Jakub Muller
Brankář
Jakub Muller, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
34 S, 82,4%Kariéra
4Sezón
1Čistých kont
3,75PR
20Zápasy
Třetí místo MHL MHL 23/24 - Zettor Brno
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2018/2019 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 4 | 21 | 84,00 | 4 | 0 |
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Free StarsFS |
11 | 495 | 40 | 144 | 78,26 | 3,64 | 1 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Free StarsFS |
6 | 270 | 17 | 118 | 87,41 | 2,83 | 0 |
| MHL, MHL 23/24 | Divé sviněDIS |
2 | 90 | 14 | 65 | 82,28 | 7 | 0 |
| Celkem | 20 | 900 | 75 | 348 | 82,27 | 3,75 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2018/2019 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 4 | 21 | 84,00 | 4 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 4 | 21 | 84,00 | 4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | HC Free StarsFS |
11 | 495 | 40 | 144 | 78,26 | 3,64 | 1 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | HC Free StarsFS |
6 | 270 | 17 | 118 | 87,41 | 2,83 | 0 |
| Celkem | 17 | 765 | 57 | 262 | 82,13 | 3,35 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, MHL 23/24 | Divé sviněDIS |
2 | 90 | 14 | 65 | 82,28 | 7 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 14 | 65 | 82,28 | 7 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Raci |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Devil Butts |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Hobby Hokej Dragons |
3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
HC Golden Hands |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Piraně |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Zettor Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Hobby Hokej Black |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
IP Racing Team |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Gepards |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Predators |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
















