#10 Josef Severa
Brankář
#10 Josef Severa, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
26 S, 88,5%Kariéra
8Sezón
1Čistých kont
3,13PR
32Zápasy
Třetí místo NHLR 2024/25 - Mystery Kuřim
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Loozers BrnoLZR |
2 | 90 | 2 | 26 | 92,86 | 1 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | Mystery KuřimMYS |
3 | 135 | 20 | 67 | 77,01 | 6,67 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
3 | 135 | 14 | 94 | 87,04 | 4,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Czech LionsCL |
21 | 945 | 58 | 597 | 91,15 | 2,76 | 1 |
| NHLR, 2023/24 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 3 | 23 | 88,46 | 3 | 0 |
| Celkem | 32 | 1440 | 100 | 831 | 89,45 | 3,13 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Loozers BrnoLZR |
2 | 90 | 2 | 26 | 92,86 | 1 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 2 | 26 | 92,86 | 1 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2021/22 | Mystery KuřimMYS |
3 | 135 | 20 | 67 | 77,01 | 6,67 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
3 | 135 | 14 | 94 | 87,04 | 4,67 | 0 |
| Celkem | 6 | 270 | 34 | 161 | 82,56 | 5,67 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Czech LionsCL |
21 | 945 | 58 | 597 | 91,15 | 2,76 | 1 |
| Celkem | 21 | 945 | 58 | 597 | 91,15 | 2,76 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2023/24 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 3 | 23 | 88,46 | 3 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 4 | 47 | 92,16 | 2 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Red Wheels |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
MH Raptors |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
MH Rockets |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
MH Spitfires |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Predators |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
MH Los Bomberos |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Origins A |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
MH Black Hawks |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
MH Griffins |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC ZETTOR BRNO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Mystery Kuřim |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Raci |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Origins Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

















