#1 Milan Girgle
Brankář 37 let
#1 Milan Girgle, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
– S, 3 OGKariéra
9Sezón
7Čistých kont
3,71PR
114Zápasy
- Vítěz BYSHL 12. ročník Bystřické hokejové ligy - HC Písečné
- Vítěz MH 2017-2018 - MH Los Bomberos
2
- Druhé místo MH 2019 - Léto - MH Los Bomberos
- Druhé místo MH 2018-2019 - MH Los Bomberos
- Druhé místo MH 2017 Léto - MH Los Bomberos
3
Nejlepší brankář MH 2017-2018
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017 Léto | MH Los BomberosLOS |
10 | 600 | 24 | 271 | 91,86 | 2,4 | 1 |
| MH, 2017-2018 | MH Los BomberosLOS |
19 | 849 | 42 | 453 | 91,52 | 2,21 | 2 |
| BYSHL, 4. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
4 | 204 | 13 | - | - | 3,25 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Los BomberosLOS |
15 | 675 | 42 | 349 | 89,26 | 2,8 | 1 |
| BYSHL, 5. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
9 | 459 | 42 | - | - | 4,67 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH Los BomberosLOS |
10 | 450 | 35 | 259 | 88,10 | 3,5 | 0 |
| BYSHL, 6. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
11 | 591 | 75 | - | - | 6,82 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 4 | 24 | 85,71 | 4 | 0 |
| BYSHL, 7. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
1 | 54 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BYSHL, 8. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 756 | 60 | - | - | 4,29 | 0 |
| BYSHL, 9. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 798 | 77 | 55 | 87,30 | 5,5 | 0 |
| BYSHL, 12. ročník Bystřické hokejové ligy | HC PísečnéPIS |
5 | 270 | 5 | - | - | 1 | 3 |
| BYSHL, 13. ročník Bystřické hokejovíé ligy | HC PísečnéPIS |
1 | 54 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 114 | 5805 | 423 | 1411 | 90,10 | 3,71 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYSHL, 4. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
4 | 204 | 13 | - | - | 3,25 | 0 |
| BYSHL, 5. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
9 | 459 | 42 | - | - | 4,67 | 0 |
| BYSHL, 6. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
11 | 591 | 75 | - | - | 6,82 | 0 |
| BYSHL, 7. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
1 | 54 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BYSHL, 8. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 756 | 60 | - | - | 4,29 | 0 |
| BYSHL, 9. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 798 | 77 | 55 | 87,30 | 5,5 | 0 |
| BYSHL, 12. ročník Bystřické hokejové ligy | HC PísečnéPIS |
5 | 270 | 5 | - | - | 1 | 3 |
| BYSHL, 13. ročník Bystřické hokejovíé ligy | HC PísečnéPIS |
1 | 54 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 59 | 3186 | 276 | 55 | 87,30 | 4,68 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2017 Léto | MH Los BomberosLOS |
10 | 600 | 24 | 271 | 91,86 | 2,4 | 1 |
| MH, 2017-2018 | MH Los BomberosLOS |
19 | 849 | 42 | 453 | 91,52 | 2,21 | 2 |
| MH, 2018-2019 | MH Los BomberosLOS |
15 | 675 | 42 | 349 | 89,26 | 2,8 | 1 |
| MH, 2019 - Léto | MH Los BomberosLOS |
10 | 450 | 35 | 259 | 88,10 | 3,5 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 4 | 24 | 85,71 | 4 | 0 |
| Celkem | 55 | 2619 | 147 | 1356 | 90,22 | 2,67 | 4 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Rockets |
13 | 7 | 6 | 0 | 1 |
MH Black Hawks |
12 | 10 | 2 | 0 | 8 |
HC Lísek |
11 | 7 | 4 | 0 | 3 |
MH Red Wheels |
10 | 6 | 3 | 1 | 3 |
MH Griffins |
10 | 6 | 4 | 0 | 2 |
MH Raptors |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
AHK Zelenáči |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Bystřičtí Sokoli |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
HC Bolks |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Nyklovice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Opajda |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Maoři |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Tišnovsko |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Písečné |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Strachujov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
SK Sádek |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Nová Ves |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC AJ Kompresory Pikárec |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Stojani Bukov |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Draci Koroužné |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Torpédo Trpín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC KHB |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Hluší psi Rožná |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC V.K.Ž. |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
IHC Polička |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
MH Spitfires |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




























