 | 71 | 357 | 84,40 | 4,18 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
5 | 240 | 19 | 121 | 86,43 | 3,8 | 1 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 1 |
| MCRA, Trenčín 2018 | HC LulečLLC |
5 | 200 | 18 | - | - | 3,6 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
15 | 720 | 62 | 289 | 84,75 | 4,13 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
2 | 96 | 7 | 46 | 86,79 | 3,5 | 0 |
| MCRA, Trečín 2019 | HC LulečLLC |
6 | 220 | 17 | - | - | 2,83 | 1 |
| BALLH, 2019/2020 | Kopaliště DražoviceKDR |
15 | 720 | 55 | 235 | 83,93 | 3,67 | 0 |
| ROSTER, ROSTER CUP 2019 | MODERN HOCKEYMH |
1 | 24 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 3 | 23 | 88,46 | 3 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
4 | 180 | 18 | 99 | 84,62 | 4,5 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Koupaliště DražoviceKDR |
20 | 900 | 64 | 404 | 87,45 | 3,2 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
1 | 45 | 8 | 23 | 74,19 | 8 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
1 | 45 | 5 | 25 | 83,33 | 5 | 0 |
| RBC2026, 5. ročník | ROSTER TEAMRST |
4 | 240 | 8 | 54 | 87,10 | 2 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
16 | 720 | 59 | 370 | 86,25 | 3,69 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 30 | 93,75 | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BizoniBIZ |
3 | 135 | 11 | 63 | 85,14 | 3,67 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 585 | 44 | 294 | 86,98 | 3,38 | 2 |
| MCRA_B, Plzeň 2023 | HC LulečLLC |
7 | 280 | 22 | - | - | 3,14 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | ROSTER TEAMRSTR |
4 | 104 | 10 | 52 | 83,87 | 2,5 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
18 | 810 | 65 | 425 | 86,73 | 3,61 | 2 |
| BALLH, 2023/2024 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 540 | 51 | 300 | 85,47 | 4,25 | 1 |
| MCRA_B, Plzeň 2024 "B" | HC LulečLLC |
5 | 200 | 10 | - | - | 2 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
15 | 675 | 68 | 382 | 84,89 | 4,53 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 543 | 55 | 268 | 82,97 | 4,58 | 0 |
| MCRA_B, Plzeň 2025 "B" | HC LulečLLC |
6 | 240 | 8 | - | - | 1,33 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
11 | 494 | 47 | 246 | 83,96 | 4,27 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | 53 | 86,89 | 4 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
10 | 450 | 38 | 206 | 84,43 | 3,8 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 9 | 19 | 67,86 | 9 | 0 |
| MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | HC LulečLLC |
6 | 240 | 18 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
5 | 225 | 17 | 103 | 85,83 | 3,4 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Koupaliště DražoviceKDR |
3 | 135 | 11 | 74 | 87,06 | 3,67 | 0 |
| Celkem | 500 | 22291 | 1894 | 4586 | 85,35 | 3,79 | 23 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 24 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
2 | 90 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
17 | 765 | 66 | - | - | 3,88 | 1 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
13 | 585 | 67 | - | - | 5,15 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 1 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BizoniBIZ |
3 | 135 | 11 | 63 | 85,14 | 3,67 | 0 |
| Celkem | 51 | 2295 | 230 | 63 | 85,14 | 4,51 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC LulečLLC |
10 | 450 | 25 | - | - | 2,5 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC LulečLLC |
13 | 584 | 45 | - | - | 3,46 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
9 | 363 | 31 | - | - | 3,44 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
18 | 810 | 62 | - | - | 3,44 | 1 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
16 | 679 | 63 | - | - | 3,94 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 12 | - | - | 12 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC REMAX Atraktiv LulečLLC |
18 | 810 | 78 | - | - | 4,33 | 1 |
| BALLH, 2013/2014 | HC LulečLLC |
22 | 938 | 85 | - | - | 3,86 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
8 | 360 | 26 | - | - | 3,25 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Kačeři BrnoKCI |
10 | 450 | 49 | - | - | 4,9 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Kačeři BrnoKCI |
19 | 855 | 89 | - | - | 4,68 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
3 | 135 | 5 | - | - | 1,67 | 1 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
21 | 945 | 79 | - | - | 3,76 | 1 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
17 | 816 | 71 | 357 | 84,40 | 4,18 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
5 | 240 | 19 | 121 | 86,43 | 3,8 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
15 | 720 | 62 | 289 | 84,75 | 4,13 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
2 | 96 | 7 | 46 | 86,79 | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Kopaliště DražoviceKDR |
15 | 720 | 55 | 235 | 83,93 | 3,67 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Koupaliště DražoviceKDR |
20 | 900 | 64 | 404 | 87,45 | 3,2 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
1 | 45 | 8 | 23 | 74,19 | 8 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 585 | 44 | 294 | 86,98 | 3,38 | 2 |
| BALLH, 2023/2024 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 540 | 51 | 300 | 85,47 | 4,25 | 1 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 543 | 55 | 268 | 82,97 | 4,58 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
10 | 450 | 38 | 206 | 84,43 | 3,8 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 9 | 19 | 67,86 | 9 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Koupaliště DražoviceKDR |
3 | 135 | 11 | 74 | 87,06 | 3,67 | 0 |
| Celkem | 300 | 13529 | 1165 | 2636 | 85,06 | 3,88 | 13 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 13 | - | - | 3,25 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC ZFP PantersZFP |
12 | 540 | 36 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
3 | 135 | 7 | - | - | 2,33 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ZFP PANTHERSZFP |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 3 | 23 | 88,46 | 3 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
4 | 180 | 18 | 99 | 84,62 | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
16 | 720 | 59 | 370 | 86,25 | 3,69 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 30 | 93,75 | 2 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
18 | 810 | 65 | 425 | 86,73 | 3,61 | 2 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
15 | 675 | 68 | 382 | 84,89 | 4,53 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
11 | 494 | 47 | 246 | 83,96 | 4,27 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | 53 | 86,89 | 4 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
5 | 225 | 17 | 103 | 85,83 | 3,4 | 0 |
| Celkem | 97 | 4364 | 363 | 1731 | 85,78 | 3,74 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA, Liberec "A" 2017 | HC LulečLLC |
5 | 200 | 13 | - | - | 2,6 | 1 |
