HC Lulec 2008

HC Luleč 2008, horní řada: Sáblík, Šimoník, Mann, Fischhof, Kozák, Táborský, Šmerda, Jelínek, Šelesták, spodní řada: Kurial, Frank, Schreiner, Brtník, Bednář

HC Luleč je spontáně seskupený útvar přátel čuvačích steaků a kvalitního ledního hokeje obohacený o kapitána Jaru Sekerku.

Tradice Lulečského hokeje má kořeny v tuhých klání odborových soutěží šedesátých let.

Tehdejších bojů se údajně hrdě účastnili otcové a dědové lulečské menšiny dnešního mužstva, což dokumentuje snímek níže.

předchůdci

Novodobá historie se začíná psát koncem 90. let, podobně jako u mnoho podobných partiček zkouší podnapilý soubor pod hlavičkou obce Luleč přejít z rybníka na umělý led.

Někteří odpadají, odolnější se oblaují výstrojí a zkušenostmi. Parta se doplňuje o podobně orientované nadšence, úroveň zvedá i několik hokejistů zklamaných chaosem okresního přeboru.

šmatlaná

Od sezony 2001/02 se HC Luleč účastní BALLH - oblastní soutěže hobby teamů. V prvních pěti sezonách svého působení se pohyboval ve středu tabulky.

společná fotografie, jaro 2006