#2 Jakub PROCHÁZKA
Brankář 37 let
#2 Jakub PROCHÁZKA, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
19 S, 94,7%Kariéra
11Sezón
3Čistých kont
5,88PR
65Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SPMT, SPMT | HC TJ HodiceHOD |
9 | 540 | 46 | - | - | 5,11 | 1 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
3 | 135 | 31 | - | - | 10,33 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC Medlov ROSMED |
6 | 270 | 34 | - | - | 5,67 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC Medlov ROSMED |
11 | 495 | 64 | 339 | 84,12 | 5,82 | 1 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC Medlov ROSMED |
10 | 419 | 73 | 279 | 79,49 | 7,3 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC MedlovMED |
2 | 90 | 5 | 58 | 92,06 | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC MedlovMED |
5 | 225 | 29 | 139 | 82,74 | 5,8 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC MedlovMED |
6 | 270 | 32 | 184 | 85,19 | 5,33 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
10 | 450 | 66 | 309 | 82,40 | 6,6 | 0 |
| NHLR, 2026/27 | HC COTR BrnoCOT |
3 | 135 | 2 | 59 | 96,72 | 0,67 | 1 |
| Celkem | 65 | 3029 | 382 | 1367 | 83,51 | 5,88 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SPMT, SPMT | HC TJ HodiceHOD |
9 | 540 | 46 | - | - | 5,11 | 1 |
| Celkem | 9 | 540 | 46 | - | - | 5,11 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
3 | 135 | 31 | - | - | 10,33 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC Medlov ROSMED |
6 | 270 | 34 | - | - | 5,67 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC Medlov ROSMED |
11 | 495 | 64 | 339 | 84,12 | 5,82 | 1 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC Medlov ROSMED |
10 | 419 | 73 | 279 | 79,49 | 7,3 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC MedlovMED |
2 | 90 | 5 | 58 | 92,06 | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC MedlovMED |
5 | 225 | 29 | 139 | 82,74 | 5,8 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC MedlovMED |
6 | 270 | 32 | 184 | 85,19 | 5,33 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
10 | 450 | 66 | 309 | 82,40 | 6,6 | 0 |
| Celkem | 53 | 2354 | 334 | 1308 | 82,99 | 6,3 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2026/27 | HC COTR BrnoCOT |
3 | 135 | 2 | 59 | 96,72 | 0,67 | 1 |
| Celkem | 3 | 135 | 2 | 59 | 96,72 | 0,67 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC TKN Brno |
9 | 0 | 9 | 0 | -9 |
HC Bizoni |
9 | 0 | 9 | 0 | -9 |
Technika Brno |
8 | 0 | 8 | 0 | -8 |
KLH Brno |
7 | 1 | 6 | 0 | -5 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
5 | 0 | 4 | 1 | -4 |
HC Bastardos |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Viťaz Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC TJ Růžená |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC UNOB |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
TJ Sokol Popůvky |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC SK HEIRU Dačice |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Sk Telč B |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Origins Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Trosky Moutnice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Sexy Bonbónky |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Brodce |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




















