Tomáš Tůma, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
12Sezón
329Zápasy
89Gólů
225Body
- Vítěz MH MH Superliga 24/25 - MH Griffins
- Vítěz RBC2023 6. ročník - Modern Hockey
- Vítěz MH MH Superliga 22/23 - MH Los Bomberos
- Vítěz NHLRA 2021/22 - Modern Hockey
- Vítěz NHLRH 2022/23 - Modern Hockey
- Vítěz MH 2019/2020 - MH Hunters
6
Druhé místo NHLRH 2021/22 - HC ACES
- Třetí místo MH MH Superliga 24/25 - MH Black Hawks
- Třetí místo NHLRH 2021/22 - Modern Hockey B
- Třetí místo MH 2019 - Léto - MH Red Wheels
- Třetí místo BALLH 2016/2017 - HC Kačeři Brno
4
- Nejlepší brankář RBC2023 6. ročník
- Nejlepší brankář NHLRH 2022/23
2
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2015/2016 | HC Kačeři BrnoKCI |
3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
18 | 13 | 28 | 41 | 32 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
6 | 8 | 4 | 12 | 11,5 | 2 | 1 | 50 |
| MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 | Modern HockeyMH |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLRA, 2019/20 | TT Modern HockeyTMH |
15 | 21 | 18 | 39 | 0 | 1 | 1 | 100 |
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| ROSTER, ROSTER CUP 2020 | MODERN HOCKEYMH |
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2020/21 | Modern HockeyMH_H |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH HuntersHUN |
18 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
5 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
19 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | HC ACESACE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
15 | 23 | 16 | 39 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
40 | 1 | 6 | 7 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 5. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
18 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| MIC, MHIC 2022 | Modern HockeyMH |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
37 | 0 | 14 | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
6 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
22 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
3 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH HuntersHUN |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
18 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Black HawksBLA |
28 | 11 | 20 | 31 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH GriffinsGRI |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | Modern HockeyMH |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 329 | 89 | 136 | 225 | 98,5 | 5 | 4 | 80 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
4 | 180 | 13 | 107 | 89,17 | 3,25 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
3 | 135 | 8 | 84 | 91,30 | 2,67 | 0 |
| ROSTER, ROSTER CUP 2020 | MODERN HOCKEYMH |
4 | 104 | 14 | 59 | 80,82 | 3,5 | 0 |
| NHLR, 2020/21 | Modern HockeyMH_H |
3 | 135 | 5 | 93 | 94,90 | 1,67 | 1 |
| MHCC, Covid Cup | MH HuntersHUN |
18 | 810 | 37 | 497 | 93,07 | 2,06 | 2 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 1 | 29 | 96,67 | 1 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
3 | 135 | 14 | 97 | 87,39 | 4,67 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
2 | 90 | 6 | 52 | 89,66 | 3 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 3 | 36 | 92,31 | 3 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
19 | 858 | 42 | 570 | 93,14 | 2,21 | 3 |
| NHLR, 2021/22 | HC ACESACE |
1 | 45 | 2 | 36 | 94,74 | 2 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
2 | 90 | 7 | 69 | 90,79 | 3,5 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
40 | 1800 | 92 | 1178 | 92,76 | 2,3 | 1 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 2 | 17 | 89,47 | 2 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
17 | 765 | 30 | 428 | 93,45 | 1,76 | 2 |
| MIC, MHIC 2022 | Modern HockeyMH |
4 | 180 | 14 | 85 | 85,86 | 3,5 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
37 | 1680 | 72 | 1069 | 93,69 | 1,95 | 6 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
3 | 135 | 7 | 98 | 93,33 | 2,33 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 2 | 44 | 95,65 | 2 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 104 | 3 | 60 | 95,24 | 0,75 | 1 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 9 | 64 | 87,67 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
20 | 900 | 38 | 499 | 92,92 | 1,9 | 4 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
3 | 135 | 5 | 72 | 93,51 | 1,67 | 1 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 1 | 22 | 95,65 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 3 | 33 | 91,67 | 3 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
18 | 810 | 40 | 459 | 91,98 | 2,22 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 2 | 52 | 96,30 | 1 | 0 |
| Celkem | 217 | 9631 | 473 | 5936 | 92,62 | 2,18 | 23 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2015/2016 | HC Kačeři BrnoKCI |
3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
18 | 13 | 28 | 41 | 32 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
6 | 8 | 4 | 12 | 11,5 | 2 | 1 | 50 |
| Celkem | 27 | 25 | 32 | 57 | 43,5 | 4 | 3 | 75 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 | Modern HockeyMH |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2019 - Léto | MH RaptorsRAP |
4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
40 | 1 | 6 | 7 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
37 | 0 | 14 | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
6 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH HuntersHU |
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
22 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
3 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH HuntersHUN |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Black HawksBLA |
28 | 11 | 20 | 31 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH GriffinsGRI |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 165 | 16 | 53 | 69 | 36 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2019/2020 | MH HuntersHUN |
4 | 180 | 13 | 107 | 89,17 | 3,25 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
3 | 135 | 8 | 84 | 91,30 | 2,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
