#19 Jiří Šula

Brankář 183 cm 110 kg 56 let
#19 Jiří Šula, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

48 S, 81,3%

Kariéra

17Sezón
1Čistých kont
4,55PR
31Zápasy

Sezóna 2026/27

Podrobné statistiky

Fotky

  • 4443.jpg

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, 11.ročník HC MedlovMED 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2008/09 HC Sršni BrnoSRN 8 360 22 - - 2,75 1
BALLH, 2008/09 HC Kačeři BrnoKCI 4 180 16 - - 4 0
BALLH, 2008/09 SK PančavaPAN 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2009/10 HC Sršni BrnoSRN 2 60 9 - - 4,5 0
BALLH, 2009/10 SK PančavaPAN 1 45 6 - - 6 0
BALLH, 2009/10 HC Kačeři BrnoKCI 2 90 11 - - 5,5 0
BALLH, 2010/2011 HC Sršni BrnoSRN 1 45 9 - - 9 0
BALLH, 2010/2011 HC Kačeři BrnoKCI 1 45 2 - - 2 0
BALLH, 2011/2012 HC Kačeři BrnoKCI 1 45 11 - - 11 0
BHL, BHL 15. ročník HC Medlov ROSMED 2 90 13 - - 6,5 0
BALLH, 2012/2013 HC Sršni BrnoSRN 1 45 3 - - 3 0
BHL, BHL 2012/13 HC Medlov ROSMED 1 45 3 - - 3 0
BHL, BHL 2013/14 HC Medlov ROSMED 1 45 2 - - 2 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Medlov ROSMED 1 45 4 - - 4 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Medlov ROSMED 2 90 14 59 80,82 7 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC MedlovMED 1 45 9 39 81,25 9 0
Celkem 31 1365 141 98 80,99 4,55 1
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, 11.ročník HC MedlovMED 1 45 3 - - 3 0
BHL, BHL 15. ročník HC Medlov ROSMED 2 90 13 - - 6,5 0
BHL, BHL 2012/13 HC Medlov ROSMED 1 45 3 - - 3 0
BHL, BHL 2013/14 HC Medlov ROSMED 1 45 2 - - 2 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Medlov ROSMED 1 45 4 - - 4 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Medlov ROSMED 2 90 14 59 80,82 7 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC MedlovMED 1 45 9 39 81,25 9 0
Celkem 9 405 48 98 80,99 5,33 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2008/09 HC Sršni BrnoSRN 8 360 22 - - 2,75 1
BALLH, 2008/09 HC Kačeři BrnoKCI 4 180 16 - - 4 0
BALLH, 2008/09 SK PančavaPAN 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2009/10 HC Sršni BrnoSRN 2 60 9 - - 4,5 0
BALLH, 2009/10 SK PančavaPAN 1 45 6 - - 6 0
BALLH, 2009/10 HC Kačeři BrnoKCI 2 90 11 - - 5,5 0
BALLH, 2010/2011 HC Sršni BrnoSRN 1 45 9 - - 9 0
BALLH, 2010/2011 HC Kačeři BrnoKCI 1 45 2 - - 2 0
BALLH, 2011/2012 HC Kačeři BrnoKCI 1 45 11 - - 11 0
BALLH, 2012/2013 HC Sršni BrnoSRN 1 45 3 - - 3 0
Celkem 22 960 93 - - 4,23 1

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
H.A.C. BRNO 3 3 0 0 3
HC Devil Butts 3 1 2 0 -1
Crocodiles Brno 3 0 3 0 -3
HC JB Stavební 2 2 0 0 2
HC Bizoni 2 1 1 0 0
HC TIKO 2 1 1 0 0
HC C&K Toyota Brno 2 1 1 0 0
Technika Brno 2 0 2 0 -2
HC Viťaz Brno 1 1 0 0 1
HC Bastardos 1 1 0 0 1
HC Čerti Brno 1 1 0 0 1
MH Kačeři 1 1 0 0 1
HC Tučňáci Rosice 1 1 0 0 1
HC Luleč 1 0 1 0 -1
HC Bučovice 1 0 1 0 -1
Fan Klub HC Kometa Brno 1 0 1 0 -1
HC TKN Brno 1 0 1 0 -1
Phantoms Brno 1 0 1 0 -1
SHK Sokol Mojín 1 0 1 0 -1
HC Tišnov 1 0 1 0 -1
HC Kohoutovice 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám