Jiří Fischhof
Hráč 52 let
Jiří Fischhof, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
2G + 0AKariéra
10Sezón
281Zápasy
198Gólů
402Body
- Vítěz BALLH 2014/2015 - HAK Vyškov
- Vítěz BALLH 2010/2011 - Kopaliště Dražovice
2
- Druhé místo BALLH 2012/2013 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2007/08 - Sokol Bučovice
- Druhé místo BALLH 2013/2014 - HC Luleč
3
Třetí místo BALLH 2007/08 - HC Luleč
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC LulečLLC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | HC LulečLLC |
22 | 20 | 19 | 39 | 36 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 11.ročník | MamutiMAM |
14 | 15 | 14 | 29 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC LulečLLC |
20 | 23 | 18 | 41 | 18 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
19 | 14 | 12 | 26 | 42,5 | 2 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
18 | 9 | 20 | 29 | 13,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC TišnovTIS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC TIKOTIKO |
21 | 23 | 19 | 42 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
19 | 3 | 8 | 11 | 34 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC TIKOTIKO |
23 | 19 | 8 | 27 | 24 | 3 | 3 | 100 |
| BALLH, 2012/2013 | HC REMAX Atraktiv LulečLLC |
20 | 17 | 21 | 38 | 24 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
19 | 11 | 11 | 22 | 16 | 3 | 1 | 33 |
| BALLH, 2013/2014 | HC LulečLLC |
22 | 9 | 14 | 23 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
16 | 9 | 8 | 17 | 12 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HAK VyškovHAK |
23 | 17 | 22 | 39 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HAK VyškovHAK |
17 | 9 | 9 | 18 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| Celkem | 281 | 198 | 204 | 402 | 305 | 15 | 6 | 40 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 42 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
3 | 107 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC TišnovTIS |
1 | 45 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
1 | 45 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| Celkem | 8 | 329 | 34 | - | - | 4,25 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | Moravian PanthersPAN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 11.ročník | MamutiMAM |
14 | 15 | 14 | 29 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC TIKOTIKO |
21 | 23 | 19 | 42 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC TIKOTIKO |
23 | 19 | 8 | 27 | 24 | 3 | 3 | 100 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC TIKOTIKO |
19 | 11 | 11 | 22 | 16 | 3 | 1 | 33 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC TIKOTIKO |
16 | 9 | 8 | 17 | 12 | 1 | 0 | 0 |
| Celkem | 94 | 77 | 60 | 137 | 104 | 7 | 4 | 57 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC LulečLLC |
22 | 20 | 19 | 39 | 36 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC LulečLLC |
20 | 23 | 18 | 41 | 18 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
19 | 14 | 12 | 26 | 42,5 | 2 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
18 | 9 | 20 | 29 | 13,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
3 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC TišnovTIS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
19 | 3 | 8 | 11 | 34 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC REMAX Atraktiv LulečLLC |
20 | 17 | 21 | 38 | 24 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC LulečLLC |
22 | 9 | 14 | 23 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HAK VyškovHAK |
23 | 17 | 22 | 39 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HAK VyškovHAK |
17 | 9 | 9 | 18 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| Celkem | 186 | 121 | 144 | 265 | 201 | 8 | 2 | 25 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 42 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
3 | 107 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC TišnovTIS |
1 | 45 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC RE/MAX Atraktiv LulečRXA |
1 | 45 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| Celkem | 8 | 329 | 34 | - | - | 4,25 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC JB Stavební |
21 | 20 | 1 | 0 | 19 |
HC Sršni Brno |
20 | 10 | 10 | 0 | 0 |
HC C&K Toyota Brno |
19 | 5 | 12 | 2 | -7 |
Koupaliště Dražovice |
18 | 6 | 9 | 3 | -3 |
MH Kačeři |
17 | 10 | 5 | 2 | 5 |
Crocodiles Brno |
17 | 7 | 8 | 2 | -1 |
HC Kohoutovice |
15 | 5 | 10 | 0 | -5 |
AC AUTOSKLO |
14 | 10 | 4 | 0 | 6 |
H.A.C. BRNO |
13 | 10 | 2 | 1 | 8 |
HC Bizoni |
12 | 5 | 7 | 0 | -2 |
HC Bastardos |
9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
KLH Brno |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
TJ Sokol Popůvky |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
HC PETROV Brno |
9 | 6 | 2 | 1 | 4 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
Phantoms Brno |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
HC Tišnov |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC Medlov |
7 | 3 | 3 | 1 | 0 |
HC Tučňáci Rosice |
7 | 3 | 3 | 1 | 0 |
HC Devil Butts |
6 | 5 | 0 | 1 | 5 |
HC Čerti Brno |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Mamuti |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Moravian Panthers |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Technika Brno |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Bučovice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Pink Panthers |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ASIO Jiříkovice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
PVC Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC FALCONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Viťaz Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TKN Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





































