#12 Michal Kolejka
Hráč 49 let
#12 Michal Kolejka, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 1AKariéra
16Sezón
462Zápasy
157Gólů
312Body
- Třetí místo BHHL 2017/2018 - HC ICE BEARS Brno
- Třetí místo BHHL 2016/2017 - HC ICE BEARS Brno
- Třetí místo BHHL 2013/2014 - HC ICE BEARS Brno
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 15. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| BHL, BHL 2012/13 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 9 | 3 | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 4 | 3 | 7 | 14,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 2 | 0 | 2 | 10 | 2 | 1 | 50 |
| BHL, BHL 2013/14 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
20 | 5 | 6 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
7 | 4 | 0 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 0 | 4 | 4 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
19 | 7 | 6 | 13 | 65 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
25 | 9 | 6 | 15 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
8 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
14 | 5 | 8 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
20 | 1 | 10 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
22 | 13 | 8 | 21 | 9 | 3 | 1 | 33 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 6 | 4 | 10 | 16,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
13 | 12 | 6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
16 | 8 | 7 | 15 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 9 | 4 | 13 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
19 | 5 | 4 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
10 | 5 | 7 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
10 | 3 | 1 | 4 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
8 | 5 | 6 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 7 | 8 | 15 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 1 | 0 | 1 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 3 | 8 | 11 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
12 | 5 | 6 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 3 | 5 | 8 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 3 | 7 | 10 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 6 | 6 | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
13 | 6 | 7 | 13 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| RBC2026, 8. ročník | Sharks BrnoSHA |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 462 | 157 | 155 | 312 | 284,5 | 11 | 5 | 45 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 15. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 4 | 6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| BHL, BHL 2012/13 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 9 | 3 | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
20 | 5 | 6 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
19 | 7 | 6 | 13 | 65 | 1 | 1 | 100 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
20 | 1 | 10 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 6 | 4 | 10 | 16,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 9 | 4 | 13 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
10 | 3 | 1 | 4 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 1 | 0 | 1 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 3 | 5 | 8 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 167 | 54 | 47 | 101 | 151 | 3 | 2 | 67 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2012/2013 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 4 | 3 | 7 | 14,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 2 | 0 | 2 | 10 | 2 | 1 | 50 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 0 | 4 | 4 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
8 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 50 | 7 | 10 | 17 | 59,5 | 3 | 1 | 33 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2013/2014 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
7 | 4 | 0 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
25 | 9 | 6 | 15 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
14 | 5 | 8 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
22 | 13 | 8 | 21 | 9 | 3 | 1 | 33 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
16 | 8 | 7 | 15 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2018/2019 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
19 | 5 | 4 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 7 | 8 | 15 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 3 | 8 | 11 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
12 | 5 | 6 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 3 | 7 | 10 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 6 | 6 | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
13 | 6 | 7 | 13 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 207 | 74 | 79 | 153 | 66 | 5 | 2 | 40 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
13 | 12 | 6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
10 | 5 | 7 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
8 | 5 | 6 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 32 | 22 | 19 | 41 | 8 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 8. ročník | Sharks BrnoSHA |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
KLH Brno |
24 | 15 | 8 | 1 | 7 |
HC AGROMEX BRNO |
24 | 13 | 9 | 2 | 4 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
23 | 8 | 11 | 4 | -3 |
HC TKN Brno |
23 | 3 | 19 | 1 | -16 |
HC Bastardos |
21 | 17 | 4 | 0 | 13 |
HC RONDO BRNO |
20 | 19 | 1 | 0 | 18 |
HC Medlov |
20 | 12 | 8 | 0 | 4 |
TJ Sokol Popůvky |
20 | 8 | 12 | 0 | -4 |
HC PREDATORS |
18 | 13 | 5 | 0 | 8 |
HC BULLS BRNO |
18 | 12 | 4 | 2 | 8 |
CSKA Brno |
18 | 11 | 2 | 5 | 9 |
HC Bizoni |
18 | 7 | 11 | 0 | -4 |
HC Vikings Brno |
17 | 15 | 1 | 1 | 14 |
HC Panthers |
17 | 11 | 5 | 1 | 6 |
HC Viťaz Brno |
16 | 12 | 4 | 0 | 8 |
HC Kings |
16 | 10 | 5 | 1 | 5 |
Technika Brno |
13 | 1 | 12 | 0 | -11 |
HC MBL Devils |
12 | 9 | 3 | 0 | 6 |
HC BASTR |
12 | 6 | 5 | 1 | 1 |
Koupaliště Dražovice |
8 | 0 | 6 | 2 | -6 |
HC JB Stavební |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
AC AUTOSKLO |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
Crocodiles Brno |
6 | 1 | 5 | 0 | -4 |
HC C&K Toyota Brno |
6 | 0 | 5 | 1 | -5 |
HC ZFP Panters |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HC OLD WOLVES |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC Kohoutovice |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC RAVENS Brno |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC RAJA TEAM |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC FALCONS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC ŠPILAS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Luleč |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC TIKO |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Flyers Brno |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC ČERTI OBL |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC TORO |
3 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Phantoms Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
MH Kačeři |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
BLACK & OLD |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
BOMBY K TYČI |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
ROSTER TEAM |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC UNOB |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC GRAMLA |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HAK Vyškov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC PETROV Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC VIKINGS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC KORMIDLO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Mamuti |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
























































