Stanislav Hanzl

Brankář
Stanislav Hanzl, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

16 S, 81,3%

Kariéra

9Sezón
7Čistých kont
4,32PR
152Zápasy
Druhé místo NHLRH 2021/22 - HC ACES
Druhé místo NHLRH 2021/22 - HC ACES

Sezóna 2026/27

4,67
PR
3
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
FSHHL, 2018 - 2019 HC Mantinel´s RajhradMAN 22 990 110 636 85,25 5 1
NHLRA, 2019/20 Mantinel´s RajhradMAN 13 600 57 139 83,23 4,38 0
FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ HC Mantinel´s RajhradMAN 21 945 91 568 86,19 4,33 0
NHLRA, 2020/21 HC Mantinel´s RajhradMAN 3 135 20 87 81,31 6,67 0
NHLR, 2021/22 HC Mantinels RajhradMAN 22 990 94 577 85,99 4,27 1
NHLR, 2022/23 HC Mantinels RajhradMAN 17 765 80 507 86,82 4,71 0
MH, MH Superliga 22/23 MH Czech LionsCL 2 90 7 61 89,71 3,5 0
NHLR, 2023/24 HC Mantinels RajhradMAN 20 900 84 573 87,21 4,2 1
NHLR, 2024/25 HC Mantinels RajhradMAN 13 585 58 294 85,47 4,46 0
NHLR, 2024/25 HC RaciRAC 1 45 3 20 86,96 3 0
NHLR, 2025/26 HC Mantinels RajhradMAN 15 675 38 322 89,44 2,53 4
NHLR, 2026/27 HC Medvědi MED 3 150 14 56 80,00 4,67 0
Celkem 152 6870 656 3840 86,18 4,32 7
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
FSHHL, 2018 - 2019 HC Mantinel´s RajhradMAN 22 990 110 636 85,25 5 1
FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ HC Mantinel´s RajhradMAN 21 945 91 568 86,19 4,33 0
Celkem 43 1935 201 1204 85,69 4,67 1
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
NHLRA, 2019/20 Mantinel´s RajhradMAN 13 600 57 139 83,23 4,38 0
NHLRA, 2020/21 HC Mantinel´s RajhradMAN 3 135 20 87 81,31 6,67 0
Celkem 16 735 77 226 82,48 4,81 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
NHLR, 2021/22 HC Mantinels RajhradMAN 22 990 94 577 85,99 4,27 1
NHLR, 2022/23 HC Mantinels RajhradMAN 17 765 80 507 86,82 4,71 0
NHLR, 2023/24 HC Mantinels RajhradMAN 20 900 84 573 87,21 4,2 1
NHLR, 2024/25 HC Mantinels RajhradMAN 13 585 58 294 85,47 4,46 0
NHLR, 2024/25 HC RaciRAC 1 45 3 20 86,96 3 0
NHLR, 2025/26 HC Mantinels RajhradMAN 15 675 38 322 89,44 2,53 4
NHLR, 2026/27 HC Medvědi MED 3 150 14 56 80,00 4,67 0
Celkem 91 4110 371 2349 86,71 4,08 6
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MH, MH Superliga 22/23 MH Czech LionsCL 2 90 7 61 89,71 3,5 0
Celkem 2 90 7 61 89,71 3,5 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC Origins Brno 20 3 15 2 -12
Modern Hockey 17 4 12 1 -8
HC Sexy Bonbónky 16 3 12 1 -9
HC Predators 14 8 6 0 2
HC Raci 13 10 3 0 7
HOHA 9 2 6 1 -4
HC Devil Butts 9 1 8 0 -7
HC ACES 8 1 7 0 -6
HC Piraně 7 3 4 0 -1
Mystery Kuřim 7 1 5 1 -4
HC Trosky Moutnice 5 3 2 0 1
HC Golden Hands 5 2 3 0 -1
HC Gepards 4 1 0 3 1
HC Kopyta 4 1 3 0 -2
Hobby Hokej Dragons 4 0 3 1 -3
MH Rockets 2 2 0 0 2
IP Racing Team 2 2 0 0 2
HC Origins A 2 2 0 0 2
Hobby Hokej Black 2 0 1 1 -1
MH Los Bomberos 1 1 0 0 1
MH Hunters 1 0 1 0 -1
HC COTR Brno 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám