Prní zápas

9.10.2011 od David Polášek, 67x přečteno

Debakl při premiéře v soutěži Sanitrans Opava - HBC Martinov 8:1

První ligový zápas nedopadl podle našich představ.

Už od první minuty domací z opavy dokazovali že jsou zkušenější a sehranější tým než hosté a také za to trestali. V první minutě napřáhl od červené domácí Kavan a prostřelil vše co mu stalo v cestě. Hosté stihli do minuty vyrovnat zasloužil se o to střílejíci bek Šlahorek. Ale to bylo více-méně vše co hosté předvedli. Hra se na chvíli vyrovnala ale to netrvalo dlouho v 8 minutě další střelou od modré čary domácí zvíšili na 2:1. Během  dvou dalších minut přidali ještě dva góly a po první třetině bylo skóre 4:1. Během druhé třetiny mněli domácí převahu ale nedokázali ji přetavit na góly. Až ke konci třetiny střelou po buli z mezikruží Vlašánek rozvlnil síť domácích po páté. Hosté začali třetí třetinu odvážne a dostali se ke dvoum slibným šancím, které neproměnily. Domácí udeřili zase ke konci třetiny, kdy během 2 minut vstřelili 3 branky a určili konečný výsledek 8:1. Skóre bohužel odpovídalo hře. Nyní přejme HBC Martinov aby se z težké prohry na začátku soutěže oklepal a na další zápas byl připraven aby hrál v soutěži důstojnou roli.