#72 Michal Šimůnek
Brankář
#72 Michal Šimůnek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
11 S, 0%Kariéra
6Sezón
3Čistých kont
3,61PR
74Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PHL, PHL 2021-22 | KASPO PříbramKAS |
17 | 1020 | 50 | 13 | 100,00 | 2,94 | 3 |
| PHL, PHL 2022-23 | KASPO PříbramKAS |
15 | 675 | 45 | 20 | 71,43 | 3 | 0 |
| PHL, PHL 2023-24 | KASPO PříbramKAS |
12 | 540 | 31 | 39 | 92,86 | 2,58 | 0 |
| PHL, PHL 2024-25 | KASPO PříbramKAS |
15 | 675 | 60 | - | - | 4 | 0 |
| PHL, PHL 2025-26 | KASPO PříbramKAS |
12 | 540 | 54 | - | - | 4,5 | 0 |
| PHL, PHL 2026-27 | KASPO PříbramKAS |
3 | 135 | 27 | 0 | 0,00 | 9 | 0 |
| Celkem | 74 | 3585 | 267 | 72 | 65,45 | 3,61 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PHL, PHL 2021-22 | KASPO PříbramKAS |
17 | 1020 | 50 | 13 | 100,00 | 2,94 | 3 |
| PHL, PHL 2022-23 | KASPO PříbramKAS |
15 | 675 | 45 | 20 | 71,43 | 3 | 0 |
| PHL, PHL 2023-24 | KASPO PříbramKAS |
12 | 540 | 31 | 39 | 92,86 | 2,58 | 0 |
| PHL, PHL 2024-25 | KASPO PříbramKAS |
15 | 675 | 60 | - | - | 4 | 0 |
| PHL, PHL 2025-26 | KASPO PříbramKAS |
12 | 540 | 54 | - | - | 4,5 | 0 |
| PHL, PHL 2026-27 | KASPO PříbramKAS |
3 | 135 | 27 | 0 | 0,00 | 9 | 0 |
| Celkem | 74 | 3585 | 267 | 72 | 65,45 | 3,61 | 3 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Sršni Pňovice |
11 | 5 | 6 | 0 | -1 |
HC KANCI Rožmitál |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
HC OSLÍ |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
Brdonoš Team |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
METYZOL Podlesí |
10 | 3 | 7 | 0 | -4 |
THK 99 Legends |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
SK Cetos Příbram |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
AA Hostomice |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
TJ SLAVOJ Obecnice, z.s. |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC Sokol Mníšek pod Brdy |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Přehled zápasů
.. nahrávám












