#39 Tomáš Cícha
Brankář 38 let
#39 Tomáš Cícha, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Před zápasem
Výsledek
Poslední zápas
3 S, 0%Kariéra
9Sezón
6Čistých kont
3,84PR
130Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM2, 18/19 | RakovRAKO |
11 | 495 | 40 | - | - | 3,64 | 0 |
| AHLVM2, 19/20 | RakovRAKO |
13 | 780 | 53 | - | - | 4,08 | 1 |
| AHLVM3, 20/21 | RakovRAKO |
3 | 165 | 11 | - | - | 3,67 | 1 |
| AHLVM3, 21/22 | RakovRAKO |
17 | 1020 | 55 | - | - | 3,24 | 0 |
| AHLVM3, 22/23 | RakovRAKO |
15 | 900 | 33 | - | - | 2,2 | 3 |
| AHLVM2, 23/24 | RakovRAKO |
14 | 840 | 36 | - | - | 2,57 | 1 |
| AHLVM2, 24/25 | RakovRAKO |
17 | 1020 | 72 | - | - | 4,24 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | VšechoviceVSE |
2 | 120 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | RangersRANG |
2 | 120 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | VšechoviceVSE |
2 | 120 | 16 | - | - | 8 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | HC Pink Panthers RakovRAKO |
18 | 1080 | 77 | - | - | 4,28 | 0 |
| AHLVM3, 25/26 | Všechovice BVSECH |
9 | 540 | 49 | - | - | 5,44 | 0 |
| AHLVM3, 25/26 | RangersRANG |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| AHLVM3, 26/27 | VšechoviceVSECH |
2 | 120 | 14 | 0 | 0,00 | 7 | 0 |
| AHLVM2, 26/27 | RakovRAKO |
4 | 240 | 13 | 0 | 0,00 | 3,25 | 0 |
| Celkem | 130 | 7620 | 499 | 0 | 0,00 | 3,84 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM2, 18/19 | RakovRAKO |
11 | 495 | 40 | - | - | 3,64 | 0 |
| AHLVM2, 19/20 | RakovRAKO |
13 | 780 | 53 | - | - | 4,08 | 1 |
| AHLVM2, 23/24 | RakovRAKO |
14 | 840 | 36 | - | - | 2,57 | 1 |
| AHLVM2, 24/25 | RakovRAKO |
17 | 1020 | 72 | - | - | 4,24 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | VšechoviceVSE |
2 | 120 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | RangersRANG |
2 | 120 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | VšechoviceVSE |
2 | 120 | 16 | - | - | 8 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | HC Pink Panthers RakovRAKO |
18 | 1080 | 77 | - | - | 4,28 | 0 |
| AHLVM2, 26/27 | RakovRAKO |
4 | 240 | 13 | 0 | 0,00 | 3,25 | 0 |
| Celkem | 83 | 4815 | 326 | 0 | 0,00 | 3,93 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3, 20/21 | RakovRAKO |
3 | 165 | 11 | - | - | 3,67 | 1 |
| AHLVM3, 21/22 | RakovRAKO |
17 | 1020 | 55 | - | - | 3,24 | 0 |
| AHLVM3, 22/23 | RakovRAKO |
15 | 900 | 33 | - | - | 2,2 | 3 |
| AHLVM3, 25/26 | Všechovice BVSECH |
9 | 540 | 49 | - | - | 5,44 | 0 |
| AHLVM3, 25/26 | RangersRANG |
1 | 60 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| AHLVM3, 26/27 | VšechoviceVSECH |
2 | 120 | 14 | 0 | 0,00 | 7 | 0 |
| Celkem | 47 | 2805 | 173 | 0 | 0,00 | 3,68 | 4 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Komárovice |
20 | 9 | 11 | 0 | -2 |
SK Olšovec |
15 | 8 | 7 | 0 | 1 |
Kanci Milenov |
13 | 10 | 3 | 0 | 7 |
Bystřička |
12 | 3 | 9 | 0 | -6 |
HC Střítež nad Ludinou |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC Kačeři |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
Všechovice |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
Rangers |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
Noel |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
Cabot |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Hošťálková |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Saláti |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Saláti 2013 |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Typhoon |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Milenov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Oznice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
LH Sports |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Retofy |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Dolní Bystřice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Phoenix Investor |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ICE RIDERS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Zděchov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Rybníkáři Podlesí |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HLT Drahotuše |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



























