#30 Jan Nohel

Brankář 48 let
#30 Jan Nohel, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

35 S, 91,4%

Kariéra

17Sezón
15Čistých kont
4,02PR
401Zápasy
  • Vítěz BALLH 2024/2025 - Crocodiles Brno
  • Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
  • Vítěz BALLH 2011/2012 - RH Finance
  • Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
4
  • Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
  • Druhé místo BHHL 2014/2015 - HC CSKA Brno
  • Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
  • Druhé místo BALLH 2018/2019 - HC C&K Toyota Brno
  • Druhé místo BHHL 2017/2018 - HC Kings
  • Druhé místo BHHL 2016/2017 - HC PREDATORS
  • Druhé místo BALLH 2015/2016 - Kopaliště Dražovice
  • Druhé místo BHHL 2013/2014 - HC Restaurace Goa Kings
8
Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno
Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno

Sezóna 2026/27

4
PR
2
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 1 23 2 - - 2 0
BALLH, 2011/2012 RH FinanceRHF 1 45 1 - - 1 0
BALLH, 2012/2013 RH FinanceRHF 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2012/2013 HC Restaurace Goa KingsKNG 22 989 110 - - 5 0
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 5 225 18 - - 3,6 0
BALLH, 2013/2014 Crocodiles BrnoCRO 2 90 5 - - 2,5 0
BALLH, 2013/2014 RH FinanceRHF 4 180 11 - - 2,75 0
OBL, OBL 2013 HC OLD WOLVESWOL 1 60 1 - - 1 0
BHHL, 2013/2014 HC Restaurace Goa KingsKNG 20 900 42 - - 2,1 2
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 9 405 28 - - 3,11 1
BHHL, 2013/2014 HC SPUTNIK HONEYWELLSPU 1 45 5 - - 5 0
BHHL, 2013/2014 HC RAVENS BrnoRAV 4 180 14 - - 3,5 0
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 6 270 28 - - 4,67 0
BALLH, 2014/2015 HC JB StavebníJBS 1 45 5 - - 5 0
BALLH, 2014/2015 HC Kačeři BrnoKCI 4 180 16 - - 4 0
BHHL, 2014/2015 HC KingsKNG 20 900 47 - - 2,35 0
BHHL, 2014/2015 HC CSKA BrnoCSKA 7 315 20 - - 2,86 0
BHHL, 2014/2015 HC RAVENS BrnoRAV 2 90 7 - - 3,5 0
BHHL, 2014/2015 HC ZFP PantersZFP 3 135 6 - - 2 0
BHHL, 2014/2015 HC MBL DevilsMBL 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2015/2016 Crocodiles BrnoCRO 5 225 14 - - 2,8 1
BALLH, 2015/2016 Kopaliště DražoviceKDR 1 45 7 - - 7 0
BHHL, 2015 / 2016 CSKA BrnoCSKA 5 225 16 - - 3,2 0
BHHL, 2015 / 2016 HC KingsKNG 15 675 75 - - 5 0
BHHL, 2015 / 2016 HC ZFP PANTHERSZFP 2 90 11 - - 5,5 0
BHHL, 2015 / 2016 HC MBL DevilsMBL 1 45 1 - - 1 0
BALLH, 2016/2017 Crocodiles BrnoCRO 8 360 34 - - 4,25 0
OBL, OBL 2016/2017 HC OLD WOLVESWOL 1 60 1 - - 1 0
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 2 90 7 - - 3,5 0
BHHL, 2016/2017 HC KingsKNG 19 855 66 - - 3,47 1
BHHL, 2016/2017 HC Vikings BrnoVIKI 1 45 3 - - 3 0
BHHL, 2016/2017 HC MBL DevilsMBL 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 HC SPUTNIK HONEYWELLSPU 2 90 8 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 9 - - 9 0
BHHL, 2016/2017 HC BASTRBST 5 225 30 - - 6 0
BHHL, 2016/2017 HC PREDATORSPRE 1 45 2 - - 2 0
BHL, BHL 2016/2017 HC BizoniBIZ 9 405 42 - - 4,67 1
OBL, OBL 2017/2018 HC RAJA TEAMRAJ 5 300 23 107 82,31 4,6 0
BHHL, 2017/2018 CSKA BrnoCSKA 3 135 10 - - 3,33 0
BHHL, 2017/2018 HC BASTRBST 2 90 11 - - 5,5 0
BHHL, 2017/2018 HC KingsKNG 10 450 35 - - 3,5 0
BHHL, 2017/2018 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 3 - - 3 0
BALLH, 2017/2018 Crocodiles BrnoCRO 1 48 4 19 82,61 4 0
BHL, BHL 2017/2018 HC BizoniBIZ 10 450 39 - - 3,9 1
BHHL, 2018/2019 HC KingsKNG 16 720 44 238 89,81 2,75 4
BHHL, 2018/2019 HC BASTRBST 3 135 10 62 88,57 3,33 0
BHHL, 2018/2019 CSKA BrnoCSKA 3 135 12 54 88,52 4 0
BALLH, 2018/2019 Crocodiles BrnoCRO 5 240 14 125 89,93 2,8 1
BALLH, 2018/2019 DTJ IvančiceIVA 10 480 64 309 82,84 6,4 0
BHL, BHL 2018/2019 Cyclones BrnoCYC 14 630 84 162 82,23 6 0
BALLH, 2019/2020 DTJ IvančiceIVA 8 384 31 226 87,94 3,88 0
BHHL, 2019/2020 HC KingsKNG 11 495 38 312 89,14 3,45 0
BHHL, 2019/2020 CSKA BrnoCSKA 4 180 15 102 87,18 3,75 1
BHHL, 2019/2020 HC BASTRBST 1 45 5 34 87,18 5 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC BizoniBIZ 11 495 38 320 89,39 3,45 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) Cyclones BrnoCYC 6 270 43 198 85,34 7,17 0
BALLH, 2020/2021 HC IvančiceIVA 1 45 3 11 78,57 3 0
BHHL, 2020/2021 HC KingsKNG 3 135 19 84 81,55 6,33 0
BHHL, 2020/2021 CSKA BrnoCSKA 1 45 3 35 92,11 3 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC BizoniBIZ 2 90 6 46 88,46 3 0
BHHL, 2021/22 HC KingsKNG 15 690 59 364 86,05 3,93 0
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 60 0 - - 0 1
BHHL, 2021/22 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 65 89,04 4 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC BizoniBIZ 13 585 63 300 83,33 4,85 1
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC UNOBUNOB 1 45 10 - - 10 0
BALLH, BALLH 21/22 Crocodiles BrnoCRO 1 45 7 21 75,00 7 0
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 11 495 52 261 84,47 4,73 0
BHHL, 2022/23 HC KingsKNG 1 45 5 33 86,84 5 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 2 90 9 59 86,76 4,5 0
BHHL, 2022/23 HC PRO HOKEJISTYPROH 1 45 6 28 82,35 6 0
BHHL, 2022/23 HC PREDATORSPRE 1 45 5 28 84,85 5 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 2 90 7 70 90,91 3,5 0
BALLH, 2022/2023 HC JB StavebníJBS 2 90 11 52 82,54 5,5 0
BHHL, 2023/24 CSKA BrnoCSKA 3 135 10 67 87,01 3,33 0
BHHL, 2024/25 CSKA BrnoCSKA 5 225 32 122 79,22 6,4 0
BHL, BHL (28.ročník) HC BizoniBIZ 1 45 17 28 62,22 17 0
BALLH, 2024/2025 Crocodiles BrnoCRO 5 224 19 143 88,27 3,8 0
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 7 315 29 186 86,51 4,14 0
BHHL, 2026/27 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 55 87,30 4 0
Celkem 401 18228 1614 4326 85,83 4,02 15
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2009/10 Crocodiles BrnoCRO 1 23 2 - - 2 0
BALLH, 2011/2012 RH FinanceRHF 1 45 1 - - 1 0
BALLH, 2012/2013 RH FinanceRHF 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2013/2014 Crocodiles BrnoCRO 2 90 5 - - 2,5 0
BALLH, 2013/2014 RH FinanceRHF 4 180 11 - - 2,75 0
BALLH, 2014/2015 Crocodiles BrnoCRO 6 270 28 - - 4,67 0
BALLH, 2014/2015 HC JB StavebníJBS 1 45 5 - - 5 0
BALLH, 2014/2015 HC Kačeři BrnoKCI 4 180 16 - - 4 0
BALLH, 2015/2016 Crocodiles BrnoCRO 5 225 14 - - 2,8 1
BALLH, 2015/2016 Kopaliště DražoviceKDR 1 45 7 - - 7 0
BALLH, 2016/2017 Crocodiles BrnoCRO 8 360 34 - - 4,25 0
BALLH, 2017/2018 Crocodiles BrnoCRO 1 48 4 19 82,61 4 0
BALLH, 2018/2019 Crocodiles BrnoCRO 5 240 14 125 89,93 2,8 1
BALLH, 2018/2019 DTJ IvančiceIVA 10 480 64 309 82,84 6,4 0
BALLH, 2019/2020 DTJ IvančiceIVA 8 384 31 226 87,94 3,88 0
BALLH, 2020/2021 HC IvančiceIVA 1 45 3 11 78,57 3 0
BALLH, BALLH 21/22 Crocodiles BrnoCRO 1 45 7 21 75,00 7 0
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 11 495 52 261 84,47 4,73 0
BALLH, 2022/2023 HC JB StavebníJBS 2 90 11 52 82,54 5,5 0
BALLH, 2024/2025 Crocodiles BrnoCRO 5 224 19 143 88,27 3,8 0
Celkem 78 3559 332 1167 85,31 4,26 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
OBL, OBL 2013 HC OLD WOLVESWOL 1 60 1 - - 1 0
OBL, OBL 2016/2017 HC OLD WOLVESWOL 1 60 1 - - 1 0
OBL, OBL 2017/2018 HC RAJA TEAMRAJ 5 300 23 107 82,31 4,6 0
Celkem 7 420 25 107 82,31 3,57 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHHL, 2012/2013 HC Restaurace Goa KingsKNG 22 989 110 - - 5 0
BHHL, 2012/2013 HC CSKA BrnoCSKA 5 225 18 - - 3,6 0
BHHL, 2013/2014 HC Restaurace Goa KingsKNG 20 900 42 - - 2,1 2
BHHL, 2013/2014 HC CSKA BrnoCSKA 9 405 28 - - 3,11 1
BHHL, 2013/2014 HC SPUTNIK HONEYWELLSPU 1 45 5 - - 5 0
BHHL, 2013/2014 HC RAVENS BrnoRAV 4 180 14 - - 3,5 0
BHHL, 2014/2015 HC KingsKNG 20 900 47 - - 2,35 0
BHHL, 2014/2015 HC CSKA BrnoCSKA 7 315 20 - - 2,86 0
BHHL, 2014/2015 HC RAVENS BrnoRAV 2 90 7 - - 3,5 0
BHHL, 2014/2015 HC ZFP PantersZFP 3 135 6 - - 2 0
BHHL, 2014/2015 HC MBL DevilsMBL 1 45 3 - - 3 0
BHHL, 2015 / 2016 CSKA BrnoCSKA 5 225 16 - - 3,2 0
BHHL, 2015 / 2016 HC KingsKNG 15 675 75 - - 5 0
BHHL, 2015 / 2016 HC ZFP PANTHERSZFP 2 90 11 - - 5,5 0
BHHL, 2015 / 2016 HC MBL DevilsMBL 1 45 1 - - 1 0
BHHL, 2016/2017 CSKA BrnoCSKA 2 90 7 - - 3,5 0
BHHL, 2016/2017 HC KingsKNG 19 855 66 - - 3,47 1
BHHL, 2016/2017 HC Vikings BrnoVIKI 1 45 3 - - 3 0
BHHL, 2016/2017 HC MBL DevilsMBL 1 45 4 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 HC SPUTNIK HONEYWELLSPU 2 90 8 - - 4 0
BHHL, 2016/2017 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 9 - - 9 0
BHHL, 2016/2017 HC BASTRBST 5 225 30 - - 6 0
BHHL, 2016/2017 HC PREDATORSPRE 1 45 2 - - 2 0
BHHL, 2017/2018 CSKA BrnoCSKA 3 135 10 - - 3,33 0
BHHL, 2017/2018 HC BASTRBST 2 90 11 - - 5,5 0
BHHL, 2017/2018 HC KingsKNG 10 450 35 - - 3,5 0
BHHL, 2017/2018 HC ZFP PANTHERSZFP 1 45 3 - - 3 0
BHHL, 2018/2019 HC KingsKNG 16 720 44 238 89,81 2,75 4
BHHL, 2018/2019 HC BASTRBST 3 135 10 62 88,57 3,33 0
BHHL, 2018/2019 CSKA BrnoCSKA 3 135 12 54 88,52 4 0
BHHL, 2019/2020 HC KingsKNG 11 495 38 312 89,14 3,45 0
BHHL, 2019/2020 CSKA BrnoCSKA 4 180 15 102 87,18 3,75 1
BHHL, 2019/2020 HC BASTRBST 1 45 5 34 87,18 5 0
BHHL, 2020/2021 HC KingsKNG 3 135 19 84 81,55 6,33 0
BHHL, 2020/2021 CSKA BrnoCSKA 1 45 3 35 92,11 3 0
BHHL, 2021/22 HC KingsKNG 15 690 59 364 86,05 3,93 0
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 60 0 - - 0 1
BHHL, 2021/22 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 65 89,04 4 0
BHHL, 2022/23 HC KingsKNG 1 45 5 33 86,84 5 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 2 90 9 59 86,76 4,5 0
BHHL, 2022/23 HC PRO HOKEJISTYPROH 1 45 6 28 82,35 6 0
BHHL, 2022/23 HC PREDATORSPRE 1 45 5 28 84,85 5 0
BHHL, 2023/24 CSKA BrnoCSKA 3 135 10 67 87,01 3,33 0
BHHL, 2024/25 CSKA BrnoCSKA 5 225 32 122 79,22 6,4 0
BHHL, 2025/26 CSKA BrnoCSKA 7 315 29 186 86,51 4,14 0
BHHL, 2026/27 CSKA BrnoCSKA 2 90 8 55 87,30 4 0
Celkem 247 11144 908 1928 86,81 3,68 10
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2016/2017 HC BizoniBIZ 9 405 42 - - 4,67 1
BHL, BHL 2017/2018 HC BizoniBIZ 10 450 39 - - 3,9 1
BHL, BHL 2018/2019 Cyclones BrnoCYC 14 630 84 162 82,23 6 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC BizoniBIZ 11 495 38 320 89,39 3,45 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) Cyclones BrnoCYC 6 270 43 198 85,34 7,17 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC BizoniBIZ 2 90 6 46 88,46 3 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC BizoniBIZ 13 585 63 300 83,33 4,85 1
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC UNOBUNOB 1 45 10 - - 10 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 2 90 7 70 90,91 3,5 0
BHL, BHL (28.ročník) HC BizoniBIZ 1 45 17 28 62,22 17 0
Celkem 69 3105 349 1124 85,09 5,06 3

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC ICE BEARS Brno 25 7 15 3 -8
HC PREDATORS 24 7 16 1 -9
CSKA Brno 22 9 12 1 -3
HC MBL Devils 21 10 9 2 1
HC SPUTNIK HONEYWELL 20 10 10 0 0
HC BULLS BRNO 20 10 10 0 0
HC Panthers 19 7 6 6 1
HC RONDO BRNO 18 15 2 1 13
HC Žideničtí raubíři Brno 15 11 3 1 8
AC AUTOSKLO 13 2 11 0 -9
HC Vikings Brno 12 10 2 0 8
HC RAVENS Brno 12 9 2 1 7
HC JB Stavební 12 8 3 1 5
HC TKN Brno 12 8 4 0 4
HC C&K Toyota Brno 12 5 6 1 -1
Koupaliště Dražovice 12 3 9 0 -6
Technika Brno 12 0 12 0 -12
HC BASTR 11 3 5 3 -2
HC AGROMEX BRNO 11 0 11 0 -11
KLH Brno 9 4 4 1 0
TJ Sokol Popůvky 9 2 6 1 -4
HC Medlov 8 4 4 0 0
HC ZFP Panters 8 4 4 0 0
HC Viťaz Brno 7 4 3 0 1
Fan Klub HC Kometa Brno 7 3 4 0 -1
HC DEVIL BUTTS (FARMA) 6 4 2 0 2
HC Bastardos 6 3 3 0 0
HC VIKINGS 4 3 1 0 2
Crocodiles Brno 4 2 2 0 0
HC Kohoutovice 3 1 1 1 0
HC GRAMLA 2 2 0 0 2
HC Sršni Brno 2 2 0 0 2
HC Kings 2 1 1 0 0
MH Kačeři 1 1 0 0 1
HC TORO 1 1 0 0 1
HC Luleč 1 1 0 0 1
HC RAJA TEAM 1 1 0 0 1
HC Kénig 1 1 0 0 1
HC Ivančice 1 1 0 0 1
H.A.C. BRNO 1 1 0 0 1
HC KORMIDLO 1 0 1 0 -1
HAK Vyškov 1 0 1 0 -1
HC OLD WOLVES 1 0 1 0 -1
HC ČERTI OBL 1 0 1 0 -1
HC FALCONS 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám