#2 Martin Kopuletý
Brankář
#2 Martin Kopuletý, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
28 S, 75%Kariéra
6Sezón
21Zápasy
0Gólů
1Body
- Vítěz MHL MHL 24/25 - Senators Brno
- Vítěz BALLH 2013/2014 - HC C&K Toyota Brno
2
Druhé místo BALLH 2014/2015 - HC C&K Toyota Brno
Třetí místo MHL MHL 23/24 - Zettor Brno
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC Medlov ROSMED |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Senators BrnoSEN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 21 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
3 | 135 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
4 | 180 | 45 | - | - | 11,25 | 0 |
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
3 | 135 | 22 | 57 | 72,15 | 7,33 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
1 | 45 | 4 | 16 | 80,00 | 4 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
5 | 225 | 46 | 148 | 76,29 | 9,2 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Senators BrnoSEN |
1 | 45 | 7 | 21 | 75,00 | 7 | 0 |
| Celkem | 18 | 810 | 143 | 242 | 75,39 | 7,94 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2013/14 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 11 | - | - | 11 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
4 | 180 | 45 | - | - | 11,25 | 0 |
| Celkem | 5 | 225 | 56 | - | - | 11,2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
3 | 135 | 8 | - | - | 2,67 | 0 |
| Celkem | 3 | 135 | 8 | - | - | 2,67 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Senators BrnoSEN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
3 | 135 | 22 | 57 | 72,15 | 7,33 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
1 | 45 | 4 | 16 | 80,00 | 4 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
5 | 225 | 46 | 148 | 76,29 | 9,2 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Senators BrnoSEN |
1 | 45 | 7 | 21 | 75,00 | 7 | 0 |
| Celkem | 10 | 450 | 79 | 242 | 75,39 | 7,9 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Divé svině |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Zettor Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Wild Bulldogs |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC Bizoni |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC JB Stavební |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
AC AUTOSKLO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kohoutovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Bastards |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Bastardos |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Sršni Brno |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC TKN Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Senators Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Technika Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
















