#76 Michal Nekvapil
Brankář 50 let
#76 Michal Nekvapil, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
45 S, 73,3%Kariéra
18Sezón
26Čistých kont
3,29PR
481Zápasy
- Vítěz BHHL 2014/2015 - HC PREDATORS
- Vítěz BALLH 2011/2012 - RH Finance
- Vítěz BALLH 2007/08 - HC Tišnov
3
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2016/2017 - HC PREDATORS
- Druhé místo BALLH 2016/2017 - AC AUTOSKLO
- Druhé místo BALLH 2010/2011 - HC Kohoutovice
- Druhé místo BALLH 2008/09 - HC Tišnov
5
- Třetí místo BALLH 2012/2013 - HC Kohoutovice
- Třetí místo BALLH 2009/10 - HC KOHOUTOVICE
2
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC TišnovTIS |
8 | 360 | 19 | - | - | 2,38 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC - JuliánovJUL |
1 | 40 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC TišnovTIS |
18 | 810 | 36 | - | - | 2 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
16 | 720 | 41 | - | - | 2,56 | 2 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
21 | 945 | 54 | - | - | 2,57 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC TIKOTIKO |
20 | 900 | 46 | - | - | 2,3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
18 | 810 | 74 | - | - | 4,11 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
2 | 85 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
3 | 135 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC TIKOTIKO |
21 | 945 | 64 | - | - | 3,05 | 2 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
19 | 855 | 67 | - | - | 3,53 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
23 | 998 | 79 | - | - | 3,43 | 1 |
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
21 | 945 | 45 | - | - | 2,14 | 1 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
23 | 950 | 72 | - | - | 3,13 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
22 | 990 | 78 | - | - | 3,55 | 4 |
| BHHL, 2013/2014 | HC PREDATORS BrnoPRE |
21 | 945 | 77 | - | - | 3,67 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
17 | 765 | 50 | - | - | 2,94 | 1 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
4 | 180 | 10 | - | - | 2,5 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
21 | 945 | 62 | - | - | 2,95 | 2 |
| BHHL, 2014/2015 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
15 | 675 | 51 | - | - | 3,4 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
19 | 855 | 74 | - | - | 3,89 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
5 | 225 | 29 | - | - | 5,8 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Židenice BrnoHCZB |
2 | 90 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
18 | 810 | 63 | - | - | 3,5 | 2 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
20 | 900 | 59 | - | - | 2,95 | 1 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
16 | 720 | 75 | - | - | 4,69 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
10 | 450 | 26 | 21 | 91,30 | 2,6 | 2 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
17 | 765 | 74 | 288 | 85,21 | 4,35 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 9 | 29 | 96,67 | 3 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
10 | 450 | 42 | 240 | 85,11 | 4,2 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Technika Brno TECH |
5 | 225 | 9 | 144 | 94,12 | 1,8 | 1 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
2 | 90 | 4 | 51 | 92,73 | 2 | 0 |
| KHL, 2. ročník KHL | HC KohoutoviceKOH |
2 | 120 | 2 | - | - | 1 | 1 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
17 | 780 | 81 | 377 | 82,31 | 4,76 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 45 | 6 | 15 | 71,43 | 6 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
5 | 225 | 17 | 79 | 82,29 | 3,4 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
4 | 180 | 17 | 92 | 84,40 | 4,25 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 13 | 64 | 83,12 | 4,33 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 12 | 33 | 73,33 | 12 | 0 |
| Celkem | 481 | 21558 | 1581 | 1433 | 84,94 | 3,29 | 26 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC TišnovTIS |
8 | 360 | 19 | - | - | 2,38 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC TišnovTIS |
18 | 810 | 36 | - | - | 2 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
16 | 720 | 41 | - | - | 2,56 | 2 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
21 | 945 | 54 | - | - | 2,57 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
18 | 810 | 74 | - | - | 4,11 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
2 | 85 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
3 | 135 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
19 | 855 | 67 | - | - | 3,53 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
23 | 950 | 72 | - | - | 3,13 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
17 | 765 | 50 | - | - | 2,94 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
15 | 675 | 51 | - | - | 3,4 | 1 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Židenice BrnoHCZB |
2 | 90 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 1 |
| Celkem | 167 | 7425 | 498 | - | - | 2,98 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | HC - JuliánovJUL |
1 | 40 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| Celkem | 1 | 40 | 5 | - | - | 5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL (14. ročník) | HC TIKOTIKO |
20 | 900 | 46 | - | - | 2,3 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC TIKOTIKO |
21 | 945 | 64 | - | - | 3,05 | 2 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
23 | 998 | 79 | - | - | 3,43 | 1 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
22 | 990 | 78 | - | - | 3,55 | 4 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
4 | 180 | 10 | - | - | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
5 | 225 | 29 | - | - | 5,8 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
20 | 900 | 59 | - | - | 2,95 | 1 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
10 | 450 | 26 | 21 | 91,30 | 2,6 | 2 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 9 | 29 | 96,67 | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Technika Brno TECH |
5 | 225 | 9 | 144 | 94,12 | 1,8 | 1 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 45 | 6 | 15 | 71,43 | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 13 | 64 | 83,12 | 4,33 | 0 |
| Celkem | 137 | 6128 | 428 | 273 | 89,80 | 3,12 | 11 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
21 | 945 | 45 | - | - | 2,14 | 1 |
| BHHL, 2013/2014 | HC PREDATORS BrnoPRE |
21 | 945 | 77 | - | - | 3,67 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
21 | 945 | 62 | - | - | 2,95 | 2 |
| BHHL, 2014/2015 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
19 | 855 | 74 | - | - | 3,89 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
18 | 810 | 63 | - | - | 3,5 | 2 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
16 | 720 | 75 | - | - | 4,69 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
17 | 765 | 74 | 288 | 85,21 | 4,35 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
10 | 450 | 42 | 240 | 85,11 | 4,2 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
2 | 90 | 4 | 51 | 92,73 | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
17 | 780 | 81 | 377 | 82,31 | 4,76 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
5 | 225 | 17 | 79 | 82,29 | 3,4 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
4 | 180 | 17 | 92 | 84,40 | 4,25 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 12 | 33 | 73,33 | 12 | 0 |
| Celkem | 174 | 7845 | 648 | 1160 | 83,88 | 3,72 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHL, 2. ročník KHL | HC KohoutoviceKOH |
2 | 120 | 2 | - | - | 1 | 1 |
| Celkem | 2 | 120 | 2 | - | - | 1 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC C&K Toyota Brno |
21 | 9 | 10 | 2 | -1 |
HC ICE BEARS Brno |
19 | 11 | 8 | 0 | 3 |
CSKA Brno |
18 | 11 | 5 | 2 | 6 |
KLH Brno |
17 | 15 | 2 | 0 | 13 |
MH Kačeři |
17 | 14 | 2 | 1 | 12 |
HC Kings |
17 | 13 | 4 | 0 | 9 |
AC AUTOSKLO |
17 | 8 | 9 | 0 | -1 |
TJ Sokol Popůvky |
16 | 15 | 1 | 0 | 14 |
Koupaliště Dražovice |
16 | 9 | 7 | 0 | 2 |
HC RONDO BRNO |
15 | 15 | 0 | 0 | 15 |
HC BULLS BRNO |
15 | 12 | 3 | 0 | 9 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
15 | 9 | 4 | 2 | 5 |
Crocodiles Brno |
15 | 9 | 5 | 1 | 4 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
14 | 14 | 0 | 0 | 14 |
HC JB Stavební |
14 | 13 | 0 | 1 | 13 |
HC Bastardos |
14 | 12 | 2 | 0 | 10 |
HC MBL Devils |
14 | 11 | 2 | 1 | 9 |
HC Panthers |
14 | 10 | 3 | 1 | 7 |
HC Bizoni |
14 | 8 | 6 | 0 | 2 |
HC Vikings Brno |
13 | 8 | 5 | 0 | 3 |
HC Sršni Brno |
12 | 11 | 0 | 1 | 11 |
HC Medlov |
12 | 8 | 3 | 1 | 5 |
HC Viťaz Brno |
10 | 10 | 0 | 0 | 10 |
HC Luleč |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
HC BASTR |
9 | 6 | 2 | 1 | 4 |
HC TKN Brno |
9 | 4 | 5 | 0 | -1 |
HC RAVENS Brno |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
H.A.C. BRNO |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
HC AGROMEX BRNO |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
HC PETROV Brno |
7 | 6 | 0 | 1 | 6 |
Phantoms Brno |
7 | 2 | 5 | 0 | -3 |
HC Tučňáci Rosice |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Technika Brno |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HC VIKINGS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Tišnov |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HAK Vyškov |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Mamuti |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC ZFP Panters |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Moravian Panthers |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Devil Butts |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Bučovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC GRAMLA |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Tišnovsko |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ASIO Jiříkovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Mystery Kuřim |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC UNOB |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám























































