Miloš Sixta, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
26 S, 88,5%Kariéra
9Sezón
1Čistých kont
4,16PR
62Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | AHC REBELSREB |
3 | 120 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| MCRA_B, Beroun "B" 2017 | VLKAN TeamVLK |
2 | 80 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| CCMPHL, CCM 1. liga | Siemens DominatorSIDO |
1 | 75 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| MCRA_B, Liberec 2018 ,,B" | VLKAN TeamVLK |
4 | 140 | 21 | - | - | 5,25 | 0 |
| CCMPHL, CCM 1. liga | Siemens - DominatorSIDO |
4 | 300 | 25 | - | - | 6,25 | 0 |
| MCRA_B, Beroun 2019 | VLKAN TeamVLK |
6 | 240 | 15 | - | - | 2,5 | 0 |
| MCRA_B, MČRA 2019 Finále Praha | VLKAN TeamVLK |
2 | 80 | 1 | - | - | 0,5 | 0 |
| CCMPHL2, CCM 2. liga 19-20 | Siemens - DominatorSIDO |
15 | 1125 | 50 | - | - | 3,33 | 0 |
| CAHL, 1. ročník | BizoniBIZON |
1 | 60 | 4 | 29 | 87,88 | 4 | 0 |
| CCMPHL, CCM liga 20-21 | Siemens - DominatorSIDO |
2 | 150 | 20 | - | - | 10 | 0 |
| CAHL, CAHL 2020/21 | BizoniBIZON |
1 | 60 | 7 | 34 | 82,93 | 7 | 0 |
| CCMPHL, CCM liga 21-22 | Siemens - DominatorSIDO |
9 | 675 | 48 | - | - | 5,33 | 0 |
| CAHL, ČAHL 2021/22 | BizoniBIZON |
7 | 420 | 31 | 216 | 87,45 | 4,43 | 1 |
| CCMPHL, CCM liga 22-23 | Siemens - DominatorSIDO |
1 | 75 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| CAHL, ČAHL 2023/24 | HC Bizoni ČáslavBIZ |
4 | 240 | 12 | 77 | 86,52 | 3 | 0 |
| Celkem | 62 | 3840 | 258 | 356 | 86,83 | 4,16 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | AHC REBELSREB |
3 | 120 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| Celkem | 3 | 120 | 8 | - | - | 2,67 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_B, Beroun "B" 2017 | VLKAN TeamVLK |
2 | 80 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| MCRA_B, Liberec 2018 ,,B" | VLKAN TeamVLK |
4 | 140 | 21 | - | - | 5,25 | 0 |
| MCRA_B, Beroun 2019 | VLKAN TeamVLK |
6 | 240 | 15 | - | - | 2,5 | 0 |
| MCRA_B, MČRA 2019 Finále Praha | VLKAN TeamVLK |
2 | 80 | 1 | - | - | 0,5 | 0 |
| Celkem | 14 | 540 | 41 | - | - | 2,93 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CCMPHL, CCM 1. liga | Siemens DominatorSIDO |
1 | 75 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| CCMPHL, CCM 1. liga | Siemens - DominatorSIDO |
4 | 300 | 25 | - | - | 6,25 | 0 |
| CCMPHL, CCM liga 20-21 | Siemens - DominatorSIDO |
2 | 150 | 20 | - | - | 10 | 0 |
| CCMPHL, CCM liga 21-22 | Siemens - DominatorSIDO |
9 | 675 | 48 | - | - | 5,33 | 0 |
| CCMPHL, CCM liga 22-23 | Siemens - DominatorSIDO |
1 | 75 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| Celkem | 17 | 1275 | 105 | - | - | 6,18 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CCMPHL2, CCM 2. liga 19-20 | Siemens - DominatorSIDO |
15 | 1125 | 50 | - | - | 3,33 | 0 |
| Celkem | 15 | 1125 | 50 | - | - | 3,33 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAHL, 1. ročník | BizoniBIZON |
1 | 60 | 4 | 29 | 87,88 | 4 | 0 |
| CAHL, CAHL 2020/21 | BizoniBIZON |
1 | 60 | 7 | 34 | 82,93 | 7 | 0 |
| CAHL, ČAHL 2021/22 | BizoniBIZON |
7 | 420 | 31 | 216 | 87,45 | 4,43 | 1 |
| CAHL, ČAHL 2023/24 | HC Bizoni ČáslavBIZ |
4 | 240 | 12 | 77 | 86,52 | 3 | 0 |
| Celkem | 13 | 780 | 54 | 356 | 86,83 | 4,15 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
FLEGMATICI Nitra |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Fitness Paty |
4 | 0 | 3 | 1 | -3 |
SSC Říčany |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC BMXRIDERS |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Slavoj Zbraslav |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
SC Q-foto |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Třemošnický Hokejový Club |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
TJ Bohemians Praha |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Old Boys Říčany |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Hipporiders |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Reunited |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Malá Veleň |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
TULENI Nový Bydžov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Red Dragon |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC MĚSTO Zbiroh |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Fidobar |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Hvězda Praha |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
NOVATOP Hájov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ZELENÁČI |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Silničáři |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Prague Wolves B |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
BHN Odolka |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Baletky |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Božkov tým |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
VEGAS Dream Lužnice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Vltavín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Česká Bělá |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Led Chattes Enragées (FRA - B) |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Třemošnice B |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Chicago Úmonín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
NBK Letos Naposled |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Nebory |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
THE LAST DANCE Český Krumlov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC KOUDELNÍCI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mechov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC REX BOHEMIA |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
DANZAS Kralupy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Betonáři |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Ekonom |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Icebreakers Chlebíčky Letná |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám














































