Milan Baruš
Brankář
Milan Baruš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
20 S, 90%Kariéra
6Sezón
3Čistých kont
3,21PR
76Zápasy
Vítěz MH 2017 Jaro - MH Los Bomberos
Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | BLACK & OLDBLC |
17 | 1020 | 54 | - | - | 3,18 | 1 |
| OBL, OBL 2016/2017 | BLACK & OLDBLC |
18 | 1080 | 63 | - | - | 3,5 | 1 |
| MH, 2017 Jaro | MH Los BomberosLOS |
1 | 60 | 2 | 31 | 93,94 | 2 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | BLACK & OLDBLC |
17 | 1020 | 53 | 282 | 84,43 | 3,12 | 1 |
| OBL, OBL 2018/2019 | BLACK & OLDBLC |
9 | 540 | 19 | 158 | 89,77 | 2,11 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | BLACK & OLDBLC |
12 | 720 | 47 | 243 | 83,79 | 3,92 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | BLACK & OLDBLC |
1 | 60 | 2 | 18 | 90,00 | 2 | 0 |
| Celkem | 76 | 4545 | 244 | 732 | 85,81 | 3,21 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2015/16 | BLACK & OLDBLC |
17 | 1020 | 54 | - | - | 3,18 | 1 |
| OBL, OBL 2016/2017 | BLACK & OLDBLC |
18 | 1080 | 63 | - | - | 3,5 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | BLACK & OLDBLC |
17 | 1020 | 53 | 282 | 84,43 | 3,12 | 1 |
| OBL, OBL 2018/2019 | BLACK & OLDBLC |
9 | 540 | 19 | 158 | 89,77 | 2,11 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | BLACK & OLDBLC |
12 | 720 | 47 | 243 | 83,79 | 3,92 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | BLACK & OLDBLC |
1 | 60 | 2 | 18 | 90,00 | 2 | 0 |
| Celkem | 74 | 4440 | 238 | 701 | 85,49 | 3,22 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017 Jaro | MH Los BomberosLOS |
1 | 60 | 2 | 31 | 93,94 | 2 | 0 |
| Celkem | 1 | 60 | 2 | 31 | 93,94 | 2 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC ŠPILAS |
9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
HC FALCONS |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
Flyers Brno |
8 | 6 | 0 | 2 | 6 |
HC Rusty Nail |
8 | 6 | 1 | 1 | 5 |
HC RAJA TEAM |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC OLD WOLVES |
7 | 5 | 1 | 1 | 4 |
HC TORO |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC ČERTI OBL |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC KORMIDLO |
5 | 4 | 0 | 1 | 4 |
HC Devil Butts |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Kénig |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
MH Red Wheels |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Koupaliště Dražovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



















