#1 Radek Povalač
Brankář 27 let
#1 Radek Povalač, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
44 S, 88,6%Kariéra
2Sezón
1Čistých kont
5,03PR
33Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLB, 2025/2026 | HC Red Fox BanticeBANT |
6 | 360 | 40 | 54 | 68,35 | 6,67 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC VrbovecVRB |
5 | 285 | 12 | 82 | 88,17 | 2,4 | 1 |
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Hawks Staré městoHAWKS |
4 | 240 | 20 | 94 | 82,46 | 5 | 0 |
| ZNHLB, ZNHL Divize B 2026/2027 | HC Red Fox BanticeBANT |
8 | 360 | 46 | 121 | 72,46 | 5,75 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC Hawks Staré městoHAWKS |
6 | 270 | 32 | 94 | 74,60 | 5,33 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC VrbovecVRB |
4 | 180 | 16 | 82 | 83,67 | 4 | 0 |
| Celkem | 33 | 1695 | 166 | 527 | 77,84 | 5,03 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC VrbovecVRB |
5 | 285 | 12 | 82 | 88,17 | 2,4 | 1 |
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Hawks Staré městoHAWKS |
4 | 240 | 20 | 94 | 82,46 | 5 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC Hawks Staré městoHAWKS |
6 | 270 | 32 | 94 | 74,60 | 5,33 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC VrbovecVRB |
4 | 180 | 16 | 82 | 83,67 | 4 | 0 |
| Celkem | 19 | 975 | 80 | 352 | 81,67 | 4,21 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLB, 2025/2026 | HC Red Fox BanticeBANT |
6 | 360 | 40 | 54 | 68,35 | 6,67 | 0 |
| ZNHLB, ZNHL Divize B 2026/2027 | HC Red Fox BanticeBANT |
8 | 360 | 46 | 121 | 72,46 | 5,75 | 0 |
| Celkem | 14 | 720 | 86 | 175 | 71,14 | 6,14 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Arctic Wolves - Těšetice |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Suchna Divočáci |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
KBK Orli Rešice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
DS Duma |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Partyzán Jiřice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Dolní Dubňany B |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Tigers Znojmo |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
PSK Znojmo |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC PANTHERS ZNOJMO |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Městská zeleň Znojmo |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Havrani A |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Havrani B |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Silver Stars Znojmo |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ZNOJMO |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Dolní Dubňany A |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Rafani Znojmo |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Colas Znojmo |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Baroni Mašovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






















