Tomáš Pivovarčík
Brankář 42 let
Tomáš Pivovarčík, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
24 S, 100%Kariéra
12Sezón
180Zápasy
0Gólů
3Body
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Devil ButtsDBU |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Cyclones BrnoCYC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC RaciRAC |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Devil ButtsDBU |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLRA, 2019/20 | RaciRAC |
15 | 0 | 2 | 2 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Devil ButtsDBU |
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC RaciRAC |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2020/21 | HC RaciRAC_H |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLRA, 2020/21 | HC RaciRAC |
4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
14 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | HC RaciRAC |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
22 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC RaciRAC |
4 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
23 | 0 | 1 | 1 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | HC RaciRAC |
8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 0 | 0 | 0 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2025/26 | HC RaciRAC |
4 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 180 | 0 | 3 | 3 | 36,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Devil ButtsDBU |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Cyclones BrnoCYC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC RaciRAC |
2 | 90 | 6 | 41 | 87,23 | 3 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Devil ButtsDBU |
8 | 360 | 16 | 152 | 90,48 | 2 | 2 |
| NHLRA, 2019/20 | RaciRAC |
15 | 675 | 49 | 185 | 89,81 | 3,27 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 19 | 239 | 92,64 | 1,58 | 3 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC RaciRAC |
5 | 225 | 16 | 153 | 90,53 | 3,2 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 2 | 42 | 95,45 | 2 | 0 |
| NHLRA, 2020/21 | HC RaciRAC |
4 | 195 | 11 | 92 | 89,32 | 2,75 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 915 | 70 | 532 | 88,37 | 3,5 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
14 | 630 | 61 | 301 | 83,15 | 4,36 | 1 |
| NHLR, 2022/23 | HC RaciRAC |
5 | 225 | 9 | 102 | 91,89 | 1,8 | 1 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
5 | 225 | 17 | 100 | 85,47 | 3,4 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 900 | 67 | 420 | 86,24 | 3,35 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC RaciRAC |
4 | 180 | 14 | 116 | 89,23 | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
23 | 1035 | 61 | 500 | 89,13 | 2,65 | 2 |
| NHLR, 2024/25 | HC RaciRAC |
8 | 360 | 9 | 219 | 96,05 | 1,13 | 3 |
| BHHL, 2025/26 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 900 | 54 | 405 | 88,24 | 2,7 | 3 |
| NHLR, 2025/26 | HC RaciRAC |
4 | 180 | 15 | 96 | 86,49 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
3 | 135 | 5 | 68 | 93,15 | 1,67 | 1 |
| Celkem | 175 | 7920 | 505 | 3763 | 88,83 | 2,89 | 17 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Devil ButtsDBU |
1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 1 | 60 | 2 | - | - | 2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2017/2018 | Cyclones BrnoCYC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
5 | 225 | 17 | 100 | 85,47 | 3,4 | 0 |
| Celkem | 6 | 270 | 19 | 100 | 85,47 | 3,17 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC RaciRAC |
2 | 90 | 6 | 41 | 87,23 | 3 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Devil ButtsDBU |
8 | 360 | 16 | 152 | 90,48 | 2 | 2 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Devil ButtsDBU |
12 | 540 | 19 | 239 | 92,64 | 1,58 | 3 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC RaciRAC |
5 | 225 | 16 | 153 | 90,53 | 3,2 | 0 |
| Celkem | 27 | 1215 | 57 | 585 | 91,12 | 2,11 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | RaciRAC |
15 | 675 | 49 | 185 | 89,81 | 3,27 | 0 |
| NHLRA, 2020/21 | HC RaciRAC |
4 | 195 | 11 | 92 | 89,32 | 2,75 | 0 |
| Celkem | 19 | 870 | 60 | 277 | 89,64 | 3,16 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2020/2021 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 2 | 42 | 95,45 | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 915 | 70 | 532 | 88,37 | 3,5 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
14 | 630 | 61 | 301 | 83,15 | 4,36 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 900 | 67 | 420 | 86,24 | 3,35 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
23 | 1035 | 61 | 500 | 89,13 | 2,65 | 2 |
| BHHL, 2025/26 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 900 | 54 | 405 | 88,24 | 2,7 | 3 |
| BHHL, 2026/27 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
3 | 135 | 5 | 68 | 93,15 | 1,67 | 1 |
| Celkem | 101 | 4560 | 320 | 2268 | 87,64 | 3,17 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2022/23 | HC RaciRAC |
5 | 225 | 9 | 102 | 91,89 | 1,8 | 1 |
| NHLR, 2023/24 | HC RaciRAC |
4 | 180 | 14 | 116 | 89,23 | 3,5 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | HC RaciRAC |
8 | 360 | 9 | 219 | 96,05 | 1,13 | 3 |
| NHLR, 2025/26 | HC RaciRAC |
4 | 180 | 15 | 96 | 86,49 | 3,75 | 0 |
| Celkem | 21 | 945 | 47 | 533 | 91,90 | 2,24 | 4 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC AGROMEX BRNO |
17 | 8 | 7 | 2 | 1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
12 | 3 | 7 | 2 | -4 |
HC Kings |
11 | 9 | 1 | 1 | 8 |
CSKA Brno |
10 | 9 | 0 | 1 | 9 |
HC BULLS BRNO |
10 | 6 | 2 | 2 | 4 |
HC RONDO BRNO |
9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC Vikings Brno |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
HC Panthers |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC BASTR |
9 | 5 | 2 | 2 | 3 |
HC Predators |
9 | 3 | 4 | 2 | -1 |
HC PREDATORS |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
Modern Hockey |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
HC Sexy Bonbónky |
7 | 2 | 5 | 0 | -3 |
HC Origins A |
4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
HC Gepards |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC Kopyta |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Origins Brno |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Raci |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Piraně |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Hobby Hokej Dragons |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
MH Rockets |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Trosky Moutnice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Medlov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Medvědi |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HOHA |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
Hobby Hokej Black |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TORO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Bizoni |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
IP Racing Team |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC UNOB |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Mystery Kuřim |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Golden Hands |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
KLH Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ACES |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám









































