David Silnica

Brankář 183 cm 80 kg Neregistrovaný - Amatér
David Silnica, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

31 S, 83,9%

Kariéra

19Sezón
4Čistých kont
4,94PR
106Zápasy
  • Vítěz ZAMHL 24/25 - Kozlovna Zlín
  • Vítěz ZAMHL 12/13 - Porr Napajedla
  • Vítěz ZAMHL 15/16 - SKA Napajedla
  • Vítěz ZIHC 2012 - IHC Zdema Vikings
  • Vítěz ZIHC 2015 - IHC Falcon Zlín
  • Vítěz ZIHC 2016 - UDH Želechovice
  • Vítěz ZAMHL 14/15 - SKA Napajedla
  • Vítěz ZAMHL 13/14 - Březnice
8
  • Druhé místo ZAMHL 17/18 - Březnice
  • Druhé místo ZAMHL 11/12 - Březnice
  • Druhé místo ZAMHL 15/16 - Březnice
  • Druhé místo ZAMHL 16/17 - Březnice
  • Druhé místo ZAMHL 14/15 - Sharks Malenovice
5
  • Třetí místo ZAMHL 07/08 - Metropol Podkopná Lhota
  • Třetí místo ZAMHL 11/12 - PSVS Napajedla
  • Třetí místo ZAMHL 12/13 - Březnice
  • Třetí místo LT LT 2015 - SKA Napajedla
  • Třetí místo ZAMHL 13/14 - ART Zlín
5

Sezóna 2026/27

0
PR
0
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ZAMHL, 07/08 Metropol Podkopná LhotaMPL 3 240 18 - - 6 0
ZHOL, 09/10 HC ROTOR PodhoříROT 13 1040 96 - - 7,38 0
ZHOL, 10/11 HC ROTOR PodhoříROT 7 488 43 - - 6,14 0
ZAMHL, 11/12 Baťovka ZlínBAT 1 80 6 - - 6 0
ZAMHL, 11/12 BřezniceBRE 2 160 2 - - 1 1
ZAMHL, 11/12 PSVS NapajedlaHCN 1 80 3 - - 3 0
ZIHC, 2012 IHC Zdema VikingsVIK 3 36 5 - - 1,67 0
ZAMHL, 12/13 Porr NapajedlaHCN 3 240 12 - - 4 0
ZAMHL, 12/13 Baťovka ZlínBAT 2 160 16 - - 8 0
ZAMHL, 12/13 BřezniceBRE 1 80 2 - - 2 0
ZAMHL, 12/13 Šneci OtrokoviceSNE 1 80 3 - - 3 0
ZAMHL, 12/13 Rudí kohouti ZlínKOH 1 80 4 - - 4 0
ZAMHL, 13/14 Sharks MalenoviceMAL 16 1280 69 - - 4,31 1
ZAMHL, 13/14 Porr NapajedlaNAP 6 480 31 - - 5,17 0
ZAMHL, 13/14 Šneci OtrokoviceSNE 2 160 14 - - 7 0
ZAMHL, 13/14 ART ZlínART 1 80 5 - - 5 0
ZAMHL, 13/14 BřezniceBRE 3 240 6 - - 2 0
ZIHC, 2014 T2 ZlínTZL 4 80 27 - - 6,75 0
ZAMHL, 14/15 BřezniceBRE 1 80 4 - - 4 0
ZAMHL, 14/15 Porr NapajedlaNAP 3 240 23 - - 7,67 0
ZAMHL, 14/15 SKA NapajedlaSKA 10 800 33 - - 3,3 1
ZAMHL, 14/15 Sharks MalenoviceMAL 1 80 5 - - 5 0
LT, LT 2015 SKA NapajedlaSKA 2 100 9 - - 4,5 0
ZAMHL, 15/16 BřezniceBRE 3 150 7 - - 2,33 1
ZAMHL, 15/16 Porr NapajedlaNAP 12 600 61 - - 5,08 0
ZAMHL, 15/16 B.U.M. OtrokoviceBUM 1 50 5 - - 5 0
ZAMHL, 15/16 SKA NapajedlaSKA 1 50 9 - - 9 0
ZIHC, 2016 UDH ŽelechoviceUDH 1 20 1 - - 1 0
ZAMHL, 19/20 SKA NapajedlaSKA 1 50 5 26 83,87 5 0
Celkem 106 7304 524 26 83,87 4,94 4
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ZAMHL, 07/08 Metropol Podkopná LhotaMPL 3 240 18 - - 6 0
ZAMHL, 11/12 Baťovka ZlínBAT 1 80 6 - - 6 0
ZAMHL, 11/12 BřezniceBRE 2 160 2 - - 1 1
ZAMHL, 11/12 PSVS NapajedlaHCN 1 80 3 - - 3 0
ZAMHL, 12/13 Porr NapajedlaHCN 3 240 12 - - 4 0
ZAMHL, 12/13 Baťovka ZlínBAT 2 160 16 - - 8 0
ZAMHL, 12/13 BřezniceBRE 1 80 2 - - 2 0
ZAMHL, 12/13 Šneci OtrokoviceSNE 1 80 3 - - 3 0
ZAMHL, 12/13 Rudí kohouti ZlínKOH 1 80 4 - - 4 0
ZAMHL, 13/14 Sharks MalenoviceMAL 16 1280 69 - - 4,31 1
ZAMHL, 13/14 Porr NapajedlaNAP 6 480 31 - - 5,17 0
ZAMHL, 13/14 Šneci OtrokoviceSNE 2 160 14 - - 7 0
ZAMHL, 13/14 ART ZlínART 1 80 5 - - 5 0
ZAMHL, 13/14 BřezniceBRE 3 240 6 - - 2 0
ZAMHL, 14/15 BřezniceBRE 1 80 4 - - 4 0
ZAMHL, 14/15 Porr NapajedlaNAP 3 240 23 - - 7,67 0
ZAMHL, 14/15 SKA NapajedlaSKA 10 800 33 - - 3,3 1
ZAMHL, 14/15 Sharks MalenoviceMAL 1 80 5 - - 5 0
ZAMHL, 15/16 BřezniceBRE 3 150 7 - - 2,33 1
ZAMHL, 15/16 Porr NapajedlaNAP 12 600 61 - - 5,08 0
ZAMHL, 15/16 B.U.M. OtrokoviceBUM 1 50 5 - - 5 0
ZAMHL, 15/16 SKA NapajedlaSKA 1 50 9 - - 9 0
ZAMHL, 19/20 SKA NapajedlaSKA 1 50 5 26 83,87 5 0
Celkem 76 5540 343 26 83,87 4,51 4
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ZHOL, 09/10 HC ROTOR PodhoříROT 13 1040 96 - - 7,38 0
ZHOL, 10/11 HC ROTOR PodhoříROT 7 488 43 - - 6,14 0
Celkem 20 1528 139 - - 6,95 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ZIHC, 2012 IHC Zdema VikingsVIK 3 36 5 - - 1,67 0
ZIHC, 2014 T2 ZlínTZL 4 80 27 - - 6,75 0
ZIHC, 2016 UDH ŽelechoviceUDH 1 20 1 - - 1 0
Celkem 8 136 33 - - 4,13 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
LT, LT 2015 SKA NapajedlaSKA 2 100 9 - - 4,5 0
Celkem 2 100 9 - - 4,5 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
ART Zlín 11 7 4 0 3
Šneci Otrokovice 10 8 2 0 6
Sharks 76 Malenovice 10 5 5 0 0
B.U.M. Otrokovice 10 3 7 0 -4
Torpedo Zlín 8 5 3 0 2
Coris Vizovice 8 2 6 0 -4
Sokol Lípa 6 3 3 0 0
Baťovka Zlín 5 3 2 0 1
SKA Napajedla 5 3 2 0 1
HC Torpédo Zlín 4 2 2 0 0
Kozlovna Zlín 4 1 3 0 -2
SK Mladcová 3 1 2 0 -1
Zdema Vikings 3 0 3 0 -3
HC Hamag Zlín 3 0 3 0 -3
HC O2 Zlín 2 2 0 0 2
IHC Luhačovice 2 1 1 0 0
UDH Želechovice 2 1 1 0 0
Tornádo Zlín 2 1 1 0 0
IHC Flacon Zlín 2 1 1 0 0
HC Rakas 2 0 2 0 -2
HC Lípa 2 0 2 0 -2
KWHC Zlín 1 1 0 0 1
Buldok Otrokovice 1 1 0 0 1
IHC Žopy 1 1 0 0 1
RHL Inline Přerov 1 1 0 0 1
T2 Zlín 1 1 0 0 1
HC Falcon Zlín 1 1 0 0 1
AHC REBELS 1 0 1 0 -1
HC JB Stavební 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám