#1 Lenka Gregorová

Brankář
#1 Lenka Gregorová, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

21 S, 90,5%

Kariéra

9Sezón
70Zápasy
1Gólů
2Body
Vítěz VC VALHALLA CUP 2022 - WHC Valkyries Brno
Vítěz VC VALHALLA CUP 2022 - WHC Valkyries Brno
Druhé místo VC VALHALLA CUP 2025 - WHC Valkyries Brno
Druhé místo VC VALHALLA CUP 2025 - WHC Valkyries Brno
  • Třetí místo MC MORAVIA CUP 2024 - Holkey Náchod
  • Třetí místo MC MORAVIA CUP 2023 - WHC Valkyries Brno
  • Třetí místo WUC WARM UP CUP 2022 - WHC Valkyries Brno
3
Nejlepší brankář WUC WARM-UP CUP 2026
Nejlepší brankář WUC WARM-UP CUP 2026

Sezóna 2026/27

Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika hráče
Soutěž TeamT Z G A B TM N NG N%
FSHHL, 2018 - 2019 HC RaciRAC 13 0 0 0 0 0 0 0
FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ HC RaciRAC 6 0 0 0 0 0 0 0
VC, VALHALLA CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 1 0 0 0 0 0 0 0
WUC, WARM UP CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 5 0 0 0 0 0 0 0
MC, MORAVIA CUP 2023 WHC Valkyries BrnoVAL 3 0 0 0 0 0 0 0
SZ, 3.ročník Holkey NáchodHNA 5 0 0 0 0 0 0 0
MC, MORAVIA CUP 2024 Holkey NáchodHNA 5 1 0 1 0 0 0 0
MR, Malá republika WHC Valkyries BrnoVAL 4 0 0 0 0 0 0 0
VC, VALHALLA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 4 0 0 0 0 0 0 0
SZ, 4.ročník WHC Valkyries BrnoVAL 7 0 0 0 0 0 0 0
WUC, WARM-UP CUP 2025 MODERN HOCKEY girlsMH 2 0 0 0 0 0 0 0
MC, MORAVIA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 5 0 0 0 0 0 0 0
VC, VALHALLA CUP 2026 HLC Bulldogs BrnoBUL 5 0 0 0 0 0 0 0
WUC, WARM-UP CUP 2026 MODERN HOCKEY selectMH 5 0 1 1 0 0 0 0
Celkem 70 1 1 2 0 0 0 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
FSHHL, 2018 - 2019 HC RaciRAC 14 585 56 335 85,68 4 1
FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ HC RaciRAC 6 270 27 153 85,00 4,5 1
VC, VALHALLA CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 1 45 2 14 87,50 2 0
WUC, WARM UP CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 5 225 12 96 88,89 2,4 1
SZ, 3.ročník Holkey NáchodHNA 4 240 7 22 88,00 1,75 1
MR, Malá republika WHC Valkyries BrnoVAL 3 120 16 79 83,16 5,33 0
VC, VALHALLA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 3 71 4 29 87,88 1,33 0
SZ, 4.ročník WHC Valkyries BrnoVAL 5 300 15 24 88,89 3 2
WUC, WARM-UP CUP 2025 MODERN HOCKEY girlsMH 1 32 2 11 84,62 2 0
MC, MORAVIA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 5 160 11 77 87,50 2,2 1
VC, VALHALLA CUP 2026 HLC Bulldogs BrnoBUL 5 180 18 77 81,05 3,6 0
WUC, WARM-UP CUP 2026 MODERN HOCKEY selectMH 5 228 8 113 93,39 1,6 1
Celkem 57 2456 178 1030 86,41 3,12 8
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
FSHHL, 2018 - 2019 HC RaciRAC 14 585 56 335 85,68 4 1
FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ HC RaciRAC 6 270 27 153 85,00 4,5 1
Celkem 20 855 83 488 85,46 4,15 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
VC, VALHALLA CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 1 45 2 14 87,50 2 0
VC, VALHALLA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 3 71 4 29 87,88 1,33 0
VC, VALHALLA CUP 2026 HLC Bulldogs BrnoBUL 5 180 18 77 81,05 3,6 0
Celkem 9 296 24 120 83,33 2,67 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
WUC, WARM UP CUP 2022 WHC Valkyries BrnoVAL 5 225 12 96 88,89 2,4 1
WUC, WARM-UP CUP 2025 MODERN HOCKEY girlsMH 1 32 2 11 84,62 2 0
WUC, WARM-UP CUP 2026 MODERN HOCKEY selectMH 5 228 8 113 93,39 1,6 1
Celkem 11 485 22 220 90,91 2 2
Statistika hráče
Soutěž TeamT Z G A B TM N NG N%
MC, MORAVIA CUP 2023 WHC Valkyries BrnoVAL 3 0 0 0 0 0 0 0
MC, MORAVIA CUP 2024 Holkey NáchodHNA 5 1 0 1 0 0 0 0
MC, MORAVIA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 5 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 13 1 0 1 0 0 0 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MC, MORAVIA CUP 2025 WHC Valkyries BrnoVAL 5 160 11 77 87,50 2,2 1
Celkem 5 160 11 77 87,50 2,2 1
Statistika hráče
Soutěž TeamT Z G A B TM N NG N%
SZ, 3.ročník Holkey NáchodHNA 5 0 0 0 0 0 0 0
SZ, 4.ročník WHC Valkyries BrnoVAL 7 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 12 0 0 0 0 0 0 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
SZ, 3.ročník Holkey NáchodHNA 4 240 7 22 88,00 1,75 1
SZ, 4.ročník WHC Valkyries BrnoVAL 5 300 15 24 88,89 3 2
Celkem 9 540 22 46 88,46 2,44 3
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MR, Malá republika WHC Valkyries BrnoVAL 3 120 16 79 83,16 5,33 0
Celkem 3 120 16 79 83,16 5,33 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC Rytířky Blansko 5 3 2 0 1
HC Manki Jičín 4 2 2 0 0
HC Kobra Praha ženy 4 2 2 0 0
ICE Dream Košice 4 1 3 0 -2
HC Golden Hands 3 1 2 0 -1
HC Predators 3 1 2 0 -1
HC Draci Bílina ženy 3 1 2 0 -1
HC Devil Butts 3 0 2 1 -2
HC Kopyta 3 0 3 0 -3
HC Lovosice ženy 2 2 0 0 2
HC Střely Jindřichův Hradec 2 2 0 0 2
VLCI Žilina 2 2 0 0 2
HC Dračice České Budějovice 2 1 1 0 0
HC REBELS 2017 Prostějov 2 1 1 0 0
HC Gepards 2 0 1 1 -1
WHC BATS BLANSKO 2 0 2 0 -2
HC Mantinel´s Rajhrad 2 0 2 0 -2
Polonia Bytom 1 1 0 0 1
WHC Valkyries Brno 1 1 0 0 1
Hobby Hokej Dragons 1 1 0 0 1
Hobby Hokej Black 1 1 0 0 1
IP Racing Team 1 1 0 0 1
Kojotki Naprzód Janów Katowice 1 1 0 0 1
Holkey Náchod 1 1 0 0 1
HC Lovosice ženy 1 1 0 0 1
HC Říčany 1 0 1 0 -1
HC Fox Vysočina 1 0 1 0 -1
Czech select 1 0 1 0 -1
HC Kobra Praha 2025 1 0 1 0 -1
Bílé hvězdy Třebíč 1 0 1 0 -1
Through Generations 1 0 1 0 -1
HC Osy Spišská Nová Ves 1 0 1 0 -1
Ice Cats Linz 1 0 1 0 -1
BK Mladá Boleslav 1 0 1 0 -1
Holkey Náchod 1 0 1 0 -1
SK Prostějov ženy 1 0 1 0 -1
SHKM Hodonín 1 0 1 0 -1
Berounské Lvice 1 0 1 0 -1
HCM Warriors Brno 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám