#25 Zděněk Višňa
Brankář
#25 Zděněk Višňa, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
40 S, 62,5%Kariéra
13Sezón
257Zápasy
0Gólů
0Body
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC BULLS BRNOBUL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BULLS BRNOBUL |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BULLS BRNOBUL |
15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BULLS BRNOBUL |
23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BULLS BRNOBUL |
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC BULLS BRNOBUL |
24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC BULLS BRNOBUL |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 257 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 360 | 17 | - | - | 2,83 | 1 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
10 | 600 | 28 | - | - | 2,8 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC BULLS BRNOBUL |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 1080 | 62 | - | - | 3,44 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BULLS BRNOBUL |
5 | 225 | 34 | - | - | 6,8 | 1 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
17 | 1020 | 57 | 321 | 86,29 | 3,35 | 1 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BULLS BRNOBUL |
16 | 720 | 74 | - | - | 4,63 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
15 | 900 | 44 | 234 | 86,67 | 2,93 | 2 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BULLS BRNOBUL |
23 | 1035 | 124 | 431 | 84,68 | 5,39 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
16 | 960 | 45 | 273 | 85,85 | 2,81 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BULLS BRNOBUL |
17 | 765 | 92 | 424 | 82,33 | 5,41 | 1 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 135 | 20 | 46 | 74,19 | 6,67 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
2 | 120 | 11 | 48 | 81,36 | 5,5 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 810 | 96 | 390 | 80,25 | 5,33 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC BULLS BRNOBUL |
24 | 1080 | 106 | 535 | 83,59 | 4,42 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 990 | 106 | 505 | 83,75 | 4,82 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 990 | 100 | 496 | 83,22 | 4,55 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 45 | 6 | 33 | 84,62 | 6 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 810 | 83 | 396 | 82,67 | 4,61 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC BULLS BRNOBUL |
6 | 270 | 34 | 176 | 83,81 | 5,67 | 0 |
| Celkem | 261 | 13005 | 1146 | 4308 | 83,52 | 4,39 | 10 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, obl 2014/15 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 360 | 17 | - | - | 2,83 | 1 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC OLD WOLVESWOL |
10 | 600 | 28 | - | - | 2,8 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC OLD WOLVESWOL |
18 | 1080 | 62 | - | - | 3,44 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC OLD WOLVESWOL |
17 | 1020 | 57 | 321 | 86,29 | 3,35 | 1 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC OLD WOLVESWOL |
15 | 900 | 44 | 234 | 86,67 | 2,93 | 2 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
16 | 960 | 45 | 273 | 85,85 | 2,81 | 1 |
| OBL, OBL 2020/21 | HC OLD WOLVESWOL |
2 | 120 | 11 | 48 | 81,36 | 5,5 | 0 |
| Celkem | 84 | 5040 | 264 | 876 | 85,97 | 3,14 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2015 / 2016 | HC BULLS BRNOBUL |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BULLS BRNOBUL |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BULLS BRNOBUL |
15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BULLS BRNOBUL |
23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BULLS BRNOBUL |
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC BULLS BRNOBUL |
24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC BULLS BRNOBUL |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 175 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2015 / 2016 | HC BULLS BRNOBUL |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC BULLS BRNOBUL |
5 | 225 | 34 | - | - | 6,8 | 1 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BULLS BRNOBUL |
16 | 720 | 74 | - | - | 4,63 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BULLS BRNOBUL |
23 | 1035 | 124 | 431 | 84,68 | 5,39 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC BULLS BRNOBUL |
17 | 765 | 92 | 424 | 82,33 | 5,41 | 1 |
| BHHL, 2020/2021 | HC BULLS BRNOBUL |
3 | 135 | 20 | 46 | 74,19 | 6,67 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 810 | 96 | 390 | 80,25 | 5,33 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC BULLS BRNOBUL |
24 | 1080 | 106 | 535 | 83,59 | 4,42 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 990 | 106 | 505 | 83,75 | 4,82 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC BULLS BRNOBUL |
22 | 990 | 100 | 496 | 83,22 | 4,55 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC BULLS BRNOBUL |
18 | 810 | 83 | 396 | 82,67 | 4,61 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC BULLS BRNOBUL |
6 | 270 | 34 | 176 | 83,81 | 5,67 | 0 |
| Celkem | 176 | 7920 | 876 | 3399 | 82,90 | 4,98 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2024/25 | HC Mantinels RajhradMAN |
1 | 45 | 6 | 33 | 84,62 | 6 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 6 | 33 | 84,62 | 6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC PREDATORS |
22 | 5 | 14 | 3 | -9 |
HC ICE BEARS Brno |
21 | 6 | 12 | 3 | -6 |
CSKA Brno |
19 | 9 | 10 | 0 | -1 |
HC Panthers |
17 | 8 | 7 | 2 | 1 |
HC RONDO BRNO |
16 | 15 | 1 | 0 | 14 |
HC BASTR |
16 | 6 | 7 | 3 | -1 |
HC Kings |
15 | 11 | 4 | 0 | 7 |
HC Vikings Brno |
15 | 9 | 5 | 1 | 4 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
15 | 6 | 7 | 2 | -1 |
HC AGROMEX BRNO |
14 | 5 | 8 | 1 | -3 |
HC Rusty Nail |
10 | 9 | 1 | 0 | 8 |
HC FALCONS |
10 | 7 | 2 | 1 | 5 |
BLACK & OLD |
10 | 3 | 6 | 1 | -3 |
HC TORO |
9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
Flyers Brno |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC ČERTI OBL |
8 | 7 | 0 | 1 | 7 |
HC RAJA TEAM |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC ŠPILAS |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC KORMIDLO |
5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
HC MBL Devils |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Devil Butts |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Kénig |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC RAVENS Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HOHA |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC OLD PANTHERS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
































