Eduard Farda
Obránce 51 let
Eduard Farda, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 1AKariéra
17Sezón
320Zápasy
314Gólů
544Body
Vítěz MHL MHL 25/26 - Zettor Brno
Nejlepší obránce MHL MHL 25/26
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 23 | 10 | 33 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC KORMIDLOKOR |
13 | 7 | 7 | 14 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 12 | 9 | 21 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
5 | 5 | 4 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC KORMIDLOKOR |
25 | 27 | 17 | 44 | 40 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
1 | 2 | 0 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC KORMIDLOKOR |
17 | 18 | 17 | 35 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC KORMIDLOKOR |
19 | 30 | 19 | 49 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BASTRBST |
16 | 13 | 19 | 32 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 20 | 5 | 25 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC KORMIDLOKOR |
10 | 15 | 5 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BASTRBST |
14 | 14 | 10 | 24 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BASTRBST |
22 | 24 | 10 | 34 | 16,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
7 | 7 | 6 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BASTRBST |
16 | 18 | 11 | 29 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BASTRBST |
3 | 3 | 0 | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BASTRBST |
21 | 19 | 16 | 35 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PRO HOKEJISTYPROH |
20 | 16 | 17 | 33 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC BASTRBAST |
21 | 13 | 16 | 29 | 19,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC BASTRBASTR |
13 | 8 | 6 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
9 | 4 | 6 | 10 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Zettor BrnoZET |
22 | 15 | 20 | 35 | 25,5 | 4 | 1 | 25 |
| Celkem | 320 | 314 | 230 | 544 | 317 | 5 | 1 | 20 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 23 | 10 | 33 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC KORMIDLOKOR |
13 | 7 | 7 | 14 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 12 | 9 | 21 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC KORMIDLOKOR |
25 | 27 | 17 | 44 | 40 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC KORMIDLOKOR |
17 | 18 | 17 | 35 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC KORMIDLOKOR |
19 | 30 | 19 | 49 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC KORMIDLOKOR |
15 | 20 | 5 | 25 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC KORMIDLOKOR |
10 | 15 | 5 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
7 | 7 | 6 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 137 | 160 | 95 | 255 | 148,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
5 | 5 | 4 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC FARMA PRIVILEG BrnoFAR |
1 | 2 | 0 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BASTRBST |
16 | 13 | 19 | 32 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BASTRBST |
14 | 14 | 10 | 24 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BASTRBST |
22 | 24 | 10 | 34 | 16,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BASTRBST |
16 | 18 | 11 | 29 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BASTRBST |
3 | 3 | 0 | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BASTRBST |
21 | 19 | 16 | 35 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PRO HOKEJISTYPROH |
20 | 16 | 17 | 33 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC BASTRBAST |
21 | 13 | 16 | 29 | 19,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC BASTRBASTR |
13 | 8 | 6 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 152 | 135 | 109 | 244 | 135,5 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, MHL 24/25 | Zettor BrnoZET |
9 | 4 | 6 | 10 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| MHL, MHL 25/26 | Zettor BrnoZET |
22 | 15 | 20 | 35 | 25,5 | 4 | 1 | 25 |
| Celkem | 31 | 19 | 26 | 45 | 33 | 4 | 1 | 25 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Kings |
17 | 10 | 4 | 3 | 6 |
HC ICE BEARS Brno |
17 | 6 | 9 | 2 | -3 |
HC PREDATORS |
17 | 4 | 9 | 4 | -5 |
HC Vikings Brno |
16 | 12 | 4 | 0 | 8 |
HC BULLS BRNO |
16 | 8 | 5 | 3 | 3 |
HC RONDO BRNO |
15 | 14 | 0 | 1 | 14 |
HC Rusty Nail |
15 | 12 | 3 | 0 | 9 |
HC Kénig |
15 | 9 | 4 | 2 | 5 |
BLACK & OLD |
15 | 4 | 8 | 3 | -4 |
HC RAJA TEAM |
14 | 13 | 1 | 0 | 12 |
HC FALCONS |
14 | 4 | 7 | 3 | -3 |
HC OLD WOLVES |
14 | 3 | 9 | 2 | -6 |
HC Panthers |
13 | 5 | 8 | 0 | -3 |
HC AGROMEX BRNO |
13 | 1 | 11 | 1 | -10 |
CSKA Brno |
12 | 9 | 2 | 1 | 7 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
12 | 8 | 3 | 1 | 5 |
HC TORO |
11 | 10 | 0 | 1 | 10 |
Flyers Brno |
10 | 7 | 2 | 1 | 5 |
HC Sharks Brno |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
9 | 4 | 5 | 0 | -1 |
Divé svině |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC ČERTI OBL |
7 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Bastards |
7 | 2 | 5 | 0 | -3 |
HC ŠPILAS |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC MBL Devils |
6 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Senators Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Wild Bulldogs |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Devil Butts |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC RAVENS Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC OLD PANTHERS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



