40 | 1800 | 92 | 1178 | 92,76 | 2,3 | 1 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH HuntersHUN |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 2 | 17 | 89,47 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
37 | 1680 | 72 | 1069 | 93,69 | 1,95 | 6 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
3 | 135 | 7 | 98 | 93,33 | 2,33 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 2 | 44 | 95,65 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
20 | 900 | 38 | 499 | 92,92 | 1,9 | 4 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
3 | 135 | 5 | 72 | 93,51 | 1,67 | 1 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 1 | 22 | 95,65 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
1 | 45 | 3 | 33 | 91,67 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH GriffinsGRI |
2 | 90 | 2 | 52 | 96,30 | 1 | 0 |
| Celkem | 117 | 5280 | 246 | 3302 | 93,07 | 2,1 | 12 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | TT Modern HockeyTMH |
15 | 21 | 18 | 39 | 0 | 1 | 1 | 100 |
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
15 | 23 | 16 | 39 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 30 | 44 | 34 | 78 | 3 | 1 | 1 | 100 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
2 | 90 | 7 | 69 | 90,79 | 3,5 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 7 | 69 | 90,79 | 3,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSTER, ROSTER CUP 2020 | MODERN HOCKEYMH |
4 | 104 | 14 | 59 | 80,82 | 3,5 | 0 |
| Celkem | 4 | 104 | 14 | 59 | 80,82 | 3,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2020/21 | Modern HockeyMH_H |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
19 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | HC ACESACE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
18 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
18 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 59 | 0 | 6 | 6 | 11 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2020/21 | Modern HockeyMH_H |
3 | 135 | 5 | 93 | 94,90 | 1,67 | 1 |
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
19 | 858 | 42 | 570 | 93,14 | 2,21 | 3 |
| NHLR, 2021/22 | HC ACESACE |
1 | 45 | 2 | 36 | 94,74 | 2 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
17 | 765 | 30 | 428 | 93,45 | 1,76 | 2 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
18 | 810 | 40 | 459 | 91,98 | 2,22 | 2 |
| Celkem | 58 | 2613 | 119 | 1586 | 93,02 | 2,05 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH HuntersHUN |
18 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
5 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 27 | 0 | 6 | 6 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH HuntersHUN |
18 | 810 | 37 | 497 | 93,07 | 2,06 | 2 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
1 | 45 | 1 | 29 | 96,67 | 1 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
3 | 135 | 14 | 97 | 87,39 | 4,67 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
2 | 90 | 6 | 52 | 89,66 | 3 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RaptorsRAP |
1 | 45 | 3 | 36 | 92,31 | 3 | 0 |
| Celkem | 25 | 1125 | 61 | 711 | 92,10 | 2,44 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 5. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | Modern HockeyMH |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 10 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 6. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 104 | 3 | 60 | 95,24 | 0,75 | 1 |
| Celkem | 4 | 104 | 3 | 60 | 95,24 | 0,75 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MIC, MHIC 2022 | Modern HockeyMH |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MIC, MHIC 2022 | Modern HockeyMH |
4 | 180 | 14 | 85 | 85,86 | 3,5 | 0 |
| Celkem | 4 | 180 | 14 | 85 | 85,86 | 3,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 9 | 64 | 87,67 | 3 | 0 |
| Celkem | 3 | 135 | 9 | 64 | 87,67 | 3 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Red Wheels |
29 | 23 | 6 | 0 | 17 |
MH Raptors |
28 | 20 | 8 | 0 | 12 |
MH Griffins |
26 | 18 | 8 | 0 | 10 |
MH Spitfires |
26 | 15 | 10 | 1 | 5 |
MH Rockets |
23 | 16 | 7 | 0 | 9 |
MH Hunters |
19 | 15 | 4 | 0 | 11 |
HC Sexy Bonbónky |
18 | 12 | 5 | 1 | 7 |
HC Predators |
15 | 13 | 2 | 0 | 11 |
MH Black Hawks |
15 | 11 | 4 | 0 | 7 |
MH Los Bomberos |
15 | 10 | 5 | 0 | 5 |
MH Dark Clowns |
13 | 7 | 6 | 0 | 1 |
HOHA |
9 | 7 | 1 | 1 | 6 |
HC Raci |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
Mystery Kuřim |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
HC Origins Brno |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Medvědi |
6 | 4 | 1 | 1 | 3 |
HC ACES |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Origins A |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HC C&K Toyota Brno |
5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
AC AUTOSKLO |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
Crocodiles Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC JB Stavební |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
OFF-ICE RATS |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Sršni Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HK Podbiel |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Béci Prostějov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ZETTOR BRNO |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Technika Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
REFTEAM |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HK Krivá |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HR Griffins |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ROSTER TEAM |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CZ LIONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Piráti Kojetín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
RAHL |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Käpylä Maanantai |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
BOMBY K TYČI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
PX City Panthers |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Zettor Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC UNOB |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
















































