#69 Jakub Výtisk
Hráč
#69 Jakub Výtisk, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
1G + 1AKariéra
19Sezón
317Zápasy
140Gólů
249Body
- Vítěz BHHL 2023/24 - HC AGROMEX BRNO
- Vítěz BALLH 2023/2024 - Crocodiles Brno
- Vítěz MH 2016 Podzim - MH Griffins
- Vítěz MH 2015 Podzim - MH Red Wheels
4
Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | HC Sršni BrnoSRN |
14 | 6 | 11 | 17 | 39 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
14 | 15 | 7 | 22 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
11 | 5 | 2 | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 7 | 6 | 13 | 13,5 | 2 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 11 | 2 | 13 | 7,5 | 1 | 1 | 100 |
| BHL, 13. ročník | HC Moravian PanthersPAN |
9 | 2 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 7 | 2 | 9 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC TOROTOR |
11 | 6 | 3 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 6 | 5 | 11 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC TOROTOR |
6 | 3 | 4 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2015 Podzim | MH Red WheelsRED |
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
14 | 5 | 5 | 10 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC TOROTOR |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 6 | 8 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 4 | 2 | 6 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC TOROTOR |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 1 | 3 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
20 | 5 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
8 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
5 | 3 | 2 | 5 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
19 | 10 | 7 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 2 | 5 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
16 | 5 | 3 | 8 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
12 | 7 | 6 | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
11 | 9 | 4 | 13 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC AGROMEX BRNOAGR |
6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 317 | 140 | 109 | 249 | 200 | 3 | 1 | 33 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
14 | 15 | 7 | 22 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
11 | 5 | 2 | 7 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Moravian PanthersPAN |
9 | 2 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 6 | 8 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 4 | 2 | 6 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
8 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 2 | 5 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 106 | 43 | 32 | 75 | 48,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC Sršni BrnoSRN |
14 | 6 | 11 | 17 | 39 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 7 | 6 | 13 | 13,5 | 2 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 11 | 2 | 13 | 7,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 7 | 2 | 9 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 6 | 5 | 11 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
14 | 5 | 5 | 10 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 90 | 42 | 32 | 74 | 105 | 3 | 1 | 33 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC TOROTOR |
11 | 6 | 3 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC TOROTOR |
6 | 3 | 4 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC TOROTOR |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC TOROTOR |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 26 | 14 | 10 | 24 | 13 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2015 Podzim | MH Red WheelsRED |
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2016 Podzim | MH GriffinsGRI |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 4 | 0 | 2 | 2 | 3,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 1 | 3 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
20 | 5 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
19 | 10 | 7 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
16 | 5 | 3 | 8 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
12 | 7 | 6 | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
11 | 9 | 4 | 13 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC AGROMEX BRNOAGR |
6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 85 | 38 | 31 | 69 | 28,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2021/22 | HC ZETTOR BRNOZETTO |
5 | 3 | 2 | 5 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 5 | 3 | 2 | 5 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Panthers |
15 | 11 | 2 | 2 | 9 |
HC PREDATORS |
15 | 10 | 4 | 1 | 6 |
KLH Brno |
13 | 10 | 3 | 0 | 7 |
HC Bastardos |
12 | 8 | 4 | 0 | 4 |
TJ Sokol Popůvky |
12 | 5 | 6 | 1 | -1 |
HC JB Stavební |
10 | 9 | 1 | 0 | 8 |
HC Viťaz Brno |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
MH Kačeři |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC ICE BEARS Brno |
10 | 4 | 5 | 1 | -1 |
HC Bizoni |
10 | 4 | 6 | 0 | -2 |
Crocodiles Brno |
10 | 1 | 8 | 1 | -7 |
Technika Brno |
10 | 1 | 9 | 0 | -8 |
HC BULLS BRNO |
9 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
9 | 1 | 7 | 1 | -6 |
AC AUTOSKLO |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC TKN Brno |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC RONDO BRNO |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
HC Kings |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
HC C&K Toyota Brno |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
HC Medlov |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC Vikings Brno |
6 | 4 | 0 | 2 | 4 |
HC BASTR |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
H.A.C. BRNO |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Čerti Brno |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Tišnov |
5 | 1 | 3 | 1 | -2 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC UNOB |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
CSKA Brno |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC FALCONS |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Flyers Brno |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC Devil Butts |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Mamuti |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Bučovice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC KORMIDLO |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC OLD WOLVES |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Kohoutovice |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
MH Los Bomberos |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC ŠPILAS |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC PETROV Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
BLACK & OLD |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
PVC Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Mystery Kuřim |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC ASIO Jiříkovice |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Luleč |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Rusty Nail |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Origins A |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MH Rockets |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Pink Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Predators |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC MBL Devils |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SHK Sokol Mojín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Modern Hockey |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC RAJA TEAM |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Kénig |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HAK Vyškov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




































































