Miloš Michal
Brankář 52 let
Miloš Michal, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
23 S, 95,7%Kariéra
14Sezón
3Čistých kont
6,68PR
266Zápasy
Třetí místo BALLH BALLH 21/22 - HC JB Stavební
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC JB StavebníJBS |
1 | 60 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC JB StavebníJBS |
19 | 855 | 133 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC JB StavebníJBS |
18 | 788 | 103 | - | - | 5,72 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 20 | - | - | 10 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC JB StavebníJBS |
22 | 990 | 169 | - | - | 7,68 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
19 | 855 | 129 | - | - | 6,79 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 45 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
18 | 810 | 136 | - | - | 7,56 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
16 | 711 | 116 | - | - | 7,25 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 23 | - | - | 11,5 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
13 | 585 | 107 | - | - | 8,23 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Cyclones BrnoCYC |
6 | 270 | 48 | - | - | 8 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC JB StavebníJBS |
15 | 675 | 79 | - | - | 5,27 | 1 |
| BALLH, 2016/2017 | HC JB StavebníJBS |
22 | 990 | 127 | - | - | 5,77 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | HC JB StavebníJBS |
16 | 768 | 117 | 424 | 78,37 | 7,31 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Cyclones BrnoCYC |
3 | 135 | 15 | 25 | 92,59 | 5 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | HC JB StavebníJBS |
17 | 816 | 135 | 597 | 81,56 | 7,94 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Free StarsFS |
4 | 180 | 8 | 75 | 90,36 | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Cyclones BrnoCYC |
4 | 180 | 27 | 23 | 76,67 | 6,75 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC JB StavebníJBS |
17 | 816 | 137 | 439 | 78,82 | 8,06 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Free StarsFS |
7 | 315 | 14 | 128 | 90,14 | 2 | 1 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 13 | 38 | 74,51 | 6,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 2 | 11 | 84,62 | 2 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC JB StavebníJBS |
18 | 810 | 95 | 360 | 81,63 | 5,28 | 1 |
| Celkem | 266 | 12104 | 1776 | 2120 | 81,01 | 6,68 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | HC JB StavebníJBS |
19 | 855 | 133 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC JB StavebníJBS |
18 | 788 | 103 | - | - | 5,72 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC JB StavebníJBS |
22 | 990 | 169 | - | - | 7,68 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
19 | 855 | 129 | - | - | 6,79 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 45 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
18 | 810 | 136 | - | - | 7,56 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
16 | 711 | 116 | - | - | 7,25 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
13 | 585 | 107 | - | - | 8,23 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC JB StavebníJBS |
15 | 675 | 79 | - | - | 5,27 | 1 |
| BALLH, 2016/2017 | HC JB StavebníJBS |
22 | 990 | 127 | - | - | 5,77 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | HC JB StavebníJBS |
16 | 768 | 117 | 424 | 78,37 | 7,31 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | HC JB StavebníJBS |
17 | 816 | 135 | 597 | 81,56 | 7,94 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC JB StavebníJBS |
17 | 816 | 137 | 439 | 78,82 | 8,06 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC JB StavebníJBS |
18 | 810 | 95 | 360 | 81,63 | 5,28 | 1 |
| Celkem | 231 | 10514 | 1594 | 1820 | 80,14 | 6,9 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 13. ročník | HC Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 20 | - | - | 10 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 23 | - | - | 11,5 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Cyclones BrnoCYC |
6 | 270 | 48 | - | - | 8 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Cyclones BrnoCYC |
3 | 135 | 15 | 25 | 92,59 | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Cyclones BrnoCYC |
4 | 180 | 27 | 23 | 76,67 | 6,75 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Cyclones BrnoCYC |
2 | 90 | 13 | 38 | 74,51 | 6,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 2 | 11 | 84,62 | 2 | 0 |
| Celkem | 23 | 1035 | 157 | 97 | 80,17 | 6,83 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Free StarsFS |
4 | 180 | 8 | 75 | 90,36 | 2 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Free StarsFS |
7 | 315 | 14 | 128 | 90,14 | 2 | 1 |
| Celkem | 11 | 495 | 22 | 203 | 90,22 | 2 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
33 | 1 | 31 | 1 | -30 |
AC AUTOSKLO |
27 | 2 | 24 | 1 | -22 |
Koupaliště Dražovice |
27 | 1 | 26 | 0 | -25 |
HC C&K Toyota Brno |
26 | 0 | 25 | 1 | -25 |
HC Sršni Brno |
22 | 3 | 19 | 0 | -16 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
18 | 3 | 15 | 0 | -12 |
MH Kačeři |
17 | 3 | 14 | 0 | -11 |
HC Kohoutovice |
14 | 0 | 13 | 1 | -13 |
HC Ivančice |
10 | 4 | 6 | 0 | -2 |
H.A.C. BRNO |
10 | 3 | 6 | 1 | -3 |
HC Luleč |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC Devil Butts |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Bizoni |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
HC Tišnov |
5 | 1 | 3 | 1 | -2 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Hobby Hokej Black |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HAK Vyškov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Gepards |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Piraně |
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
HC TKN Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Technika Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Bučovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC UNOB |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Medlov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
KLH Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Moravian Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Raci |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TJ Sokol Popůvky |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mamuti |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC PETROV Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Viťaz Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám







































