#89 Jiří Strážnický
Hráč 49 let
#89 Jiří Strážnický, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
1G + 0AKariéra
15Sezón
255Zápasy
260Gólů
428Body
Vítěz BHHL 2014/2015 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2016/2017 - HC PREDATORS
2
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
22 | 40 | 25 | 65 | 15 | 3 | 1 | 33 |
| BHHL, 2013/2014 | HC PREDATORS BrnoPRE |
23 | 24 | 23 | 47 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
24 | 29 | 14 | 43 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
16 | 22 | 9 | 31 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
21 | 33 | 20 | 53 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
16 | 16 | 8 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
27 | 35 | 23 | 58 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
18 | 14 | 14 | 28 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
3 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
14 | 5 | 9 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
21 | 15 | 11 | 26 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
17 | 9 | 3 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
16 | 12 | 2 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
15 | 1 | 3 | 4 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 255 | 260 | 168 | 428 | 100 | 4 | 1 | 25 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
22 | 40 | 25 | 65 | 15 | 3 | 1 | 33 |
| BHHL, 2013/2014 | HC PREDATORS BrnoPRE |
23 | 24 | 23 | 47 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
24 | 29 | 14 | 43 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
16 | 22 | 9 | 31 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
21 | 33 | 20 | 53 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
16 | 16 | 8 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
27 | 35 | 23 | 58 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
18 | 14 | 14 | 28 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
3 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
14 | 5 | 9 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
21 | 15 | 11 | 26 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
17 | 9 | 3 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
16 | 12 | 2 | 14 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
15 | 1 | 3 | 4 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 254 | 259 | 168 | 427 | 100 | 4 | 1 | 25 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC SPUTNIK HONEYWELL |
26 | 16 | 9 | 1 | 7 |
HC Kings |
25 | 17 | 8 | 0 | 9 |
CSKA Brno |
25 | 15 | 8 | 2 | 7 |
HC ICE BEARS Brno |
24 | 12 | 12 | 0 | 0 |
HC BULLS BRNO |
23 | 18 | 4 | 1 | 14 |
HC RONDO BRNO |
22 | 21 | 1 | 0 | 20 |
HC AGROMEX BRNO |
20 | 9 | 11 | 0 | -2 |
HC Vikings Brno |
19 | 10 | 8 | 1 | 2 |
HC MBL Devils |
17 | 12 | 3 | 2 | 9 |
HC BASTR |
17 | 10 | 2 | 5 | 8 |
HC Panthers |
17 | 10 | 6 | 1 | 4 |
HC RAVENS Brno |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC VIKINGS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC ZFP Panters |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC FALCONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC GRAMLA |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




















