Ivo Dobeš
Brankář 53 let
Ivo Dobeš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
28 S, 85,7%Kariéra
16Sezón
7Čistých kont
4,25PR
185Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
2 | 120 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
14 | 840 | 74 | - | - | 5,29 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
16 | 960 | 66 | - | - | 4,13 | 1 |
| OBL, OBL 2013 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
26 | 1590 | 131 | - | - | 5,04 | 1 |
| OBL, obl 2014/15 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
14 | 840 | 62 | - | - | 4,43 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
17 | 1020 | 83 | - | - | 4,88 | 2 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
17 | 1020 | 59 | - | - | 3,47 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
17 | 1020 | 45 | 348 | 88,55 | 2,65 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
14 | 840 | 68 | 271 | 79,94 | 4,86 | 1 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC GepardsGEP |
5 | 225 | 17 | 167 | 90,76 | 3,4 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
11 | 660 | 33 | 254 | 89,75 | 3 | 1 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC GepardsGEP |
2 | 90 | 8 | 56 | 87,50 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
3 | 135 | 10 | 97 | 90,65 | 3,33 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
2 | 120 | 4 | 37 | 90,24 | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 37 | 173 | 84,80 | 5,29 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 26 | 174 | 87,00 | 3,71 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC BASTRBASTR |
7 | 315 | 32 | 209 | 86,72 | 4,57 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 135 | 13 | 73 | 84,88 | 4,33 | 0 |
| Celkem | 185 | 10605 | 786 | 1859 | 86,79 | 4,25 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
2 | 120 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
14 | 840 | 74 | - | - | 5,29 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
16 | 960 | 66 | - | - | 4,13 | 1 |
| OBL, OBL 2013 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
26 | 1590 | 131 | - | - | 5,04 | 1 |
| OBL, obl 2014/15 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
14 | 840 | 62 | - | - | 4,43 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
17 | 1020 | 83 | - | - | 4,88 | 2 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
17 | 1020 | 59 | - | - | 3,47 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
17 | 1020 | 45 | 348 | 88,55 | 2,65 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
14 | 840 | 68 | 271 | 79,94 | 4,86 | 1 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC Rusty NailRUS |
11 | 660 | 33 | 254 | 89,75 | 3 | 1 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC Rusty NailRUS |
2 | 120 | 4 | 37 | 90,24 | 2 | 0 |
| Celkem | 150 | 9030 | 639 | 910 | 86,17 | 4,26 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
3 | 135 | 10 | 97 | 90,65 | 3,33 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 37 | 173 | 84,80 | 5,29 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 26 | 174 | 87,00 | 3,71 | 0 |
| Celkem | 18 | 810 | 77 | 444 | 86,89 | 4,28 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC GepardsGEP |
5 | 225 | 17 | 167 | 90,76 | 3,4 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC GepardsGEP |
2 | 90 | 8 | 56 | 87,50 | 4 | 0 |
| Celkem | 7 | 315 | 25 | 223 | 89,92 | 3,57 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2024/25 | HC BASTRBASTR |
7 | 315 | 32 | 209 | 86,72 | 4,57 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 135 | 13 | 73 | 84,88 | 4,33 | 0 |
| Celkem | 10 | 450 | 45 | 282 | 86,24 | 4,5 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC FALCONS |
17 | 7 | 7 | 3 | 0 |
HC RAJA TEAM |
16 | 14 | 2 | 0 | 12 |
HC KORMIDLO |
15 | 4 | 10 | 1 | -6 |
BLACK & OLD |
14 | 1 | 12 | 1 | -11 |
HC OLD WOLVES |
14 | 1 | 13 | 0 | -12 |
HC TORO |
12 | 8 | 1 | 3 | 7 |
Flyers Brno |
12 | 7 | 5 | 0 | 2 |
HC ČERTI OBL |
11 | 9 | 2 | 0 | 7 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC ŠPILAS |
9 | 8 | 0 | 1 | 8 |
HC Kénig |
9 | 1 | 7 | 1 | -6 |
HC UNOB |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
KLH Brno |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC COTR |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Devil Butts |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Modern Hockey |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC AGROMEX BRNO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Kings |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TKN Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Bastardos |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Golden Hands |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Technika Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
CSKA Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Medlov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC PREDATORS |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Čerti Brno |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
IP Racing Team |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TJ Sokol Popůvky |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ICE BEARS Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Panthers |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Bizoni |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Kopyta |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám









































