Vladimír Schreiner
Vladimír Schreiner

#76 Vladimír Schreiner

#76 Vladimír Schreiner

Brankář Neregistrovaný - Hobby
#76 Vladimír Schreiner, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

13 S, 92,3%

Kariéra

20Sezón
23Čistých kont
3,79PR
500Zápasy
  • Vítěz ROSTER ROSTER CUP 2019 - MODERN HOCKEY
  • Vítěz BALLH 2016/2017 - Kopaliště Dražovice
  • Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
3
  • Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
  • Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
  • Druhé místo BALLH 2019/2020 - Kopaliště Dražovice
  • Druhé místo BALLH 2018/2019 - HC C&K Toyota Brno
  • Druhé místo BALLH 2015/2016 - Kopaliště Dražovice
  • Druhé místo BALLH 2011/2012 - HC C&K Toyota Brno
  • Druhé místo BALLH 2013/2014 - HC Luleč
7
  • Třetí místo BALLH 2025/2026 - Crocodiles Brno
  • Třetí místo BALLH 2023/2024 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo RBC2023 6. ročník - ROSTER TEAM
  • Třetí místo BALLH 2022/2023 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2016/2017 - HC Kačeři Brno
  • Třetí místo BALLH 2014/2015 - Kopaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2007/08 - HC Luleč
9
Nejlepší brankář BALLH 2024/2025
Nejlepší brankář BALLH 2024/2025

Sezóna 2026/27

3,67
PR
3
Zápasy
0
Čistých kont
3,4
PR
5
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

  • 15663.jpg
  • 15651.JPG
  • 13583.jpg
  • 12126.JPG
  • 10578.jpg
  • 10576.jpg

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
přátelské zápasy HC LulečLLC 1 60 3 - - 3 0
BALLH, 2007/08 HC LulečLLC 10 450 25 - - 2,5 0
BHL, 11.ročník Moravian PanthersPAN 6 270 30 - - 5 0
BHL, 12. ročník Moravian PanthersPAN 6 270 24 - - 4 0
BALLH, 2008/09 HC LulečLLC 13 584 45 - - 3,46 2
BALLH, 2009/10 HC LulečLLC 9 363 31 - - 3,44 1
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2010/2011 HC LulečLLC 18 810 62 - - 3,44 1
BHL, BHL (14. ročník) HC BizoniBIZ 1 45 6 - - 6 0
BALLH, 2011/2012 HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA 16 679 63 - - 3,94 0
BALLH, 2011/2012 HC KohoutoviceKOH 1 45 12 - - 12 0
BALLH, 2011/2012 Crocodiles BrnoCRO 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2012/2013 HC REMAX Atraktiv LulečLLC 18 810 78 - - 4,33 1
BHL, BHL 2012/13 HC TIKOTIKO 1 45 8 - - 8 0
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 4 180 13 - - 3,25 0
BALLH, 2013/2014 HC LulečLLC 22 938 85 - - 3,86 0
BALLH, 2013/2014 HC JB StavebníJBS 1 45 8 - - 8 0
BHL, BHL 2013/14 HC TIKOTIKO 2 90 14 - - 7 0
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 2 90 8 - - 4 0
BHHL, 2013/2014 HC ZFP PantersZFP 12 540 36 - - 3 0
BALLH, 2014/2015 Kopaliště DražoviceKDR 8 360 26 - - 3,25 0
BALLH, 2014/2015 HC Kačeři BrnoKCI 10 450 49 - - 4,9 0
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 1 45 4 - - 4 0
BHL, BHL 2014/2015 Technika Brno "B"TECH 17 765 66 - - 3,88 1
BHHL, 2014/2015 HC ZFP PantersZFP 3 135 7 - - 2,33 1
BALLH, 2015/2016 Kopaliště DražoviceKDR 2 90 4 - - 2 0
BALLH, 2015/2016 HC Kačeři BrnoKCI 19 855 89 - - 4,68 0
BHHL, 2015 / 2016 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 5 - - 5 0
BHL, BHL 2015/2016 Technika Brno TECH 13 585 67 - - 5,15 0
BALLH, 2016/2017 Kopaliště DražoviceKDR 3 135 5 - - 1,67 1
BALLH, 2016/2017 HC Kačeři BrnoKCI 21 945 79 - - 3,76 1
BHHL, 2016/2017 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 1 45 3 - - 3 0
MCRA, Liberec "A" 2017 HC LulečLLC 5 200 13 - - 2,6 1
ZAMHL, 17/18 B.U.M. OtrokoviceBUM 1 50 3 25 89,29 3 0
BALLH, 2017/2018 Koupaliště DražoviceKDR 17 816 71 357 84,40 4,18 0
BALLH, 2017/2018 Modern Hockey KačeřiKCI 5 240 19 121 86,43 3,8 1
BHL, BHL 2017/2018 Technika Brno TECH 2 90 4 - - 2 1
MCRA, Trenčín 2018 HC LulečLLC 5 200 18 - - 3,6 0
BALLH, 2018/2019 Koupaliště DražoviceKDR 15 720 62 289 84,75 4,13 1
BALLH, 2018/2019 HC C&K Toyota BrnoTOY 2 96 7 46 86,79 3,5 0
MCRA, Trečín 2019 HC LulečLLC 6 220 17 - - 2,83 1
BALLH, 2019/2020 Kopaliště DražoviceKDR 15 720 55 235 83,93 3,67 0
ROSTER, ROSTER CUP 2019 MODERN HOCKEYMH 1 24 1 - - 1 0
BHHL, 2020/2021 HC PREDATORSPRE 1 45 3 23 88,46 3 0
BHHL, 2021/22 HC PREDATORSPRE 4 180 18 99 84,62 4,5 0
BALLH, BALLH 21/22 Koupaliště DražoviceKDR 20 900 64 404 87,45 3,2 1
BALLH, BALLH 21/22 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 8 23 74,19 8 0
NHLRA, 2021/22 HC ZETTOR BRNOZETTO 1 45 5 25 83,33 5 0
RBC2026, 5. ročník ROSTER TEAMRST 4 240 8 54 87,10 2 0
BHHL, 2022/23 HC PREDATORSPRE 16 720 59 370 86,25 3,69 1
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 1 45 2 30 93,75 2 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 11 63 85,14 3,67 0
BALLH, 2022/2023 Koupaliště DražoviceKDR 13 585 44 294 86,98 3,38 2
MCRA_B, Plzeň 2023 HC LulečLLC 7 280 22 - - 3,14 0
RBC2026, 6. ročník ROSTER TEAMRSTR 4 104 10 52 83,87 2,5 0
BHHL, 2023/24 HC PREDATORSPRE 18 810 65 425 86,73 3,61 2
BALLH, 2023/2024 Koupaliště DražoviceKDR 12 540 51 300 85,47 4,25 1
MCRA_B, Plzeň 2024 "B" HC LulečLLC 5 200 10 - - 2 1
BHHL, 2024/25 HC PREDATORSPRE 15 675 68 382 84,89 4,53 0
BALLH, 2024/2025 Koupaliště DražoviceKDR 12 543 55 268 82,97 4,58 0
MCRA_B, Plzeň 2025 "B" HC LulečLLC 6 240 8 - - 1,33 0
BHHL, 2025/26 HC PREDATORSPRE 11 494 47 246 83,96 4,27 1
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 53 86,89 4 0
BALLH, 2025/2026 Koupaliště DražoviceKDR 10 450 38 206 84,43 3,8 0
BALLH, 2025/2026 Crocodiles BrnoCRO 1 45 9 19 67,86 9 0
MCRA_B, Plzeň "B" 2026 HC LulečLLC 6 240 18 - - 3 0
BHHL, 2026/27 HC PREDATORSPRE 5 225 17 103 85,83 3,4 0
BALLH, 2026/2027 Koupaliště DražoviceKDR 3 135 11 74 87,06 3,67 0
Celkem 500 22291 1894 4586 85,35 3,79 23
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, 11.ročník Moravian PanthersPAN 6 270 30 - - 5 0
BHL, 12. ročník Moravian PanthersPAN 6 270 24 - - 4 0
BHL, BHL (14. ročník) HC BizoniBIZ 1 45 6 - - 6 0
BHL, BHL 2012/13 HC TIKOTIKO 1 45 8 - - 8 0
BHL, BHL 2013/14 HC TIKOTIKO 2 90 14 - - 7 0
BHL, BHL 2014/2015 Technika Brno "B"TECH 17 765 66 - - 3,88 1
BHL, BHL 2015/2016 Technika Brno TECH 13 585 67 - - 5,15 0
BHL, BHL 2017/2018 Technika Brno TECH 2 90 4 - - 2 1
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 11 63 85,14 3,67 0
Celkem 51 2295 230 63 85,14 4,51 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2007/08 HC LulečLLC 10 450 25 - - 2,5 0
BALLH, 2008/09 HC LulečLLC 13 584 45 - - 3,46 2
BALLH, 2009/10 HC LulečLLC 9 363 31 - - 3,44 1
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2010/2011 HC LulečLLC 18 810 62 - - 3,44 1
BALLH, 2011/2012 HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA 16 679 63 - - 3,94 0
BALLH, 2011/2012 HC KohoutoviceKOH 1 45 12 - - 12 0
BALLH, 2011/2012 Crocodiles BrnoCRO 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2012/2013 HC REMAX Atraktiv LulečLLC 18 810 78 - - 4,33 1
BALLH, 2013/2014 HC LulečLLC 22 938 85 - - 3,86 0
BALLH, 2013/2014 HC JB StavebníJBS 1 45 8 - - 8 0
BALLH, 2014/2015 Kopaliště DražoviceKDR 8 360 26 - - 3,25 0
BALLH, 2014/2015 HC Kačeři BrnoKCI 10 450 49 - - 4,9 0
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2015/2016 Kopaliště DražoviceKDR 2 90 4 - - 2 0
BALLH, 2015/2016 HC Kačeři BrnoKCI 19 855 89 - - 4,68 0
BALLH, 2016/2017 Kopaliště DražoviceKDR 3 135 5 - - 1,67 1
BALLH, 2016/2017 HC Kačeři BrnoKCI 21 945 79 - - 3,76 1
BALLH, 2017/2018 Koupaliště DražoviceKDR 17 816 71 357 84,40 4,18 0
BALLH, 2017/2018 Modern Hockey KačeřiKCI 5 240 19 121 86,43 3,8 1
BALLH, 2018/2019 Koupaliště DražoviceKDR 15 720 62 289 84,75 4,13 1
BALLH, 2018/2019 HC C&K Toyota BrnoTOY 2 96 7 46 86,79 3,5 0
BALLH, 2019/2020 Kopaliště DražoviceKDR 15 720 55 235 83,93 3,67 0
BALLH, BALLH 21/22 Koupaliště DražoviceKDR 20 900 64 404 87,45 3,2 1
BALLH, BALLH 21/22 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 8 23 74,19 8 0
BALLH, 2022/2023 Koupaliště DražoviceKDR 13 585 44 294 86,98 3,38 2
BALLH, 2023/2024 Koupaliště DražoviceKDR 12 540 51 300 85,47 4,25 1
BALLH, 2024/2025 Koupaliště DražoviceKDR 12 543 55 268 82,97 4,58 0
BALLH, 2025/2026 Koupaliště DražoviceKDR 10 450 38 206 84,43 3,8 0
BALLH, 2025/2026 Crocodiles BrnoCRO 1 45 9 19 67,86 9 0
BALLH, 2026/2027 Koupaliště DražoviceKDR 3 135 11 74 87,06 3,67 0
Celkem 300 13529 1165 2636 85,06 3,88 13
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 4 180 13 - - 3,25 0
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 2 90 8 - - 4 0
BHHL, 2013/2014 HC ZFP PantersZFP 12 540 36 - - 3 0
BHHL, 2014/2015 HC ZFP PantersZFP 3 135 7 - - 2,33 1
BHHL, 2015 / 2016 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 5 - - 5 0
BHHL, 2016/2017 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 1 45 3 - - 3 0
BHHL, 2020/2021 HC PREDATORSPRE 1 45 3 23 88,46 3 0
BHHL, 2021/22 HC PREDATORSPRE 4 180 18 99 84,62 4,5 0
BHHL, 2022/23 HC PREDATORSPRE 16 720 59 370 86,25 3,69 1
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 1 45 2 30 93,75 2 0
BHHL, 2023/24 HC PREDATORSPRE 18 810 65 425 86,73 3,61 2
BHHL, 2024/25 HC PREDATORSPRE 15 675 68 382 84,89 4,53 0
BHHL, 2025/26 HC PREDATORSPRE 11 494 47 246 83,96 4,27 1
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 53 86,89 4 0
BHHL, 2026/27 HC PREDATORSPRE 5 225 17 103 85,83 3,4 0
Celkem 97 4364 363 1731 85,78 3,74 5
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MCRA, Liberec "A" 2017 HC LulečLLC 5 200 13 - - 2,6 1
MCRA, Trenčín 2018 HC LulečLLC 5 200 18 - - 3,6 0
MCRA, Trečín 2019 HC LulečLLC 6 220 17 - - 2,83 1
Celkem 16 620 48 - - 3 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ZAMHL, 17/18 B.U.M. OtrokoviceBUM 1 50 3 25 89,29 3 0
Celkem 1 50 3 25 89,29 3 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ROSTER, ROSTER CUP 2019 MODERN HOCKEYMH 1 24 1 - - 1 0
Celkem 1 24 1 - - 1 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
NHLRA, 2021/22 HC ZETTOR BRNOZETTO 1 45 5 25 83,33 5 0
Celkem 1 45 5 25 83,33 5 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
RBC2026, 5. ročník ROSTER TEAMRST 4 240 8 54 87,10 2 0
RBC2026, 6. ročník ROSTER TEAMRSTR 4 104 10 52 83,87 2,5 0
Celkem 8 344 18 106 85,48 2,25 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MCRA_B, Plzeň 2023 HC LulečLLC 7 280 22 - - 3,14 0
MCRA_B, Plzeň 2024 "B" HC LulečLLC 5 200 10 - - 2 1
MCRA_B, Plzeň 2025 "B" HC LulečLLC 6 240 8 - - 1,33 0
MCRA_B, Plzeň "B" 2026 HC LulečLLC 6 240 18 - - 3 0
Celkem 24 960 58 - - 2,42 1

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
Crocodiles Brno 49 25 22 2 3
AC AUTOSKLO 48 19 27 2 -8
HC Žideničtí raubíři Brno 34 31 3 0 28
HC JB Stavební 31 28 3 0 25
HC C&K Toyota Brno 28 7 19 2 -12
Koupaliště Dražovice 21 5 14 2 -9
HC Sršni Brno 20 14 6 0 8
HC BULLS BRNO 14 10 2 2 8
HC SPUTNIK HONEYWELL 14 8 5 1 3
HC Kohoutovice 14 5 9 0 -4
MH Kačeři 12 6 5 1 1
CSKA Brno 10 5 5 0 0
HC AGROMEX BRNO 10 2 7 1 -5
HC ICE BEARS Brno 8 4 4 0 0
HC RONDO BRNO 7 6 1 0 5
H.A.C. BRNO 7 5 1 1 4
HC Ivančice 7 5 2 0 3
HC Bizoni 7 4 3 0 1
KLH Brno 6 6 0 0 6
HC Medlov 6 4 2 0 2
HC Vikings Brno 6 3 1 2 2
HC Kings 6 3 2 1 1
HC Bastardos 5 5 0 0 5
HC BASTR 5 3 1 1 2
HC Viťaz Brno 5 2 3 0 -1
HC Panthers 5 2 3 0 -1
HC MBL Devils 4 3 1 0 2
HC TKN Brno 4 1 3 0 -2
HAK Vyškov 4 0 3 1 -3
HC Tišnov 3 2 1 0 1
TJ Sokol Popůvky 3 1 2 0 -1
Fan Klub HC Kometa Brno 3 1 2 0 -1
TJ Sokol Březina 3 0 2 1 -2
A.D.I.D.A.S Skalica 2 2 0 0 2
HC Devil Butts 2 2 0 0 2
ADMIRAL HOCKEY TEAM Trenčín 2 2 0 0 2
HK Podbiel 2 2 0 0 2
OFF-ICE RATS 2 1 0 1 1
KAPRAIN 2 1 1 0 0
HC Tučňáci Rosice 2 1 1 0 0
HC DEVIL BUTTS (FARMA) 2 1 1 0 0
HC Jičín 2 1 1 0 0
HOBÍCI Náměšť 2 0 2 0 -2
HC PREDATORS 2 0 2 0 -2
HC Bučovice 2 0 2 0 -2
BHN Odolka 2 0 2 0 -2
HC Hokejové tréninky Praha 1 1 0 0 1
HC Vimperk 1 1 0 0 1
YOB Kobra Praha 1 1 0 0 1
Coaches Velké Popovice 1 1 0 0 1
HC Chebáci 1 1 0 0 1
KAUFLAND repre 1 1 0 0 1
HK Krivá 1 1 0 0 1
HC Čerti Brno 1 1 0 0 1
HC Javorový 1 1 0 0 1
SEZIMAZEC 1 1 0 0 1
ICE CARTEL 1 1 0 0 1
HC COTR 1 1 0 0 1
HC YOP Kobra Praha 1 1 0 0 1
HOKEJOVÉ TRÉNINKY Mníšek p. Brdy 1 1 0 0 1
HC GRAMLA 1 1 0 0 1
HC Moravian Panthers 1 1 0 0 1
NIGHTBIRDS Přerov 1 1 0 0 1
Coris Vizovice 1 1 0 0 1
CZ LIONS 1 1 0 0 1
HC Divočáci 1 0 0 1 0
MHA Martin 1 0 0 1 0
HC ASIO Jiříkovice 1 0 0 1 0
HC MĚSTO Zbiroh 1 0 0 1 0
SK ELVAC OSTRAVA 1 0 0 1 0
HC Hvězda Praha 1 0 0 1 0
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves 1 0 0 1 0
LETCI Ludanice 1 0 0 1 0
HC Petřvald SDH 1 0 1 0 -1
Drink Team České Budějovice 1 0 1 0 -1
BASTARDOS 1 0 1 0 -1
HC Větrný Jeníkov 1 0 1 0 -1
BOMBY K TYČI 1 0 1 0 -1
Modern Hockey 1 0 1 0 -1
TORPÉDO Praha 1 0 1 0 -1
ICE LIONS levice 1 0 1 0 -1
Božkov tým 1 0 1 0 -1
Old Boys 1 0 1 0 -1
SHIELDS Olomouc 1 0 1 0 -1
HC Predators 1 0 1 0 -1
DRINK TEAM 1 0 1 0 -1
CAROLINA Žilina 1 0 1 0 -1
HC Prostějov 2013 1 0 1 0 -1
HC PETROV Brno 1 0 1 0 -1
HC TURBINA KOMÍN 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám