#1 Radek Coufal
Brankář
#1 Radek Coufal, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
37 S, 83,8%Kariéra
16Sezón
163Zápasy
3Gólů
6Body
- Vítěz BHHL 2023/24 - HC AGROMEX BRNO
- Vítěz BHHL 2017/2018 - HC BORGA
- Vítěz BHHL 2016/2017 - HC BORGA
3
Třetí místo BHHL 2016/2017 - HC ICE BEARS Brno
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 1999/2000 | Crocodiles BrnoCRO |
10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2001/02 | Crocodilles BrnoCRO |
4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC RONDO BRNORON |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC RONDO BrnoRON |
20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC RONDO BRNORON |
19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BORGABRG |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
11 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BORGABRG |
25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 163 | 3 | 3 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2013/2014 | HC RONDO BRNORON |
5 | 225 | 53 | - | - | 10,6 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC RONDO BrnoRON |
21 | 945 | 133 | - | - | 6,33 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC RONDO BRNORON |
20 | 900 | 102 | - | - | 5,1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BORGABRG |
22 | 990 | 69 | - | - | 3,14 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
2 | 120 | 1 | 11 | 91,67 | 0,5 | 1 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
11 | 495 | 28 | - | - | 2,55 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BORGABRG |
24 | 1080 | 77 | 258 | 87,76 | 3,21 | 1 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 2 | 19 | 90,48 | 2 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
11 | 495 | 34 | 248 | 87,94 | 3,09 | 2 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
2 | 90 | 7 | 38 | 84,44 | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 6 | 49 | 89,09 | 3 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
15 | 675 | 38 | 258 | 87,16 | 2,53 | 2 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
10 | 450 | 43 | 189 | 81,47 | 4,3 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 6 | 31 | 83,78 | 6 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 151 | 6840 | 613 | 1101 | 86,42 | 4,06 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2013/2014 | HC RONDO BRNORON |
5 | 225 | 53 | - | - | 10,6 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC RONDO BrnoRON |
21 | 945 | 133 | - | - | 6,33 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC RONDO BRNORON |
20 | 900 | 102 | - | - | 5,1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BORGABRG |
22 | 990 | 69 | - | - | 3,14 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
11 | 495 | 28 | - | - | 2,55 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BORGABRG |
24 | 1080 | 77 | 258 | 87,76 | 3,21 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
11 | 495 | 34 | 248 | 87,94 | 3,09 | 2 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
2 | 90 | 7 | 38 | 84,44 | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 6 | 49 | 89,09 | 3 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
15 | 675 | 38 | 258 | 87,16 | 2,53 | 2 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
10 | 450 | 43 | 189 | 81,47 | 4,3 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 6 | 31 | 83,78 | 6 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 148 | 6660 | 610 | 1071 | 86,30 | 4,12 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 1999/2000 | Crocodiles BrnoCRO |
10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2001/02 | Crocodilles BrnoCRO |
4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 14 | 3 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
2 | 120 | 1 | 11 | 91,67 | 0,5 | 1 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 2 | 19 | 90,48 | 2 | 0 |
| Celkem | 3 | 180 | 3 | 30 | 90,91 | 1 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Kings |
15 | 11 | 3 | 1 | 8 |
HC Panthers |
15 | 11 | 4 | 0 | 7 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
15 | 7 | 7 | 1 | 0 |
CSKA Brno |
14 | 8 | 6 | 0 | 2 |
HC Vikings Brno |
13 | 10 | 3 | 0 | 7 |
HC PREDATORS |
13 | 5 | 8 | 0 | -3 |
HC MBL Devils |
12 | 6 | 5 | 1 | 1 |
HC ICE BEARS Brno |
12 | 3 | 8 | 1 | -5 |
HC BULLS BRNO |
11 | 5 | 5 | 1 | 0 |
HC BASTR |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
HC RONDO BRNO |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC RAVENS Brno |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC JB Stavební |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC Vydechlí Vlci |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC GRAMLA |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
AZ Servis Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Devil Butts |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC ZFP Panters |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TORO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HK UASK VVŠ PV Vyškov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Luleč |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC FALCONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Blansko |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC VIKINGS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Old Bulldogs Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám































