Matěj Mechl, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
50 S, 90%Kariéra
4Sezón
15Zápasy
0Gólů
0Body
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 25/26 | Torpedo ZlínTOR |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Torpedo ZlínTOR |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 25/26 | Torpedo ZlínTOR |
5 | 250 | 11 | 186 | 94,42 | 2,2 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Torpedo ZlínTOR |
9 | 450 | 59 | 394 | 86,98 | 6,56 | 1 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 50 | 1 | 29 | 96,67 | 1 | 0 |
| Celkem | 15 | 750 | 71 | 609 | 89,56 | 4,73 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 25/26 | Torpedo ZlínTOR |
5 | 250 | 11 | 186 | 94,42 | 2,2 | 0 |
| ZAMHL, 26/27 | Torpedo ZlínTOR |
9 | 450 | 59 | 394 | 86,98 | 6,56 | 1 |
| ZAMHL, 26/27 | Sharks 76 MalenoviceSHA |
1 | 50 | 1 | 29 | 96,67 | 1 | 0 |
| Celkem | 15 | 750 | 71 | 609 | 89,56 | 4,73 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Šneci Otrokovice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Red Bricks Zlín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Šviháci Luhačovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Coris Vizovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Sokol Lípa |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Kozlovna Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
B.U.M. Otrokovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SKA Napajedla |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KWHC Zlín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Sharks 76 Malenovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám












