Úvodní stránka.
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

BALLH 2012/2013 | Základní část | Sobota 10. 11. 2012, 17:30 | HHDM Brno - NHL | Zápas č. 28

Na co se můžete o víkendu těšit

Tento týden přineseme přenosy ze všech čtyř zápasů v Brně.

Hned první zápas bude jistě díky vyrovnaným soupeřům velmi atraktivní:

sobota 10.11. v 15:45 RH Finance - Toyota

Ve večerním utkání se představí tým Koupaliště Dražovice, který jsme letos v online přenosech ještě neměli, moc se na ně těšíme:

sobota 10.11. v 17:30 H.A.C. - Dražovice

V neděli dopoledne se JBS pokusí překvapit tentokrát proti Krokodýlům:

neděle 11.11. v 10:30 JBS - Crocodiles

A místo svatomartinského oběda si dáme zápas Kohoutovice a Sršni, tak doufejme, že hokej bude stát za to:

neděle 11.11. v 12:15 Kohoutovice - Sršni

Užijte si to :)

8.11.2012 od Libor Grabec

Komentovaný přenos

45:00 loučíme se pro dnešek z hokejových hal a pokud budete mít čas a chuť, tak zítra na shledanou
45:00 chvíli to vypadalo, že rolba opět předčasně ukončí zápas, nakonec se ledař slitoval, děkujeme Dalibore
45:00 vyhrocené a napínavé utkání končí výhrou hostů z Dražovic, kteří byli v dnešním utkání trochu jistější, HAC je třeba pochválit za bojovnost (hokejovou), ačkoliv góly nepadaly, předvedli velmi odhodlaný hokej
44:53 Petr Leicman se pokusil o poslední střelu, Smelík zasáhl lapačkou
44:22 hráči v plném počtu
43:23 Dražovicím se nedaří založit útok
Trest 42:40 Trest pro H.A.C. BRNO, Petr Leicman, krosček

42:18 začítek přesilovky se HAC vydařil, konec jim utekl, Dražovice se v oslabení dostali do útoku a v klidu kontrolovali puk
Trest 40:36 Trest pro Kopaliště Dražovice, Vratislav Čabka, krosček

40:20 protiútok skončil v náručí Igora Pazdery
40:07 Robin Dufek bekhendem na siť
38:32 zbývá 8 minut do konce ledu, jestli zase neběhne ledař jako v minulém zápase, tak to bude nyní s rozdílem dvou branek mnohem horší
37:53 dočkáme se konečně hokeje, nebo se bude pokračovat ve stejném duchu?
37:34 trestné lavice jsou prázdné
Gól 37:14 Branku střílí Kopaliště Dražovice, Jan Špidlík a Petr Špičák

36:39 už to vypadalo, že bude nám na trestných zůstane akorát Robin Dufek, ale máme další vyloučení
Gól 35:16 Branku střílí H.A.C. BRNO, Tomáš Přibyl

Trest 34:04 Trest pro H.A.C. BRNO, Jiří Toufar a Milan Hradil 2x2 minuty

Trest 34:04 Trest pro Kopaliště Dražovice, Jan Špidlík, 4 minuty

34:04 řešíme rvačku
34:04 hráč HAC podrazil brankáře a je z toho rvačka
Trest 33:50 Trest pro Kopaliště Dražovice, Ondřej Šelesták, faul kolenem

33:17 Milan Hradil od modré, vypadá to, že HAC nyní sázejí na samostatné útoky, ale na brankáře Smelíkových kvalit je to málo, bylo by třeba vymyslet a realizovat nějakou kombinaci
33:00 ještě jedou a to samé :)
32:05 na druhé straně se beztrestně před branku dostal Tomáš Přibyl, ale přestřelil
31:20 Vratislav Čabka z dálky prověřil pozornost Igora Pazdery
30:52 hráči v plném počtu
30:00 začínáme třetí třetinu, HAC pokračují v přesilovce
30:00 během přestávky byl hráč HAC Robin Dufek potrestán desítkou za nesportovní chování
30:00 skončila druhá třetina, ve které byli aktivnější hráči HAC, bojují o vítězství jako lvi, ačkoliv Dražovice působí sehraněji a hokejověji
Trest 29:12 Trest pro Kopaliště Dražovice, opět Radoslav Pospíšil, vysoká hůl

