JIŘÍ ŠEDRLA
Brankář 51 let
JIŘÍ ŠEDRLA, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
21 S, 100%Kariéra
11Sezón
3Čistých kont
5,15PR
75Zápasy
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
4 | 180 | 21 | - | - | 5,25 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Moravian PanthersPAN |
10 | 450 | 65 | - | - | 6,5 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 42 | - | - | 7 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC BizoniBIZ |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC BizoniBIZ |
22 | 990 | 109 | - | - | 4,95 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC BizoniBIZ |
9 | 405 | 40 | - | - | 4,44 | 1 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC ČPP FALCONSFAL |
14 | 840 | 83 | 319 | 79,35 | 5,93 | 1 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC FALCONSFAL |
3 | 180 | 9 | 77 | 89,53 | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 0 | 21 | 100,00 | 0 | 1 |
| Celkem | 75 | 3630 | 386 | 417 | 81,93 | 5,15 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 12. ročník | Moravian PanthersPAN |
4 | 180 | 21 | - | - | 5,25 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Moravian PanthersPAN |
10 | 450 | 65 | - | - | 6,5 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC Moravian PanthersPAN |
6 | 270 | 42 | - | - | 7 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC BizoniBIZ |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC BizoniBIZ |
22 | 990 | 109 | - | - | 4,95 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC BizoniBIZ |
9 | 405 | 40 | - | - | 4,44 | 1 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 0 | 21 | 100,00 | 0 | 1 |
| Celkem | 58 | 2610 | 294 | 21 | 100,00 | 5,07 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2019/2020 | HC ČPP FALCONSFAL |
14 | 840 | 83 | 319 | 79,35 | 5,93 | 1 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC FALCONSFAL |
3 | 180 | 9 | 77 | 89,53 | 3 | 0 |
| Celkem | 17 | 1020 | 92 | 396 | 81,15 | 5,41 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
TJ Sokol Popůvky |
8 | 4 | 3 | 1 | 1 |
HC Viťaz Brno |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Medlov |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Bastardos |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC TKN Brno |
6 | 1 | 5 | 0 | -4 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Flyers Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC OLD WOLVES |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC PETROV Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
KLH Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Bizoni |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Technika Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC TORO |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ŠPILAS |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC RAJA TEAM |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC Rusty Nail |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
BLACK & OLD |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC TIKO |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC ČERTI OBL |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ASIO Jiříkovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC OLD PANTHERS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mamuti |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC FALCONS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Phantoms Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



























