Statistika brankářů

Týmy:
Řadit podle:
 
# Jméno Team Soutěž Reg Z Min OG Zák % PR ČK N NG N%
1. Krček Martin Celkem (+)   - 1 48 2 37 94,87 2,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2019/2020   1 48 2 37 94,87 2,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2020/2021   0 0 0 - - 0,00 0 0 0 -
2. Protivinský Radim IVA BALLH, BALLH 21/22 - 2 90 6 55 90,16 3,00 0 0 0 -
3. Krbušek Karel IVA BALLH, BALLH 21/22 - 1 45 4 41 91,11 4,00 0 3 2 33
4. Jura David IVA BALLH, 2018/2019 - 2 96 9 32 94,12 4,50 0 0 0 -
5. Nohel Jan Celkem (+)   - 30 1404 150 807 84,68 5,00 0 5 3 40
    IVA BALLH, 2018/2019   10 480 64 309 82,84 6,40 0 2 2 0
    IVA BALLH, 2019/2020   8 384 31 226 87,94 3,88 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2020/2021   1 45 3 11 78,57 3,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, BALLH 21/22   11 495 52 261 84,47 4,73 0 3 1 67
6. Maštalíř Michal Celkem (+)   - 4 192 22 98 81,67 5,50 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2018/2019   4 192 22 98 81,67 5,50 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2019/2020   0 0 0 - - 0,00 0 0 0 -
7. Tersch Marek IVA BALLH, BALLH 21/22 - 2 90 13 42 76,36 6,50 0 0 0 -
8. Voráč Lukáš Celkem (+)   - 6 288 44 135 79,88 7,33 0 3 1 67
    IVA BALLH, 2019/2020   6 288 44 135 79,88 7,33 0 3 1 67
    IVA BALLH, 2020/2021   0 0 0 - - 0,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, BALLH 21/22   0 0 0 - - 0,00 0 0 0 -
9. Divácký Petr IVA BALLH, 2019/2020 - 2 108 17 50 74,63 8,50 0 0 0 -
10. Šedrla Jiří Celkem (+)   - 1 48 12 43 78,18 12,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, 2018/2019   1 48 12 43 78,18 12,00 0 0 0 -
    IVA BALLH, BALLH 21/22   0 0 0 - - 0,00 0 0 0 -