Petr Kliment
Brankář Neregistrovaný - Amatér
Petr Kliment, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
33 S, 93,9%Kariéra
6Sezón
2Čistých kont
4,52PR
33Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZIHC, 2019 | T2 ZlínTZL |
4 | 80 | 14 | 60 | 81,08 | 3,5 | 1 |
| ZAMHL, 21/22 | KWHC ZlínKWZ |
1 | 50 | 1 | 32 | 96,97 | 1 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | Šneci OtrokoviceSNE |
1 | 50 | 4 | 35 | 89,74 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 200 | 23 | 125 | 84,46 | 5,75 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | Torpedo ZlínTOR |
10 | 500 | 48 | 385 | 88,91 | 4,8 | 0 |
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
5 | 250 | 30 | 145 | 82,86 | 6 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
8 | 400 | 29 | 258 | 89,90 | 3,63 | 1 |
| Celkem | 33 | 1530 | 149 | 1040 | 87,47 | 4,52 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZIHC, 2019 | T2 ZlínTZL |
4 | 80 | 14 | 60 | 81,08 | 3,5 | 1 |
| Celkem | 4 | 80 | 14 | 60 | 81,08 | 3,5 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 21/22 | KWHC ZlínKWZ |
1 | 50 | 1 | 32 | 96,97 | 1 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | Šneci OtrokoviceSNE |
1 | 50 | 4 | 35 | 89,74 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | KWHC ZlínKWZ |
4 | 200 | 23 | 125 | 84,46 | 5,75 | 0 |
| ZAMHL, 25/26 | Torpedo ZlínTOR |
10 | 500 | 48 | 385 | 88,91 | 4,8 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | KWHC ZlínKWZ |
8 | 400 | 29 | 258 | 89,90 | 3,63 | 1 |
| Celkem | 24 | 1200 | 105 | 835 | 88,83 | 4,38 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHL, 25/26 | ViVa Kovárna ZlínKOV |
5 | 250 | 30 | 145 | 82,86 | 6 | 0 |
| Celkem | 5 | 250 | 30 | 145 | 82,86 | 6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Šviháci Luhačovice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Šneci Otrokovice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
B.U.M. Otrokovice |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Torpedo Zlín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Dragons Zlín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Red Bricks Zlín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Hockey Gang |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Sharks Zlín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Sharks 76 Malenovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
SKA Napajedla |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Coris Vizovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Gladiators Rablina |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Sokol Lípa |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Baťovka Zlín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Lions Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Tornádo Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Kozlovna Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KWHC Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
UDH Želechovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






















