#31 Josef Patočka, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
28 S, 96,4%Kariéra
2Sezón
1Čistých kont
2,82PR
28Zápasy
Druhé místo MHL 1. ročník - HC Chibuk
Nejlepší brankář MHL 1. ročník
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, 1. ročník | HC ChibukCHIBU |
21 | 1260 | 61 | 612 | 90,94 | 2,9 | 1 |
| MHL, 1. ročník | HC ObrubceOBRUB |
2 | 120 | 9 | 70 | 88,61 | 4,5 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC ChibukCHIBU |
5 | 300 | 9 | 132 | 93,62 | 1,8 | 0 |
| Celkem | 28 | 1680 | 79 | 814 | 91,15 | 2,82 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, 1. ročník | HC ChibukCHIBU |
21 | 1260 | 61 | 612 | 90,94 | 2,9 | 1 |
| MHL, 1. ročník | HC ObrubceOBRUB |
2 | 120 | 9 | 70 | 88,61 | 4,5 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC ChibukCHIBU |
5 | 300 | 9 | 132 | 93,62 | 1,8 | 0 |
| Celkem | 28 | 1680 | 79 | 814 | 91,15 | 2,82 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Panthers |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
Bradlec B |
5 | 4 | 0 | 1 | 4 |
Flóra |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Dobrovice |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC Lev Mladá Boleslav |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Medvědi MB |
3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
HC Obrubce |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Butchers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám











