Antonín Košák
Brankář 45 let
Antonín Košák, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 3 OGKariéra
4Sezón
0Čistých kont
4,5PR
46Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2019/2020 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
11 | 495 | 51 | - | - | 4,64 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2023/2024 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
14 | 630 | 60 | - | - | 4,29 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2024/2025 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
9 | 405 | 51 | - | - | 5,67 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2025/2026 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
12 | 540 | 45 | - | - | 3,75 | 0 |
| Celkem | 46 | 2070 | 207 | - | - | 4,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2019/2020 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
11 | 495 | 51 | - | - | 4,64 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2023/2024 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
14 | 630 | 60 | - | - | 4,29 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2024/2025 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
9 | 405 | 51 | - | - | 5,67 | 0 |
| RHL, Rýmařovská hokejová liga 2025/2026 | HC Kovošrot MoraviaKOV |
12 | 540 | 45 | - | - | 3,75 | 0 |
| Celkem | 46 | 2070 | 207 | - | - | 4,5 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
SK Slovan A Rýmařov |
11 | 3 | 6 | 2 | -3 |
HC Horní Město |
10 | 8 | 1 | 1 | 7 |
HC Predators Břidličná |
9 | 6 | 1 | 2 | 5 |
Staří páni Rýmařov |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Vikingové |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
Bad Boys Rýmařov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Vikingové Rýmařov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
SK Slovan B Rýmařov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám










