Petr Talman
Petr Talman

#1 Petr Talman

#1 Petr Talman

Brankář 45 let
#1 Petr Talman, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

– S, 4 OG

Kariéra

6Sezón
6Čistých kont
2,92PR
61Zápasy

Sezóna 2026/27

Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
CCMPHL, PHL 2015-16 HC MorestaMRST 5 375 22 - - 4,4 1
MCRA, Liberec 2016 HC YOP Kobra PrahaKOB 5 200 22 - - 4,4 0
MCRA_B, Beroun 2016 DANZAS KralupyDANZA 6 240 7 - - 1,17 1
MCRA, Finále Beroun DANZAS KralupyDANZA 2 80 2 - - 1 0
CCMPHL, PHL 2016-17 HC MorestaMRST 5 375 12 - - 2,4 1
MCRA, Trenčín 2017 Hokejovetreninky.czHTCZ 5 200 18 - - 3,6 0
MCRA, Plzeň "A" 2017 HC YOP Kobra PrahaKOB 4 160 15 - - 3,75 0
CCMPHL2, CCM 2. liga HRC Black&WhiteBLWH 7 525 25 - - 3,57 0
MCRA, Liberec 2018 HC YOP Kobra PrahaKOB 7 280 27 - - 3,86 0
MCRA_B, Plzeň 2021 YOB Kobra PrahaKBP 5 200 5 - - 1 1
MCRA_B, Plzeň 2022 HC YOP Kobra PrahaKOB 5 200 7 - - 1,4 2
MCRA_B, Plzeň 2023 HC YOB Kobra PrahaKOB 5 200 16 - - 3,2 0
Celkem 61 3035 178 - - 2,92 6
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MCRA, Liberec 2016 HC YOP Kobra PrahaKOB 5 200 22 - - 4,4 0
MCRA, Finále Beroun DANZAS KralupyDANZA 2 80 2 - - 1 0
MCRA, Trenčín 2017 Hokejovetreninky.czHTCZ 5 200 18 - - 3,6 0
MCRA, Plzeň "A" 2017 HC YOP Kobra PrahaKOB 4 160 15 - - 3,75 0
MCRA, Liberec 2018 HC YOP Kobra PrahaKOB 7 280 27 - - 3,86 0
Celkem 23 920 84 - - 3,65 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
CCMPHL, PHL 2015-16 HC MorestaMRST 5 375 22 - - 4,4 1
CCMPHL, PHL 2016-17 HC MorestaMRST 5 375 12 - - 2,4 1
Celkem 10 750 34 - - 3,4 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MCRA_B, Beroun 2016 DANZAS KralupyDANZA 6 240 7 - - 1,17 1
MCRA_B, Plzeň 2021 YOB Kobra PrahaKBP 5 200 5 - - 1 1
MCRA_B, Plzeň 2022 HC YOP Kobra PrahaKOB 5 200 7 - - 1,4 2
MCRA_B, Plzeň 2023 HC YOB Kobra PrahaKOB 5 200 16 - - 3,2 0
Celkem 21 840 35 - - 1,67 4
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
CCMPHL2, CCM 2. liga HRC Black&WhiteBLWH 7 525 25 - - 3,57 0
Celkem 7 525 25 - - 3,57 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC Hokejové tréninky Praha 3 3 0 0 3
Agentura Face 3 3 0 0 3
Božkov tým 3 1 2 0 -1
REZERVA Dačíce 2 2 0 0 2
HC BMXRIDERS 2 2 0 0 2
HC MĚSTO Zbiroh 2 2 0 0 2
Old Boys Říčany 2 2 0 0 2
TULENI Nový Bydžov 2 2 0 0 2
DRINK TEAM České Budějovice "A" 2 1 0 1 1
Coaches Velké Popovice 2 1 1 0 0
MAŠI TEAM 2 0 1 1 -1
HC Red Dragon 2 0 2 0 -2
HC Hvězda Praha 2 0 2 0 -2
TORONTO Nový Bydžov 1 1 0 0 1
HC Horní Počernice 1 1 0 0 1
G2 HOCKEY ADVENTURES "A" 1 1 0 0 1
FLASH TEAM Nový Jičín 1 1 0 0 1
HC SOKOL Těpeře 1 1 0 0 1
HC Ořechov 1 1 0 0 1
THE LAST DANCE Český Krumlov 1 1 0 0 1
HC Hockey sport shop 1 1 0 0 1
Icebreakers Chlebíčky Letná 1 1 0 0 1
HC Čerti Běchary 1 1 0 0 1
HC ROWING 1 1 0 0 1
Komplexní brigáda 1 1 0 0 1
VEGAS Dream Lužnice 1 1 0 0 1
AHL Kralupy 1 1 0 0 1
HC Nydek 1 1 0 0 1
OLD BOYS Batovany 1 1 0 0 1
HC Průhonice 1 1 0 0 1
KAUFLAND repre 1 1 0 0 1
HC Nebory 1 1 0 0 1
STATOR ENVIROS 1 1 0 0 1
SDH Petřvald 1 0 0 1 0
PREZIDENTI Hronov 1 0 0 1 0
HOBÍCI Náměšť 1 0 0 1 0
HC Jesenice 1 0 1 0 -1
CANNONERS Jindřichův Hradec 1 0 1 0 -1
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves 1 0 1 0 -1
Petrohrad 1 0 1 0 -1
Rangers Ševětín 1 0 1 0 -1
MHA Martin 1 0 1 0 -1
BARONI Nymburk 1 0 1 0 -1
Bénátky BOYS 1 0 1 0 -1
HC Luleč 1 0 1 0 -1
FLEGMATICI Nitra 1 0 1 0 -1
HC Vltavín 1 0 1 0 -1
Raiders 1 0 1 0 -1
HC KORA Hošťálkovice 1 0 1 0 -1
KOMPLEXNÍ BRIGÁDA 1 0 1 0 -1
Emotioncar 1 0 1 0 -1
BHN Odolka 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám