Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

CCM 1. liga 18-19

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Rozpis

Datum Domácí Hosté Čas Stadion Zápas Rozhodčí
14. leden - 20. leden
19/So Reunited Ekonom 19:00 ZS Černošice CCM 1. liga - ZČ Stanko - Thuma
20/Ne Icebreakers Ekonom 19:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ Malysev
21. leden - 27. leden
22/Út Ekonom Siemens 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ Staviany
24/Čt Vltavín Letos Naposled 19:45 Říčany CCM 1. liga - ZČ Škrobák
26/So Reunited Icebreakers 19:00 ZS Černošice CCM 1. liga - ZČ Müller
26/So Hvězda Sergo 21:00 Hvězda Praha CCM 1. liga - ZČ Výborný
27/Ne Raiders Bohemians 19:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ Malysev - Kovář
27/Ne Petrohrad Hockey sport 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga - ZČ Výborný
28. leden - 3. únor
28/Po Siemens Reunited 21:15 PADOK IceRink Strašnice CCM 1. liga - ZČ
30/St Letos Naposled Raiders 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
31/Čt Hockey sport Hvězda 21:00 Praha - SC Letňany CCM 1. liga - ZČ
31/Čt Bohemians Ekonom 21:15 ZS Neratovice CCM 1. liga - ZČ
3/Ne Icebreakers Hipporiders 19:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
4. únor - 10. únor
6/St Letos Naposled Sergo 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
7/Čt Vltavín Hockey sport 19:45 Říčany CCM 1. liga - ZČ
7/Čt Sergo Bohemians 21:00 Praha - SC Letňany CCM 1. liga - ZČ
9/So Reunited Letos Naposled 20:00 ZS Černošice CCM 1. liga - ZČ
9/So Reunited Bohemians 20:00 ZS Černošice CCM 1. liga - ZČ
10/Ne Hipporiders Siemens 17:45 ZS Velké Popovice CCM 1. liga - ZČ
10/Ne Raiders Ekonom 19:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
10/Ne Petrohrad Icebreakers 20:45 Kobra Praha CCM 1. liga - ZČ
11. únor - 17. únor
11/Po Siemens Petrohrad 21:15 PADOK IceRink Strašnice CCM 1. liga - ZČ
12/Út Ekonom Reunited 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
14/Čt Hockey sport Letos Naposled 21:00 Praha - SC Letňany CCM 1. liga - ZČ
14/Čt Bohemians Hipporiders 21:15 ZS Neratovice CCM 1. liga - ZČ
18. únor - 24. únor
20/St Letos Naposled Reunited 21:45 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ
21/Čt Vltavín Icebreakers 19:45 Říčany CCM 1. liga - ZČ
21/Čt Sergo Hockey sport 21:00 Praha - SC Letňany CCM 1. liga - ZČ
24/Ne Hipporiders Ekonom 17:45 ZS Velké Popovice CCM 1. liga - ZČ
24/Ne Raiders Reunited 19:00 Malá sportovní hala Praha CCM 1. liga - ZČ