29:08 HAC útočí, Dufek a Pišťáček
28:56 Vratislav Čabka se pokusil o překvapení zpoza branky, Igor Pazdera na chvíli bez hokejky
Gól 28:10 Branku střílí H.A.C. BRNO, moc pěkně zahraná kombinační akce Martin Staněk a Emil Ludikovský v jejím úspěšném závěru

Trest 27:23 Trest pro Kopaliště Dražovice, Radoslav Pospíšil, napadení

26:42 Peter Marianik prudce od mantinelu, minul branku
25:33 nebezpečná střela Milana Hradila na Smelíkovu branku
24:42 Petr Špičák měl nyní našlápnuto k úniku, ale zastavil puk ve vzduchu a bylo přerušeno pro hru vysokou holí
24:23 jeden z mála útoků Dražovic v této třetině, Pazdera puk bezpečně schoval
Gól 23:33 Branku střílí H.A.C. BRNO, Jiří Toufar a Michal Ješko

23:10 Michal Ješko dovezl puk až před branku, opět pozorný Smelík, obrana Dražovic nechává spoustu práce na něm
21:52 HAC přestáli oslabení a hru 4 na 4 výborně, dokonce se dostali do útoku a v něm zůstali po celý zbytek své přesilovky, Jan Smelík několikrát čaroval
Trest 20:59 Trest pro Kopaliště Dražovice, Václav Lešek, sekání

Trest 20:18 Trest pro H.A.C. BRNO, Robin Dufek, krosček

18:47 Emil Ludikovský se krásně probojoval až před branku, ze dvou metrů ale trefil dobře postaveného Jana Smelíka do prsou
17:55 Peter Marianik se pokusil o únik, zastaven obráncem, Igor Pazdera následně likviduje střelu po zemi Vratislava Čabky
Gól 16:45 Branku střílí Kopaliště Dražovice, moc pěkná střela od modré Jana Špidlíka

16:38 nyní se předvedl Igor Pazdera, zkušeně počkal na zakončení útočícího Vratislava Čabky, který se pokusil v poslední chvíli dokonce před brankářem zastavit
16:08 Petr Leicman od modré, brankář bez zaváhání
15:55 Robin Dufek a Martin Staněk, obrana Dražovic v pozoru
15:00 pojďme na druhou třetinu
15:00 pěkné je, že se HAC nevzdávají, stále se pokouší útočit a obrana je rovněž poměrně úspěšná
15:00 skočila první třetina, zpočátku vyrovnaná, později převzali iniciativu dražovičtí hráči, vedou 4:1
13:46 dražovický útok, výborně Pazdera, má rozhodně víc práce než kolega v pruhovaném dresu na druhé straně
12:47 Vratislav Čabka pěkně ujel, střelou o kousek minul Pazderovu branku
12:11 řešili jsme drobný technický problém, již vyřešen
Gól 11:43 Branku střílí Kopaliště Dražovice, Jan Špidlík a Radoslav Pospíšil

8:28 Jan Špidlík se pokusil o únik, zastaven obráncem
7:13 tentokrát mají slovo Dražovice, Václav Reich předvádí krasojízdu s pukem, ale na gólovou přihrávku nedostává prostor
6:30 Emil Ludikovský a Tomáš Přibyl útočí na Smelíka, zasahují obránci
Gól 5:33 Branku střílí Kopaliště Dražovice, Peter Marianik v letu sražen hráčem HAC bez hokejky, puk se za záda Igora Pazdery dostal

5:22 pěkná akce HAC, výborně Smelík
4:04 v brance HAC je jejich dvorní brankář Igor Pazdera, Dražovicím chytá Jan Smelík
3:28 HAC dnes nastupují proti těžšímu soupeři, ale zatím si nenechají nic líbit a vidíme útoky na obou stranách
Gól 2:11 Branku střílí Kopaliště Dražovice, ať žije házená, Jan Špidlík a Radoslav Pospíšil

Gól 1:11 Branku střílí Kopaliště Dražovice, hosté si nenechají nic líbit, Václav Reich a Petr Marianík

Gól 0:31 Branku střílí H.A.C. BRNO, a začínáme pěkně ostře, po přihrávce Dominika Pišťáčka krásně prostřelil brankáře Robin Dufek

0:00 ještě jednou zdravíme z hokejové haly, začíná zápas H.A.C. proti Dražovicím, které mají v našem onlajn přenosu dnes premiéru