| MCRA, Trenčín 2018 | HC LulečLLC |
5 | 200 | 18 | - | - | 3,6 | 0 |
| MCRA, Trečín 2019 | HC LulečLLC |
6 | 220 | 17 | - | - | 2,83 | 1 |
| Celkem | 16 | 620 | 48 | - | - | 3 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 17/18 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 50 | 3 | 25 | 89,29 | 3 | 0 |
| Celkem | 1 | 50 | 3 | 25 | 89,29 | 3 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSTER, ROSTER CUP 2019 | MODERN HOCKEYMH |
1 | 24 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| Celkem | 1 | 24 | 1 | - | - | 1 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
1 | 45 | 5 | 25 | 83,33 | 5 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 5 | 25 | 83,33 | 5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 5. ročník | ROSTER TEAMRST |
4 | 240 | 8 | 54 | 87,10 | 2 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | ROSTER TEAMRSTR |
4 | 104 | 10 | 52 | 83,87 | 2,5 | 0 |
| Celkem | 8 | 344 | 18 | 106 | 85,48 | 2,25 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_B, Plzeň 2023 | HC LulečLLC |
7 | 280 | 22 | - | - | 3,14 | 0 |
| MCRA_B, Plzeň 2024 "B" | HC LulečLLC |
5 | 200 | 10 | - | - | 2 | 1 |
| MCRA_B, Plzeň 2025 "B" | HC LulečLLC |
6 | 240 | 8 | - | - | 1,33 | 0 |
| MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | HC LulečLLC |
6 | 240 | 18 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 24 | 960 | 58 | - | - | 2,42 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
49 | 25 | 22 | 2 | 3 |
AC AUTOSKLO |
48 | 19 | 27 | 2 | -8 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
34 | 31 | 3 | 0 | 28 |
HC JB Stavební |
31 | 28 | 3 | 0 | 25 |
HC C&K Toyota Brno |
28 | 7 | 19 | 2 | -12 |
Koupaliště Dražovice |
21 | 5 | 14 | 2 | -9 |
HC Sršni Brno |
20 | 14 | 6 | 0 | 8 |
HC BULLS BRNO |
14 | 10 | 2 | 2 | 8 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
14 | 8 | 5 | 1 | 3 |
HC Kohoutovice |
14 | 5 | 9 | 0 | -4 |
MH Kačeři |
12 | 6 | 5 | 1 | 1 |
CSKA Brno |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC AGROMEX BRNO |
10 | 2 | 7 | 1 | -5 |
HC ICE BEARS Brno |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
HC RONDO BRNO |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
H.A.C. BRNO |
7 | 5 | 1 | 1 | 4 |
HC Ivančice |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC Bizoni |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
KLH Brno |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Medlov |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Vikings Brno |
6 | 3 | 1 | 2 | 2 |
HC Kings |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HC Bastardos |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC BASTR |
5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
HC Panthers |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Viťaz Brno |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC MBL Devils |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC TKN Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HAK Vyškov |
4 | 0 | 3 | 1 | -3 |
HC Tišnov |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
TJ Sokol Popůvky |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
TJ Sokol Březina |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
A.D.I.D.A.S Skalica |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Devil Butts |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
ADMIRAL HOCKEY TEAM Trenčín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HK Podbiel |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
OFF-ICE RATS |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Jičín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
KAPRAIN |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Tučňáci Rosice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HOBÍCI Náměšť |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC PREDATORS |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Bučovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
BHN Odolka |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HK Krivá |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Čerti Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Javorový |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ICE CARTEL |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SEZIMAZEC |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC COTR |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC YOP Kobra Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HOKEJOVÉ TRÉNINKY Mníšek p. Brdy |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC GRAMLA |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Moravian Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
NIGHTBIRDS Přerov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Coris Vizovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CZ LIONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Hokejové tréninky Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
YOB Kobra Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Vimperk |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Chebáci |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Coaches Velké Popovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
KAUFLAND repre |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MHA Martin |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC ASIO Jiříkovice |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC MĚSTO Zbiroh |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
SK ELVAC OSTRAVA |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Hvězda Praha |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
LETCI Ludanice |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Divočáci |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
TORPÉDO Praha |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Modern Hockey |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
ICE LIONS levice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Božkov tým |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SHIELDS Olomouc |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Old Boys |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Predators |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
DRINK TEAM |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CAROLINA Žilina |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Prostějov 2013 |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC TURBINA KOMÍN |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC PETROV Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Petřvald SDH |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BASTARDOS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Větrný Jeníkov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Drink Team České Budějovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BOMBY K TYČI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám


































































































