Jsme brněnská hokejová hobby partička sestavená z velké míry z bývalých aktivních hráčů působících v minulosti především v organizaci VSK Technika Brno. Vznik klubu, vybudovaného kolem bratrů Wágnerů a Kopeckých, se datuje k 1.9.2006. Klub s bezmála dvacetiletou tradicí je jedním ze zakládajících týmů soutěže BHHL - Brněnské Hokejové Hobby Ligy.

Na archivní fotografii z podzimu roku 2007 jsou zakládající členové týmu HC Bulls Brno, z nichž většinu dnes již můžeme řadit mezi legendy brněnského hobby hokeje.

Sedící zleva: Jindřich Pokorný, Pavel Kinzel Jun.,Petr Hladký, Zdena Kolblová, Jan Kopecký, Petr Wachsberger, Ota Juchelka, Karel Kopecký.

Stojící řada zleva: Miroslav Maruška, Robert Petečuk, Marek Wágner, Jaroslav Jurík, Jan Kamarád, Petr Bzduch, Jaroslav Frey, Pavel Kinzel sen., Rudolf Bareš, Miloš Vysekal, Tomáš Wágner, Michal Kopecký