Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook
Zápasy

Žádné zápasy v tomto týdnu.

Základní informace
Kontakt: K.Gamba Tel.:605948175
Klubové barvy: bílá,modrá,červená
Region: Vyškov
Účast v soutěžích:
Www: http://hskvyskov.blog.cz

HSK VYŠKOV

Hobby Sportovní Klub ,,PIRÁTI" Vyškov vznikl díky  amatérským hokejovým nadšencům,kteří se týden co týden scházeli na zimním stadioně ve Vyškově ke svým ,,sranda" mačům. Postupem času odehráli také svoje vůbec první zápasy,převážně jen mezi sebou.Tým ,,Pirátů" tak vznikl z ,,Kočkónů"a dalších dvou skupin,které si to v sezoně 2009/10 ,,rozdávali" mezi sebou a pro sezonu 2010/11 se tak stávají nováčky Hobbyextraligy,která se hraje na zimním stadioně ve Vyškově.
Převážná většina hokejistů ,,PIRÁTŮ" jsou naprostí amatéři,kteří hokej závodně nikdy nehráli a scházeli se pouze s bruslemi,hokejkou po večerech na zimáku.
Ti zbylí jsou sice bývalí sportovci,ale z odvětví jiných sportů.převážně fotbalu a ,,létat" s hokejkou začali aby vyplnili dlouhou ,,zimní pauzu".
 
Nyní ,,PIRÁTI" dostali odvahu postavit se zkušeným HOBBY AMATÉRSKÝM TÝMŮM,které již mají řadu turnajů či sezón v soutěžích za sebou a stávají se ,,OPRAVDOVÝM"nováčkem HOBBYEXTRALIGY 2010/2011.
 
Věřme,že se ,,PIRÁTŮM" podaří v nadcházející sezóně vyloupit soupeřům nějaké ,,BODY",ale především doufáme,že to pro ,,PIRÁTY" bude premiérová a radostná hokejová zkušenost.