#99 Jiří Venclů
Brankář
#99 Jiří Venclů, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
26 S, 88,5%Kariéra
2Sezón
0Čistých kont
5,61PR
18Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RHLM, Regionální hokejová liga mužů - 7. ročník | HC BolkaBOL |
1 | 60 | 6 | 29 | 82,86 | 6 | 0 |
| MHL, 1. ročník | Bradlec BBRADL |
13 | 780 | 81 | 384 | 82,58 | 6,23 | 0 |
| MHL, 1. ročník | HC ButchersBUTCH |
1 | 60 | 2 | 33 | 94,29 | 2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | Bradlec BBRADL |
2 | 120 | 5 | 59 | 92,19 | 2,5 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC Medvědi MBMED |
1 | 60 | 7 | 27 | 79,41 | 7 | 0 |
| Celkem | 18 | 1080 | 101 | 532 | 84,04 | 5,61 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, 1. ročník | Bradlec BBRADL |
13 | 780 | 81 | 384 | 82,58 | 6,23 | 0 |
| MHL, 1. ročník | HC ButchersBUTCH |
1 | 60 | 2 | 33 | 94,29 | 2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | Bradlec BBRADL |
2 | 120 | 5 | 59 | 92,19 | 2,5 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC Medvědi MBMED |
1 | 60 | 7 | 27 | 79,41 | 7 | 0 |
| Celkem | 17 | 1020 | 95 | 503 | 84,11 | 5,59 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RHLM, Regionální hokejová liga mužů - 7. ročník | HC BolkaBOL |
1 | 60 | 6 | 29 | 82,86 | 6 | 0 |
| Celkem | 1 | 60 | 6 | 29 | 82,86 | 6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Dobrovice |
4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
HC Obrubce |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Chibuk |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
Flóra |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Medvědi MB |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Turnov 1931 B |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Bestie z Bostonu |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Butchers |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Lev Mladá Boleslav |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám














