Petr Bárta
Brankář
Petr Bárta, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
40 S, 77,5%Kariéra
2Sezón
0Čistých kont
6,55PR
11Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, 1. ročník | Bradlec BBRADL |
5 | 300 | 21 | 146 | 87,43 | 4,2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | Bradlec BBRADL |
5 | 300 | 41 | 122 | 74,85 | 8,2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC ChibukCHIBU |
1 | 60 | 10 | 32 | 76,19 | 10 | 0 |
| Celkem | 11 | 660 | 72 | 300 | 80,65 | 6,55 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, 1. ročník | Bradlec BBRADL |
5 | 300 | 21 | 146 | 87,43 | 4,2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | Bradlec BBRADL |
5 | 300 | 41 | 122 | 74,85 | 8,2 | 0 |
| MHL, 2. ročník | HC ChibukCHIBU |
1 | 60 | 10 | 32 | 76,19 | 10 | 0 |
| Celkem | 11 | 660 | 72 | 300 | 80,65 | 6,55 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Panthers |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Flóra |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Butchers |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Chibuk |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Lev Mladá Boleslav |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám








