Pavel Trnka
Hráč i brankář Neregistrovaný - Hobby
Pavel Trnka, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
9Sezón
130Zápasy
33Gólů
57Body
Druhé místo LT LT 2019 - B.U.M. Otrokovice
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 19/20 | Porr NapajedlaHCN |
5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 19/20 | KWHC ZlínKWZ |
8 | 5 | 3 | 8 | 6 | 3 | 1 | 33 |
| LT, LT 2019 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 20/21 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 100 |
| ZAMHL, 21/22 | KWHC ZlínKWZ |
13 | 3 | 3 | 6 | 4 | 7 | 2 | 29 |
| ZAMHL, 22/23 | KWHC ZlínKWZ |
9 | 4 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 23/24 | KWHC ZlínKWZ |
22 | 5 | 6 | 11 | 4 | 11 | 3 | 27 |
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
21 | 7 | 1 | 8 | 4 | 14 | 2 | 14 |
| ZAMHL, 25/26 | KWHC ZlínKWZ |
18 | 3 | 6 | 9 | 2 | 14 | 4 | 29 |
| ZAMHL, 25/26 | Sokol LípaLIP |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 |
| VHHL, Sezóna 2025/2026 | HC RejnociREJ |
3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sokol LípaLIP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 6 | 1 | 17 |
| Celkem | 130 | 33 | 24 | 57 | 32 | 60 | 15 | 25 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
1 | 50 | 4 | 21 | 84,00 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 200 | 22 | 182 | 89,22 | 5,5 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | Sokol LípaLIP |
3 | 150 | 11 | 119 | 91,54 | 3,67 | 0 |
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
9 | 450 | 22 | 353 | 94,13 | 2,44 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sokol LípaLIP |
1 | 50 | 4 | 36 | 90,00 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 50 | 1 | 35 | 97,22 | 1 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
2 | 100 | 15 | 71 | 82,56 | 7,5 | 0 |
| Celkem | 21 | 1050 | 79 | 817 | 91,18 | 3,76 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 19/20 | Porr NapajedlaHCN |
5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 19/20 | KWHC ZlínKWZ |
8 | 5 | 3 | 8 | 6 | 3 | 1 | 33 |
| ZAMHL, 20/21 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 100 |
| ZAMHL, 21/22 | KWHC ZlínKWZ |
13 | 3 | 3 | 6 | 4 | 7 | 2 | 29 |
| ZAMHL, 22/23 | KWHC ZlínKWZ |
9 | 4 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 23/24 | KWHC ZlínKWZ |
22 | 5 | 6 | 11 | 4 | 11 | 3 | 27 |
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
21 | 7 | 1 | 8 | 4 | 14 | 2 | 14 |
| ZAMHL, 25/26 | KWHC ZlínKWZ |
18 | 3 | 6 | 9 | 2 | 14 | 4 | 29 |
| ZAMHL, 25/26 | Sokol LípaLIP |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sokol LípaLIP |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 6 | 1 | 17 |
| Celkem | 115 | 31 | 23 | 54 | 26 | 59 | 14 | 24 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
1 | 50 | 4 | 21 | 84,00 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 200 | 22 | 182 | 89,22 | 5,5 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | Sokol LípaLIP |
3 | 150 | 11 | 119 | 91,54 | 3,67 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sokol LípaLIP |
1 | 50 | 4 | 36 | 90,00 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 50 | 1 | 35 | 97,22 | 1 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
2 | 100 | 15 | 71 | 82,56 | 7,5 | 0 |
| Celkem | 12 | 600 | 57 | 464 | 89,06 | 4,75 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LT, LT 2019 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 |
| Celkem | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
9 | 450 | 22 | 353 | 94,13 | 2,44 | 0 |
| Celkem | 9 | 450 | 22 | 353 | 94,13 | 2,44 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VHHL, Sezóna 2025/2026 | HC RejnociREJ |
3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Sharks 76 Malenovice |
15 | 2 | 13 | 0 | -11 |
Torpedo Zlín |
13 | 11 | 2 | 0 | 9 |
Gladiators Rablina |
13 | 8 | 5 | 0 | 3 |
SKA Napajedla |
12 | 1 | 11 | 0 | -10 |
Šneci Otrokovice |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
Sokol Lípa |
10 | 7 | 3 | 0 | 4 |
B.U.M. Otrokovice |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
Kozlovna Zlín |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
Baťovka Zlín |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
Šviháci Luhačovice |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
Piráti Kojetín |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Hockey Gang |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Lions Zlín |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
KWHC Zlín |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Coris Vizovice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Halenkov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Teplárna Otrokovice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Red Bricks Zlín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





















