Michal Kuhn
Brankář 49 let
Michal Kuhn, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 1 OGKariéra
9Sezón
3Čistých kont
2,91PR
80Zápasy
Třetí místo NHL 2013/2014 - HC Devi
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHL, 2008/2009 | HC AGS PromilePRO |
5 | 300 | 29 | - | - | 5,8 | 0 |
| NHL, 2009/2010 | HC AGS PromilePRO |
4 | 238 | 14 | - | - | 3,5 | 0 |
| NHL, 2010/2011 | HC DeviDEV |
21 | 1260 | 47 | - | - | 2,24 | 0 |
| NHL, 2011/2012 | HC DeviDEV |
16 | 960 | 46 | - | - | 2,88 | 1 |
| NHL, 2012/2013 | HC DeviDEV |
9 | 520 | 26 | - | - | 2,89 | 0 |
| NHL, 2013/2014 | HC DeviDEV |
16 | 960 | 49 | - | - | 3,06 | 2 |
| NHL, 2013/2014 | HC VV OstravaVVO |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| MCRA, Trečín 2019 | SDH Petřvald PET |
5 | 200 | 14 | - | - | 2,8 | 0 |
| MCRA_C, Liberec 2022 | HC Vikymont KopřivniceKOP |
3 | 120 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 80 | 4618 | 233 | - | - | 2,91 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHL, 2008/2009 | HC AGS PromilePRO |
5 | 300 | 29 | - | - | 5,8 | 0 |
| NHL, 2009/2010 | HC AGS PromilePRO |
4 | 238 | 14 | - | - | 3,5 | 0 |
| NHL, 2010/2011 | HC DeviDEV |
21 | 1260 | 47 | - | - | 2,24 | 0 |
| NHL, 2011/2012 | HC DeviDEV |
16 | 960 | 46 | - | - | 2,88 | 1 |
| NHL, 2012/2013 | HC DeviDEV |
9 | 520 | 26 | - | - | 2,89 | 0 |
| NHL, 2013/2014 | HC DeviDEV |
16 | 960 | 49 | - | - | 3,06 | 2 |
| NHL, 2013/2014 | HC VV OstravaVVO |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 72 | 4298 | 213 | - | - | 2,96 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA, Trečín 2019 | SDH Petřvald PET |
5 | 200 | 14 | - | - | 2,8 | 0 |
| Celkem | 5 | 200 | 14 | - | - | 2,8 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Liberec 2022 | HC Vikymont KopřivniceKOP |
3 | 120 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 3 | 120 | 6 | - | - | 2 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HK Fontána |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC BD STAV Radvanice |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
HC Eagles Ostrava |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC Eurokan Ostrava IHC |
6 | 2 | 3 | 1 | -1 |
HC VV Ostrava |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HK Venezia |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Medvědi Ostrava o.s. |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HC Orli Stará Bělá |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC KORA Hošťálkovice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
TJ Petřvald na Moravě "Válcovny" |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Promile |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Kanci |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Dr. Marco Team |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC STAR Ostrava |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC DTJ Vřesina |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
TJ SOKOL Terezín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Javorový |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Lahvators |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SNĚHULÁCÍ |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Luleč |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
FLASH TEAM Nový Jičín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ESA z východu |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MBR Karviná |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Olšovec |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HOBÍCI Náměšť |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Dynamo Havířov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK ELVAC OSTRAVA |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC HUMRS Ostrava |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HS Roleks |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Nebory "B" |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HOKEJOVÉ TRÉNINKY Mníšek p. Brdy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
GALAXY Kežmarok |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




































