Jakub Střecha
Útočník 43 let
Jakub Střecha, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
1G + 1AKariéra
15Sezón
231Zápasy
410Gólů
624Body
Vítěz BHHL 2014/2015 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2016/2017 - HC PREDATORS
2
Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno
- Nejlepší střelec BHHL 2016/2017
- Nejlepší střelec BHHL 2013/2014
2
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2012/13 | HC PETROV BrnoPET |
10 | 15 | 9 | 24 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2012/2013 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
21 | 41 | 23 | 64 | 22,5 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2013/2014 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
22 | 52 | 41 | 93 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
22 | 46 | 17 | 63 | 16,5 | 2 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
20 | 45 | 21 | 66 | 8,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
21 | 48 | 16 | 64 | 7,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
15 | 25 | 19 | 44 | 6 | 2 | 1 | 50 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
24 | 26 | 18 | 44 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
15 | 24 | 14 | 38 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
3 | 7 | 4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
8 | 24 | 9 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
18 | 16 | 8 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
13 | 14 | 6 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
13 | 19 | 3 | 22 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
3 | 5 | 2 | 7 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 231 | 410 | 214 | 624 | 113,5 | 7 | 3 | 43 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2012/13 | HC PETROV BrnoPET |
10 | 15 | 9 | 24 | 6 | 1 | 1 | 100 |
| Celkem | 10 | 15 | 9 | 24 | 6 | 1 | 1 | 100 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2012/2013 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 3 | 3 | 4 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
21 | 41 | 23 | 64 | 22,5 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2013/2014 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
22 | 52 | 41 | 93 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
22 | 46 | 17 | 63 | 16,5 | 2 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
20 | 45 | 21 | 66 | 8,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
21 | 48 | 16 | 64 | 7,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
15 | 25 | 19 | 44 | 6 | 2 | 1 | 50 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
24 | 26 | 18 | 44 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
15 | 24 | 14 | 38 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
3 | 7 | 4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
8 | 24 | 9 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
18 | 16 | 8 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
13 | 14 | 6 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
13 | 19 | 3 | 22 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
3 | 5 | 2 | 7 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 218 | 392 | 201 | 593 | 101,5 | 6 | 2 | 33 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Kings |
26 | 17 | 9 | 0 | 8 |
HC BULLS BRNO |
23 | 18 | 5 | 0 | 13 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
22 | 13 | 7 | 2 | 6 |
CSKA Brno |
20 | 10 | 9 | 1 | 1 |
HC ICE BEARS Brno |
19 | 10 | 9 | 0 | 1 |
HC RONDO BRNO |
18 | 17 | 1 | 0 | 16 |
HC MBL Devils |
18 | 11 | 6 | 1 | 5 |
HC Panthers |
17 | 13 | 3 | 1 | 10 |
HC Vikings Brno |
14 | 8 | 5 | 1 | 3 |
HC AGROMEX BRNO |
13 | 6 | 5 | 2 | 1 |
HC RAVENS Brno |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC BASTR |
8 | 5 | 1 | 2 | 4 |
HC VIKINGS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC ZFP Panters |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Phantoms Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Bizoni |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TIKO |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC PREDATORS |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC GRAMLA |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HAK Vyškov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Sršni Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Bastardos |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
MH Kačeři |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Medlov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






























