#1 Petar Bogdanovski
Brankář Neregistrovaný - Amatér
#1 Petar Bogdanovski, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Zápas dohrán
Výsledek
Poslední zápas
14 S, 85,7%Kariéra
8Sezón
17Čistých kont
3,38PR
256Zápasy
- Vítěz MHL MHL 24/25 - Senators Brno
- Vítěz MH MH Superliga 22/23 - MH Los Bomberos
- Vítěz NHLRA 2021/22 - Modern Hockey
- Vítěz NHLRH 2022/23 - Modern Hockey
- Vítěz NHLRH 2021/22 - HC Origins H
5
Druhé místo MH MH Superliga 24/25 - MH Spitfires
- Třetí místo MHL MHL 23/24 - Zettor Brno
- Třetí místo NHLRH 2021/22 - Modern Hockey B
- Třetí místo MH 2019/2020 - MH Spitfires
3
Sezóna 2026/27
4,33
PR
PR
3
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
0
PR
PR
0
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
0
PR
PR
0
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | TT Modern HockeyTMH |
5 | 223 | 10 | 95 | 92,23 | 2 | 1 |
| NHLRA, 2019/20 | JO Modern HockeyJMH |
2 | 90 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH SpitfiresSPI |
33 | 1500 | 120 | 784 | 86,73 | 3,64 | 1 |
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
16 | 720 | 64 | 529 | 89,21 | 4 | 1 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
3 | 135 | 7 | 71 | 91,03 | 2,33 | 1 |
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
2 | 90 | 4 | 38 | 90,48 | 2 | 1 |
| NHLR, 2021/22 | HC Origins HORIH |
2 | 90 | 8 | 54 | 87,10 | 4 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
2 | 90 | 8 | 48 | 85,71 | 4 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC PredatorsPRED |
1 | 45 | 6 | 45 | 88,24 | 6 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
42 | 1890 | 140 | 1298 | 90,26 | 3,33 | 5 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 1 | 28 | 96,55 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 7 | 32 | 82,05 | 7 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
1 | 45 | 3 | 28 | 90,32 | 3 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 3 | 20 | 86,96 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
28 | 1290 | 81 | 814 | 90,95 | 2,89 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 45 | 1 | 36 | 97,30 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 5 | 33 | 86,84 | 5 | 0 |
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
2 | 90 | 11 | 67 | 85,90 | 5,5 | 0 |
| RBC2026, 6. ročník | ZETTOR BRNOZET |
5 | 130 | 24 | 67 | 73,63 | 4,8 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
7 | 315 | 49 | 222 | 81,92 | 7 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH SpitfiresSPI |
30 | 1350 | 91 | 887 | 90,70 | 3,03 | 2 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
3 | 135 | 8 | 98 | 92,45 | 2,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HOHAHOH |
1 | 45 | 6 | 30 | 83,33 | 6 | 0 |
| RBC2026, 7. ročník | HC ZETTOR BRNOZETTO |
7 | 420 | 14 | 61 | 82,43 | 2 | 2 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
7 | 330 | 37 | 174 | 82,46 | 5,29 | 1 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
29 | 1277 | 69 | 722 | 91,28 | 2,38 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
2 | 90 | 6 | 59 | 90,77 | 3 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC KingsKNG |
6 | 270 | 22 | 116 | 87,22 | 3,67 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH SpitfiresSP |
3 | 135 | 10 | 77 | 88,51 | 3,33 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC KingsKNG |
3 | 135 | 13 | 30 | 69,77 | 4,33 | 0 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | REFTEAMREF |
7 | 162 | 21 | 118 | 84,89 | 3 | 0 |
| Celkem | 256 | 11407 | 865 | 6737 | 88,86 | 3,38 | 17 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | TT Modern HockeyTMH |
5 | 223 | 10 | 95 | 92,23 | 2 | 1 |
| NHLRA, 2019/20 | JO Modern HockeyJMH |
2 | 90 | 12 | - | - | 6 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | Modern HockeyMH |
2 | 90 | 8 | 48 | 85,71 | 4 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC PredatorsPRED |
1 | 45 | 6 | 45 | 88,24 | 6 | 0 |
| Celkem | 10 | 448 | 36 | 188 | 89,52 | 3,6 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2019/2020 | MH SpitfiresSPI |
33 | 1500 | 120 | 784 | 86,73 | 3,64 | 1 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
42 | 1890 | 140 | 1298 | 90,26 | 3,33 | 5 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 1 | 28 | 96,55 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH GriffinsGRI |
1 | 45 | 7 | 32 | 82,05 | 7 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Los BomberosLB |
1 | 45 | 3 | 28 | 90,32 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH SpitfiresSP |
28 | 1290 | 81 | 814 | 90,95 | 2,89 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 45 | 1 | 36 | 97,30 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 5 | 33 | 86,84 | 5 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH SpitfiresSPI |
30 | 1350 | 91 | 887 | 90,70 | 3,03 | 2 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
1 | 45 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Los BomberosLOS |
3 | 135 | 8 | 98 | 92,45 | 2,67 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Dark ClownsDAC |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH SpitfiresSPI |
29 | 1277 | 69 | 722 | 91,28 | 2,38 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
2 | 90 | 6 | 59 | 90,77 | 3 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH SpitfiresSP |
3 | 135 | 10 | 77 | 88,51 | 3,33 | 0 |
| Celkem | 177 | 7982 | 546 | 4952 | 90,07 | 3,08 | 10 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2021/22 | Modern Hockey BMHB |
2 | 90 | 4 | 38 | 90,48 | 2 | 1 |
| NHLR, 2021/22 | HC Origins HORIH |
2 | 90 | 8 | 54 | 87,10 | 4 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 3 | 20 | 86,96 | 3 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HOHAHOH |
1 | 45 | 6 | 30 | 83,33 | 6 | 0 |
| Celkem | 6 | 270 | 21 | 142 | 87,12 | 3,5 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH SpitfiresSPI |
16 | 720 | 64 | 529 | 89,21 | 4 | 1 |
| MHCC, Covid Cup | MH Los BomberosLOS |
3 | 135 | 7 | 71 | 91,03 | 2,33 | 1 |
| Celkem | 19 | 855 | 71 | 600 | 89,42 | 3,74 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHL, MHL 23/24 | Zettor BrnoZET |
2 | 90 | 11 | 67 | 85,90 | 5,5 | 0 |
| MHL, MHL 24/25 | Senators BrnoSEN |
7 | 330 | 37 | 174 | 82,46 | 5,29 | 1 |
| Celkem | 9 | 420 | 48 | 241 | 83,39 | 5,33 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 6. ročník | ZETTOR BRNOZET |
5 | 130 | 24 | 67 | 73,63 | 4,8 | 0 |
| RBC2026, 7. ročník | HC ZETTOR BRNOZETTO |
7 | 420 | 14 | 61 | 82,43 | 2 | 2 |
| RBC2026, ROSTER HOCKEY BEER CUP 2026 | REFTEAMREF |
7 | 162 | 21 | 118 | 84,89 | 3 | 0 |
| Celkem | 19 | 712 | 59 | 246 | 80,92 | 3,11 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
7 | 315 | 49 | 222 | 81,92 | 7 | 0 |
| Celkem | 7 | 315 | 49 | 222 | 81,92 | 7 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2025/26 | HC KingsKNG |
6 | 270 | 22 | 116 | 87,22 | 3,67 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC KingsKNG |
3 | 135 | 13 | 30 | 69,77 | 4,33 | 0 |
| Celkem | 9 | 405 | 35 | 146 | 82,95 | 3,89 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Griffins |
33 | 21 | 12 | 0 | 9 |
MH Hunters |
32 | 13 | 18 | 1 | -5 |
MH Raptors |
27 | 17 | 10 | 0 | 7 |
MH Rockets |
26 | 13 | 13 | 0 | 0 |
MH Los Bomberos |
25 | 11 | 14 | 0 | -3 |
MH Red Wheels |
23 | 15 | 8 | 0 | 7 |
MH Black Hawks |
22 | 10 | 12 | 0 | -2 |
MH Dark Clowns |
9 | 4 | 5 | 0 | -1 |
HC Sexy Bonbónky |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
BOMBY K TYČI |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Modern Hockey |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Raci |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Sharks Brno |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Bastardos |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Medvědi |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Zettor Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Predators |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
ROSTER TEAM |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Wild Bulldogs |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
REFTEAM |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC ICE BEARS Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Origins A |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC RONDO BRNO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC BULLS BRNO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Divé svině |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Origins Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HK Krivá |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Panthers |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC COTR |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Vikings Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC AGROMEX BRNO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC TKN Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC COTR |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC PREDATORS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ACES |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
OFF-ICE RATS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KLH Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Bizoni |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Technika Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Bastards |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Orava team |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




















































