#53 Lukáš Čábelka
Brankář
#53 Lukáš Čábelka, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
22 S, 63,6%Kariéra
15Sezón
338Zápasy
5Gólů
13Body
- Vítěz BALLH 2025/2026 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2022/2023 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH 2019/2020 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2018/2019 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2017/2018 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BYSHL 3. ročník Bystřické hokejové ligy - HC Bystřičtí Sokoli
- Vítěz BALLH 2015/2016 - AC AUTOSKLO
8
- Druhé místo BALLH 2023/2024 - AC AUTOSKLO
- Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
- Druhé místo BALLH BALLH 21/22 - AC AUTOSKLO
- Druhé místo BALLH 2016/2017 - AC AUTOSKLO
4
Třetí místo BALLH 2019/2020 - HC C&K Toyota Brno
- Nejlepší brankář BALLH 2023/2024
- Nejlepší brankář BALLH 2022/2023
- Nejlepší brankář BALLH 2015/2016
3
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2014/2015 | AC AutoskloACA |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC TKN BrnoTKN |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | AC AUTOSKLOACA |
18 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC TKN BrnoTKN |
22 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
20 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
1 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
19 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 6. ročník Bystřické hokejové ligy | HC LísekLIS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
21 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
19 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | AC AUTOSKLOACA |
14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
17 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | AC AUTOSKLOACA |
12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | AC AUTOSKLOACA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 338 | 5 | 8 | 13 | 18,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2014/2015 | AC AutoskloACA |
8 | 360 | 31 | - | - | 3,88 | 1 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC TKN BrnoTKN |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | AC AUTOSKLOACA |
18 | 810 | 59 | - | - | 3,28 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC TKN BrnoTKN |
22 | 990 | 57 | - | - | 2,59 | 3 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 960 | 80 | - | - | 3,81 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
20 | 900 | 68 | - | - | 3,4 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 1056 | 77 | 523 | 87,75 | 3,5 | 2 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 96 | 10 | 58 | 85,29 | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 61 | 52 | 94,55 | 3,81 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 90 | 5 | - | - | 2,5 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 1008 | 78 | 502 | 86,55 | 3,71 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 56 | 268 | 88,45 | 3,5 | 1 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
16 | 768 | 60 | 403 | 87,80 | 3,75 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 48 | 8 | 19 | 70,37 | 8 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 48 | 5 | 29 | 85,29 | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
13 | 585 | 42 | 377 | 89,98 | 3,23 | 1 |
| BYSHL, 6. ročník Bystřické hokejové ligy | HC LísekLIS |
1 | 54 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 45 | 3 | 12 | 80,00 | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 15 | 92 | 85,98 | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
17 | 765 | 59 | 377 | 88,92 | 3,47 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 675 | 54 | 397 | 88,03 | 3,6 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 6 | 23 | 79,31 | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
20 | 900 | 75 | 442 | 85,49 | 3,75 | 1 |
| BALLH, 2022/2023 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 675 | 55 | 382 | 87,41 | 3,67 | 1 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 60 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | AC AUTOSKLOACA |
13 | 585 | 48 | 316 | 86,81 | 3,69 | 2 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 60 | 374 | 86,18 | 3,75 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
6 | 270 | 25 | 165 | 86,84 | 4,17 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | AC AUTOSKLOACA |
11 | 494 | 48 | 255 | 84,16 | 4,36 | 1 |
| BALLH, 2025/2026 | AC AUTOSKLOACA |
5 | 225 | 9 | 98 | 91,59 | 1,8 | 1 |
| BALLH, 2026/2027 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 45 | 8 | 14 | 63,64 | 8 | 0 |
| Celkem | 328 | 14987 | 1181 | 5201 | 87,18 | 3,6 | 17 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2014/2015 | HC TKN BrnoTKN |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC TKN BrnoTKN |
22 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
20 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
1 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
19 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
21 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
19 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
17 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 161 | 4 | 3 | 7 | 12 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2014/2015 | HC TKN BrnoTKN |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC TKN BrnoTKN |
22 | 990 | 57 | - | - | 2,59 | 3 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
20 | 900 | 68 | - | - | 3,4 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 61 | 52 | 94,55 | 3,81 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 90 | 5 | - | - | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 56 | 268 | 88,45 | 3,5 | 1 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
13 | 585 | 42 | 377 | 89,98 | 3,23 | 1 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 15 | 92 | 85,98 | 5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
17 | 765 | 59 | 377 | 88,92 | 3,47 | 1 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
20 | 900 | 75 | 442 | 85,49 | 3,75 | 1 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
16 | 720 | 60 | 374 | 86,18 | 3,75 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
6 | 270 | 25 | 165 | 86,84 | 4,17 | 0 |
| Celkem | 153 | 6885 | 532 | 2147 | 87,67 | 3,48 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2014/2015 | AC AutoskloACA |
8 | 360 | 31 | - | - | 3,88 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | AC AUTOSKLOACA |
18 | 810 | 59 | - | - | 3,28 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 960 | 80 | - | - | 3,81 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 1056 | 77 | 523 | 87,75 | 3,5 | 2 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 96 | 10 | 58 | 85,29 | 5 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | AC AUTOSKLOACA |
21 | 1008 | 78 | 502 | 86,55 | 3,71 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
16 | 768 | 60 | 403 | 87,80 | 3,75 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 48 | 8 | 19 | 70,37 | 8 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 48 | 5 | 29 | 85,29 | 5 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 45 | 3 | 12 | 80,00 | 3 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 675 | 54 | 397 | 88,03 | 3,6 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 6 | 23 | 79,31 | 6 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 675 | 55 | 382 | 87,41 | 3,67 | 1 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 60 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | AC AUTOSKLOACA |
13 | 585 | 48 | 316 | 86,81 | 3,69 | 2 |
| BALLH, 2024/2025 | AC AUTOSKLOACA |
11 | 494 | 48 | 255 | 84,16 | 4,36 | 1 |
| BALLH, 2025/2026 | AC AUTOSKLOACA |
5 | 225 | 9 | 98 | 91,59 | 1,8 | 1 |
| BALLH, 2026/2027 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 45 | 8 | 14 | 63,64 | 8 | 0 |
| Celkem | 174 | 8048 | 643 | 3054 | 86,84 | 3,7 | 10 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYSHL, 6. ročník Bystřické hokejové ligy | HC LísekLIS |
1 | 54 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| Celkem | 1 | 54 | 6 | - | - | 6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
35 | 20 | 15 | 0 | 5 |
Koupaliště Dražovice |
35 | 17 | 16 | 2 | 1 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
34 | 22 | 11 | 1 | 11 |
Technika Brno |
25 | 6 | 18 | 1 | -12 |
HC JB Stavební |
22 | 20 | 2 | 0 | 18 |
HC Bizoni |
22 | 11 | 10 | 1 | 1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
21 | 18 | 2 | 1 | 16 |
KLH Brno |
19 | 19 | 0 | 0 | 19 |
HC Medlov |
19 | 19 | 0 | 0 | 19 |
HC Bastardos |
19 | 8 | 11 | 0 | -3 |
HC C&K Toyota Brno |
16 | 10 | 6 | 0 | 4 |
HC Viťaz Brno |
15 | 12 | 2 | 1 | 10 |
TJ Sokol Popůvky |
15 | 10 | 5 | 0 | 5 |
MH Kačeři |
10 | 8 | 2 | 0 | 6 |
HC Ivančice |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
HC Sršni Brno |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
HC UNOB |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Kohoutovice |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HAK Vyškov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
TJ Sokol Březina |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Písečné |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

























