#1 Josef Konečný
Brankář 51 let
#1 Josef Konečný, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
Kariéra
13Sezón
262Zápasy
1Gólů
7Body
Vítěz BHHL 2014/2015 - HC PREDATORS
Druhé místo BALLH 2025/2026 - TJ Sokol Březina
- Třetí místo BHHL 2017/2018 - HC ICE BEARS Brno
- Třetí místo BHHL 2016/2017 - HC ICE BEARS Brno
2
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
20 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC MBL DevilsMBL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
4 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
17 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC MBL DevilsMBL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
13 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | TJ Sokol BřezinaBRE |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 262 | 1 | 6 | 7 | 14,5 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
11 | 660 | 27 | - | - | 2,45 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
21 | 945 | 50 | - | - | 2,38 | 1 |
| BHHL, 2014/2015 | HC MBL DevilsMBL |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
3 | 135 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
2 | 90 | 5 | - | - | 2,5 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
4 | 180 | 25 | - | - | 6,25 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 180 | 5 | - | - | 1,67 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
17 | 765 | 58 | - | - | 3,41 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
2 | 120 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
16 | 720 | 54 | - | - | 3,38 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 90 | 1 | - | - | 0,5 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC MBL DevilsMBL |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
15 | 675 | 45 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
16 | 696 | 56 | 19 | 90,48 | 3,5 | 1 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 3 | 18 | 85,71 | 3 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
17 | 780 | 67 | 248 | 91,85 | 3,94 | 2 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 12 | 31 | 96,88 | 6 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
4 | 180 | 15 | 110 | 88,00 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 476 | 50 | 185 | 84,47 | 4,17 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
11 | 495 | 40 | 297 | 88,92 | 3,64 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
9 | 347 | 34 | 159 | 85,48 | 3,78 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
3 | 135 | 12 | 96 | 88,89 | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
2 | 120 | 4 | 66 | 94,29 | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 90 | 5 | 45 | 90,00 | 2,5 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
10 | 465 | 52 | 232 | 81,69 | 5,2 | 1 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 270 | 37 | 163 | 84,90 | 6,17 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
12 | 540 | 45 | 301 | 86,99 | 3,75 | 1 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 4 | 30 | 88,24 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 4 | 23 | 85,19 | 4 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
16 | 720 | 78 | 372 | 82,67 | 4,88 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
6 | 270 | 23 | 119 | 83,80 | 3,83 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 6 | 25 | 80,65 | 6 | 0 |
| Celkem | 249 | 11389 | 908 | 2564 | 86,36 | 3,65 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
13 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 34 | 1 | 2 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
11 | 660 | 27 | - | - | 2,45 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
3 | 180 | 5 | - | - | 1,67 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC VEGAS HOCKEY PILGRIMSVEG |
2 | 120 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC Rusty NailRUS |
1 | 60 | 3 | 18 | 85,71 | 3 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD PANTHERSPANT |
2 | 120 | 4 | 66 | 94,29 | 2 | 0 |
| Celkem | 20 | 1200 | 49 | 109 | 92,37 | 2,45 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
21 | 945 | 50 | - | - | 2,38 | 1 |
| BHHL, 2014/2015 | HC MBL DevilsMBL |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
3 | 135 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
2 | 90 | 5 | - | - | 2,5 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
17 | 765 | 58 | - | - | 3,41 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
16 | 720 | 54 | - | - | 3,38 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 90 | 1 | - | - | 0,5 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC MBL DevilsMBL |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
15 | 675 | 45 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
17 | 780 | 67 | 248 | 91,85 | 3,94 | 2 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 12 | 31 | 96,88 | 6 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
4 | 180 | 15 | 110 | 88,00 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
11 | 495 | 40 | 297 | 88,92 | 3,64 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
3 | 135 | 12 | 96 | 88,89 | 4 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
10 | 465 | 52 | 232 | 81,69 | 5,2 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
12 | 540 | 45 | 301 | 86,99 | 3,75 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
16 | 720 | 78 | 372 | 82,67 | 4,88 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
6 | 270 | 23 | 119 | 83,80 | 3,83 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 6 | 25 | 80,65 | 6 | 0 |
| Celkem | 174 | 7860 | 633 | 1831 | 86,29 | 3,64 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | HC TKN BrnoTKN |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
16 | 696 | 56 | 19 | 90,48 | 3,5 | 1 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 476 | 50 | 185 | 84,47 | 4,17 | 1 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
9 | 347 | 34 | 159 | 85,48 | 3,78 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 90 | 5 | 45 | 90,00 | 2,5 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 270 | 37 | 163 | 84,90 | 6,17 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 4 | 30 | 88,24 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 4 | 23 | 85,19 | 4 | 0 |
| Celkem | 51 | 2149 | 201 | 624 | 85,60 | 3,94 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
4 | 180 | 25 | - | - | 6,25 | 0 |
| Celkem | 4 | 180 | 25 | - | - | 6,25 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC RONDO BRNO |
17 | 15 | 1 | 1 | 14 |
CSKA Brno |
16 | 7 | 6 | 3 | 1 |
HC Kings |
16 | 6 | 9 | 1 | -3 |
HC AGROMEX BRNO |
16 | 5 | 11 | 0 | -6 |
HC BULLS BRNO |
15 | 12 | 1 | 2 | 11 |
HC Vikings Brno |
14 | 10 | 2 | 2 | 8 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
14 | 7 | 6 | 1 | 1 |
HC BASTR |
14 | 7 | 7 | 0 | 0 |
HC PREDATORS |
14 | 7 | 7 | 0 | 0 |
HC MBL Devils |
11 | 9 | 2 | 0 | 7 |
HC TKN Brno |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
TJ Sokol Popůvky |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
HC Viťaz Brno |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC Panthers |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC ICE BEARS Brno |
7 | 1 | 5 | 1 | -4 |
HC RAVENS Brno |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Medlov |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Bizoni |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
KLH Brno |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC RAJA TEAM |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Bastardos |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC TORO |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC ŠPILAS |
4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
Flyers Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Devil Butts |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC ZFP Panters |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC OLD WOLVES |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
BLACK & OLD |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
Technika Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC FALCONS |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC GRAMLA |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Kénig |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Rusty Nail |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC KORMIDLO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ČERTI OBL |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC JB Stavební |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MH Kačeři |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kohoutovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
AC AUTOSKLO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám















































